Ziraat Bankası Başakkart (Başvuru ve Şartlar)

Güncelleme:07.02.2019 | Yazar:

Ziraat Bankası Çiftçi Kredi Kartı

Çiftçilerimiz zorlu şartlarda çalışmaları sürdürmektedir. Devletimiz çeşitli kampanya ve desteklerle çiftçilerimiz ayakta tutmaya devam ediyor. Bu kapsamda devlet bankaları da çiftçilerimize çeşitli kampanyalar ile yardımcı olmaktadır. Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanyalarla çiftçilerimizin hep yanında olmaya devam ediyor. Bugün sizlerle Ziraat Bankası Başakkart nedir? Başakkart başvurusu nasıl yapılır? Başakkart özellikleri nelerdir? Hepsini yazımızda tek tek anlatacağız. Halk arasında Ziraat Bankası çiftçi kredi kartı olarak geçen başakkart tarımsal faaliyette bulunan çiftçilerimize Ziraat Bankası tarafından verilmektedir. Çiftçilerimiz gübre, mazot, fide, tohum, yem, ilaç, balıkçılık, arıcılık, seracılık gibi malzemelerin harcamalarını Ziraat Bankası Başakkart ile yapabilirsiniz. Peki bahse konu alışverişleri Başakkart ile yaptığımızda sizlere ne gibi avantajları var. Bunlara da yazımızda değineceğiz.

Ziraat Bankası Başakkart Avantajları

  • Devlet tarafından sizlere verilmiş tarım kredinizi Başakkart aracılığı ile yukarıda saydığımız alışverişlerde kullanabilirsiniz.
  • Üye işyerlerinden 5 aya kadar faizsiz avantajlardan faydalanabilirsiniz.
  • Devlet veya firmalar tarafından sağlanan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
  • Ödemelerinizi kendi hasat döneminize göre belirleyebilirsiniz.
  • Destekleme ve TMO kredilerinize başakkart ile ulaşabilirsiniz.
  • Nakit taşıma derdinden sizi kurtarmaktadır.

Ziraat Bankası Başakkart Başvurusu

Ziraat Bankası çiftçilerimize çeşitli imkanlar sağlayan bu karta sahip olmanız için çeşitli şartlar koymuştur. Bu şartlar nedir? Gelin bu şartları inceleyelim. İlk olarak tarım işleri ile uğraşmanız gerekiyor. Daha sonrasında Ziraat Bankası şubelerine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer şubeye gitme imkânınız yoksa internet şubesinden başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz. Bu kart ile sizde dönem avantajlarından faydalanabilmektesiniz. Başakkart Ziraat Bankası ATM ve şube içerisinde kullanabilirsiniz. Tarımsal kredi çekmek isteyen Başakkart sahipleri Ziraat Bankası görevlilerine giderek, kartlarını göstermeleri durumunda kredi çekebilmektedirler. Daha sonrasında kredi bahse konu kartlarına yatırılacaktır. Sizde yanınızda nakit taşımadan harcamalarınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Ziraat Bankası Başakkart (Başvuru ve Şartlar) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Ziraat Bankası Başakkart (Başvuru ve Şartlar) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sayfa başına git