Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO)

Güncelleme:16.10.2018 | Yazar:

Vakıfbank mevduat faiz oranları ile ilgili bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz tabloda 2018 dönemine ait güncel faiz oranları bulunmaktadır. İlgili hesaplardan her hangi birine sahip olmak istediğiniz an “Halden anlayan banka” sloganı il yıllardır hizmet kalitesinden ödün vermeyen Vakıfbank şubeleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Vakıfbank İle Yatırım Yapmak Ayrıcalıktır

Vakıfbank 1954 yılından günümüze kadar uzanan, büyük başarılara imza atmayı başarmış bir devlet bankası olarak faaliyetlerine devam etmektedir. “Burası sizin yeriniz”, “halden anlayan banka” sloganları ile müşterileri ile olan ilişkilerini daha sıkı tutmayı başarmış olan bankanın sunmuş olduğu avantajlı mevduat hesapları hakkında sizlere bilgi vermenin doğru olacağını düşündük. Bu sebeple hazırlamış olduğumuz yazıda aşağıda bilgilerinize bir de özet tablo ekledik.

Mevduat Türleri Para Birimi 100 Günlük
Arı Hesabı Tanışma Faizi TL %24
Arı Hesabı Tanışma Faizi USD %5
Arı Hesabı Tanışma Faizi EURO %2
E Vadeli Hesap Para Birimi 32 Günlük 1 Yıllık
E Vadeli Hesap TL %18 %18
E Vadeli Hesap USD %3,40 %3,40
E Vadeli Hesap EURO %1,40 %1,45
Vadeli Mevduat Şube TL %19 %16
Vadeli Mevduat Şube USD %3,45 %3,45
Vadeli Mevduat Şube EURO %1,45 %1,55

Diğer bankaların mevduat faizlerini bir arada görmek için En Yüksek Faiz Veren Banka 2018 bölümümüze geçebilirsiniz.

Vakıfbank Arı Hesap Mevduat Faiz Özellikleri

Arı hesabı birikimlerine gecelik faiz kazanmak isteyen, para çekeyim yatırayım ama faizim bozulmasın diyenlerin hesabıdır. Aynı zamanda arı hesabından yapacağınız EFT ve havale işlemlerine de işlem ücreti ödememektesiniz. Arı hesabını TL bazında açabileceğiniz gibi USD ve EURO bazında da açabilirsiniz. Arı hesabını 100 gün ile sınırlı olmak üzere Vakıfbank şubeleri ve telefon bankacılığından kolaylıkla açtırabilirsiniz. Arı Hesabı Minimum hesap açılış miktarı 1,000 TL/USD/EURO dur. Arı hesap ortak hesap şeklinde açılmamaktadır.

Benzer: Ziraat Bankası Mevduat Faiz Oranları

Vakıfbank E Vadeli Hesap

E Vadeli hesap ile haftanın her günü ve her saati ister internet bankacılığı isterseniz de mobil bankacılık ile birikimlerinizi değerlendirme imkânı bulursunuz. Dilerseniz TL, dilerseniz de USD ve EURO bazında hesabınızı açabilirsiniz. Hesap açılış limiti 1,000 TL/USD/EURO dur. E vadeli hesabınızı uzun vadede 750 güne kadar vadelerle açmanız mümkündür. Vade sonunda dilerseniz faiz tutarını bir vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz. Aksine bir talimatınız bulunmadığı sürece vade sonundaki güncel faiz oranları ile vadeniz tekrar yenilenmektedir.

Benzer: İNG Bank Mevduat Faiz Oranları

Vakıfbank Vadeli Mevduat Hesabı

Vadeli mevduat hesabı ile birikimleriniz uzun vadelerde değerlenir. Aylık, üç aylık, altı aylık veya yıllık olarak vadelerle hesabınızı açıp işletebilirsiniz. Vade sonu geldiğinde banka sizden başka bir talimat gelmez ise hesabınızı aynı vade ile yenileyecektir. Vadeli mevduat hesabınızın hareketlerini internet bankacılığı veya telefon bankacılığı aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Vakıfbank Hiper Hesap

Hiper hesap günlük faiz kazancı elde edebileceğiniz bir yatırım hesabıdır. Hesabı TL, USD, EURO para birimlerinden biri ile açmanız mümkündür. 32 gün 45 gün vadeler ile Vakıfbank şubelerinden açılabilen bir hesap türüdür. Minimum hesap açılış tutarı 50,000 TL/USD/EURO dur. Hesap bireysel ya da ticari müşteriler tarafından açılabilen bir hesap türüdür. İstediğiniz kadar hesap açabilirsiniz. Hiper hesap vadesi dolduğunda kapanmaktadır. Yukarıda sunmuş olduğumuz tabloda hiper hesaba ilişkin faiz oranlarının yazılmamasının sebebi ise güncel faiz oranlarının değişkenlik göstermesidir. Güncel faiz oranları ve hesabın işleyişi hakkında detaylı bilgilere en yakın Vakıfbank şubelerinden veya Vakıfbank müşteri hizmetleri ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git