Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma ve Şifresi Alma 2018

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma ve Şifresi Alma 2018
Güncelleme:17.01.2019 | Yazar:

Ziraat Bankası internet bankacılığı açma işlemi için yaptığımız detaylı araştırmalar neticesinde hızlı şifre alma ve internet bankacılığını anında etkinleştirmek için bu yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca “Ziraat bankası internet şifremi unuttum.” veya “Yeni şifre almak istiyorum.” gibi sorunlarınızın da cevaplarını bu yazımız içerisinde bulabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden yapabileceğiniz işlemleri de anlattık.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açtırma ve Avantajları

Ziraat bankası internet bankacılığı açmanın bir çok avantajı bulunmaktadır. Bunların başında 7/24 işlem yapabilme ve zamandan tasarruf etme imkanları sunmaktadır. İşlem yapabilmek için internete bağlı olmanız yeterlidir. Ziraat bankası üzerinden internet bankacılığı açmanın bir çok yolu bulunmaktadır. Bunların ilki ve daha zahmetli olanı Ziraat bankası şubesine gitmektir. Lakin internet üzerinden de başvuru yapılabilmektedir.

İnternet Üzerinden Ziraat Mobil Bankacılık Hesabı Açma

Ziraat bankası internet bankacılığı açtırma ve şifre alma 2018 ve 2019

Ziraat bankası internet bankacılığı açtırma ve şifre alma

Birazdan vereceğimiz adrese giriş yaptınız zaman yukarıdaki kayıt ekranı gelecektir. Görselde de görüldüğü gibi zorunlu alanlar doldurulup giriş tuşuna basıldığında cep telefonunuza gelen doğrulama kodu ile internet bankacılığınızı aktif edebilirsiniz. Bilgilerinizi yazarken GSM numaranızın başında “0“olmadan yazmalısınız. Online başvuru sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Cep telefonunuza gelen SMS onay kodunu yeni açılan ekrana yazarak başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Cep telefonunuza gönderilen şifre ile internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Telefonunuza gelen şifreyi kimseyle paylaşmamanızı önemle vurgularız.

Ziraat İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum? Mobil Şifre Yenileme

Daha önce aldığınız Ziraat Bankası internet bankacılığı şifrenizi unuttuysanız online olarak yenileme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. https://online.ziraatbank.com.tr/p/o/customerquery.aspx adresine giderek açılan sayfada TC Kimlik Numaranızı ve bankaya kayıtlı olan cep telefonu numaranızı yazıp giriş tuşuna basabilirsiniz. Sonrasında aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

Ziraat bankası internet bankacılığı şifremi unuttum ve şifre yenileme

Ziraat bankası internet bankacılığı şifremi unuttum ve şifre yenileme

Açılan sayfada şifre yenileme işlemi için sizlere iki seçenek sunulmaktadır. İşlem yapmak istediğiniz kart tipini seçtikten sonra kartın üzerindeki kart numarasını, kartın arka yüzünden bulunan 3 haneli CVV konudu ve kartınıza ait şifrenizi girerek devam tutuşana batıktan sonra şifre yenileme ekranına yönlendirileceksiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

 • Ziraat internet bankacılığı açtırma işlemi sms ile gerçekleştirilememektedir.
 • Ziraat internet bankacılığı kullanımı için bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızı güncellemeniz gerekmektedir.
 • Numara güncelleme işlemi sadece Ziraat bankası şubeleri üzerinden gerçekleştirilmektedir.
 • Ziraat internet bankacılığı hesap kapatma işlemi içinde yine şube gitmek zorundasınız.
 • Ziraat Bankası internet bankacılığı indirmek için android ve İOS marketlerine girmeniz yeterlidir.
 • Ziraat internet bankacılığı üzerinden Kredi Kartı Limit Arttırım, OGS, Ek Kart, Telefon Bankacılığı, KMH, Bireysel Emeklilik, Sigorta Ürünlerine ve şube üzerinden yapabileceğiniz bir çok işleme ulaşabilirsiniz.
 • Ziraat bankası internet bankacılığı hesabımı göremiyorum diyen ziyaretçilerimiz sorunlarının çözümü için ziraat şubesine gidebilir veya Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Ziraat Bankası Emekli Kredisi yazımızda emeklilerimiz için verilen ihtiyaç ve konut kredisi kampanyasında değindik.
 • Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru yazımızda internet bankacılığı açmadan kredi kartı başvuru yapabilirsiniz.

Zirat Bankası Başka Banka Hesabına EFT Yapma


Yukarıdaki video içerisinde Ziraat İnternet şubesi üzerinden başka bir bankaya ait hesaba nasıl para gönderileceği anlatılmaktadır. Video Ziraat Bankasının resmi web sitesi üzerinden 2019 yılında alınmıştır. Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma hakkındaki sorularınız veya düşünceleriniz için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Diğer bankalara ait online bankacılık işlemleri için İnternet Bankacılığı kategorimize geçebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma ve Şifresi Alma 2018 Konusuna 1 Yorum Yapıldı

 1. Vahit dedi ki:

  Internet bankacılığı açma

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma ve Şifresi Alma 2018 Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git