Ziraat Bankası Günlük EFT Limiti Arttırma İşlemi

Güncelleme:25.01.2019 | Yazar:

Ziraat Bankası Günlük EFT Limiti Arttırma İşlemi

Bankalar bizlerin güvenliği için para transferlerine belirli bir limit koymaktadırlar. Bunun nedeni günümüzdeki dolandırıcılık çetelerinin payı oldukça büyük. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kişisel hesaplarımızdan bizden habersiz yapılacak para transferinde zararı en aza indirmek için belirli limitler konulmaktadır. Ancak gün içerisinde belirlenen bu limitlerin fazlasına ihtiyaç duyabiliyoruz. Haliyle zor durumda kalmamak için limit arttırma işlemini bir an önce yapmamız gerekiyor. Ziraat Bankası günlük EFT limiti arttırma işlemi nasıl yapılır? İşte bu sorunun cevabını yazımızda öğreneceksiniz.

Ziraat Bankası EFT ve Havale Limitleri

Ziraat bankası müşterilerine farklı limitler sunabilmektedir. Şahsi finansal durumunuza göre limitler değişebilmektedir. Ziraat bankası günlük EFT limitini maksimum 250.000 TL ile sınırlamıştır. Tabi ki diğer dikkat edilecek nokta ise EFT işlemi belirli saatler arasında yapılmaktadır. Ziraat Bankası 09:00-16:00 saatleri arasında EFT işlemlerinizi yapma imkânı sunmaktadır. Eğer bu saatlerin dışında EFT yapma ihtiyacı duyuyorsanız ileri bir tarihe planlayarak EFT işleminizi yapabilirsiniz. Ziraat bankası havale limitleri de EFT limiti gibi kısıtlama yapılmıştır. Fakat işlem saati için herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Ziraat EFT Limiti Nasıl Arttırılır?

Ziraat Bankası EFT limitinizi internet bankacılığı, mobil bankacılık uygulaması ve çağrı merkezinden belirleyebilirsiniz. Bu kapsamda mobil bankacılıktan Ziraat Bankası eft limiti belirleme ekranına gelerek istediğiniz tutarı girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale işlemlerine gelecek olursak. Aynı şekilde günlük havale limiti arttırma işleminizi çağrı merkezinden, mobil bankacılık ve internet bankacılığından yapabilmektesiniz. Bu aşamada şunu belirtmemiz gerekiyor ki yaptığınız EFT ve havale limitine göre bankanız belirli bir ücret almaktadır. Tabi ki Ziraat Bankası ile yaptığınız sözleşmede bu komisyon ücretleri belirtilmektedir. Ama şunu söyleyebiliriz ne kadar çok para gönderirseniz o oranda komisyon ücreti ödersiniz. EFT ve havale işlem saatleri, limitleri ve daha fazlası için en güncel bilgileri Ziraat Bankası şubeleri ve müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Bilgiler Ziraat Bankası tarafından istenildiği zaman değiştirilebilmektedir.

Ziraat Bankası Günlük EFT Limiti Arttırma İşlemi İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Ziraat Bankası Günlük EFT Limiti Arttırma İşlemi Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sayfa başına git