Yapı Kredi Bankası Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar, EURO)

Yapı Kredi Bankası Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar, EURO)
Güncelleme:21.09.2018 | Yazar:

Yapı Kredi Bankası mevduat faiz oranlarını konu aldığımız bu yazımızda ürünler ve faiz oranları bankanın müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı oranlarını bir tablo halinde derledik. Ayrıca diğer bankalarla karşılaştırma olanağını da sizlere sunduk.

Yapı Kredi Bankası Mevduat Faizi Kazanabilmek İçin Şartlar

Aşağıdaki tabloda sizlere sunmuş olduğumuz faiz oranları 100,000 TL birikiminiz olduğu var sayılarak hazırlanmıştır. Banka faiz oranlarını değiştirme, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu sebeple aşağıdaki örnek tablo ışığında en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek paranızın miktarına göre güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz oranlar 2018’e ait güncel faiz oranlarıdır.

Hesap Türleri Para Birimi 32 Günlük 1 yıllık
Yapı Kredi Vadeli Mevduat (Şube) TL %5,10 %5,10
Yapı Kredi Vadeli Mevduat (Şube) USD %1,15 %1,15
Yapı Kredi Vadeli Mevduat (Şube) EURO %0,80 %0,80
Yapı Kredi E Vadeli Mevduat TL %20,25 %20,65
Yapı Kredi E Vadeli Mevduat USD %2,70 %2,70
Yapı Kredi E Vadeli Mevduat EURO %1,45 %1,45
Yapı Kredi E Vade Dönüşüm TL %23,90 %24,90
Yapı Kredi E Vade Dönüşüm USD %4,5 %4,5
Yapı Kredi E Vade Dönüşüm EURO %1,55 %1,55
Yapı Kredi Fonlu Mevduat Para Birimi 32 Gün 90 Gün
Yapı Kredi Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu YFBL2 TL %17,60 %17,80
Yapı Kredi Portföy 1.Fon Sepeti Fonu SPT01 TL %18,90 %18,90
Yapı Kredi Portföy Koç Holding İştirakleri Hisse Senedi Fonu YFAI1 TL %19 %19,05
Yapı Kredi Çalışan Vadeli Hesap Para Birimi Gecelik
Yapı Kredi Çalışan Vadeli Hesap TL %9

Önemli! Diğer bütün bankaların mevduat faizi oranlarını karşılaştırmak için En Yüksek Faiz Veren Banka 2018 yazımızı okumanızı öneririz.

Yapı Kredi Bankası Vadeli Mevduat Özellikleri

Yapı Kredi Bankasını tercih ederek vadeli mevduat açtırmak için öncelikle bankanın müşterisi olmalısınız. Müşteri olduktan sonra banka şubeleri, internet bankacılığı, mobil bankacılık, müşteri hizmetleri 444 0 444 numaralı telefondan iletişim sağlayarak kolaylıkla vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Vadeli hesabınızı minimum 1,000 TL, maksimum 3.000.000 TL olarak açmanız mümkündür.

İlgili: Denizbank Mevduat Faizi Oranları

Yapı Kredi Çalışan Vadeli Hesap Nedir?

Yapı Kredi Bankasının müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu gecelik getiri sağlayan bir tür vadeli hesaptır. Bankada bulunan vadesiz hesabınızı çalışan vadeli hesap özelliği ile getiri sağlayan bir hesaba dönüştürmek tamamıyla sizin elinizdedir. Çalışan vadeli hesap sayesinde;

  • Hesabınıza günlük faiz işleyecektir,
  • İstediğiniz zaman hesabınızdan para çekebilir, para yatırabilirsiniz,
  • Otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

E Vade Dönüşüm (Hoş Geldin Faizi) Hesabı

E Vade dönüşüm bir diğer adı ile Hoş geldin faizinden yararlanmak için tek yapmanız gereken başka bir banka hesabında olan vadeli mevduatınızı vade bitiminde Yapı Kredi Bankasına taşımaktır. Yapı Kredi Bankası web sitesi üzerinden formu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Doldurduğunuz form sayesinde Yapı Kredi Bireysel bankacılık uzmanları sizleri vade dönüş tarihinizde arayarak size özel faiz oranlarını teklif edeceklerdir. İster TL, isterseniz de döviz olarak e vade dönüşümden yararlanabilirsiniz. ING Bank Mevduat Faizi Oranları yazımızda bankanın 1 yıl boyunca uyguladığı yüksek hoş geldin faizlerine ulaşabilirsiniz.

Fonlu Mevduat Hesabı Açma

Fonlu mevduat hesabı açmak için en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine gidebilir, 444 0 444 nolu telefondan müşteri hizmetlerine bağlanabilir, İnternet veya Mobil şubeyi kullanabilirsiniz. Fonlu mevduat;

  • Hesap açma alt limiti 10,000 TL
  • 32 / 90 gün için açılabilme,
  • Sadece TL mevduatı için açılabilme, özelliklerine sahiptir. Döviz cinsinden birikiminiz için bu yatırım aracını kullanamamaktasınız.

İlgili: Garanti Bankası Mevduat Faizi Oranları yazımızda bankaya ait TL, Dolar ve EURO için verdiği yüksek faizleri aktardık.

Yapı Kredi E Vadeli Hesap

Yapı Kredi Bankası internet şubesi ve mobil şube ile pratik bir şekilde e vadeli hesabınızı açarak kazanmaya başlayabilirsiniz. E vadeli hesap;

  • 1 gün ile 732 gün aralığında mevduatınızı değerlendirmenizi sağlar,
  • TL ve Döviz mevduatlarınız için avantajlı faiz imkânı sunar,
  • Alt limit TL için 1,000 TL, döviz için ise 1,000 USD/EURO dur.

Özelliklerine sahiptir. Yapı Kredi Bankası ile yatırım yapacağınız mevduatınız için bankanın linkinden yararlanarak kolaylıkla e vadeli faiz getirisini hesaplayabilirsiniz. Faiz oranları; ocak, şubat, mart, nisan, mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül, ekim, kasım ve aralık ayları için 2019 yılında da güncel tutulacaktır.

Yapı Kredi Bankası Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar, EURO) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Yapı Kredi Bankası Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar, EURO) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git