Telefon Kredisi Veren Bankalar

Güncelleme:30.01.2019 | Yazar:

Günümüzün olmasa olmazlarından olan cep telefonları sürekli kendilerini güncelleyerek yeni özellikleri ile piyasaya gelmektedir. Fiyatları oldukça yüksek olduğundan nakit ihtiyacı duymaktayız. Daha önceleri taksit imkânı olduğundan kolay bir şekilde telefonumuzu güncelleyebiliyorduk. Bu alandaki ihtiyacımızı bazı bankalar bizlere kredi vererek yardımcı olmaktadır. Bizlerde sizin için bu yazımızda telefon kredisi veren bankalar kimlermiş onu öğreneceğiz.

Ülkemizde akıllı telefon satan firmaları ve bankaları sizin için aşağıda listeledik. Bu firmalardan, bahse konu bankalar aracılığı ile nasıl kredi çekilir onu anlatacağız. İlk olarak bankaları aşağıda listeledik.

Telefon Kredisi Veren Bankalar

  1. ING Bank Teknokredi
  2. Yapı Kredi Cihaz Kredisi
  3. Denizbank Mediamarkt
  4. Fibabank Cep Telefonu Kredisi

MediaMarkt Telefon Kredisi

İlk olarak MediaMarkt, Denizbank ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde müşterilerine cep telefonu kredisi imkânı sunmaktadır. Bunun için MediaMarkt internet sitesi veya şubelerine giderek alacağınız telefon için gerekli formu doldurmanız gerekmektedir. 12 aya varan vade imkanıyla telefon alımlarınızda büyük kolaylık sağlamaktadır.

Teknosa Cep Telefonu Kredisi

Teknosa firması ING bank ile cep telefonu alımlarınızda kredi imkânı sunmaktadır. 13.999 TL ‘ye kadar 10 taksit imkânı ile müşterilerine çözüm üretmektedir. Başvurunuzu Teknosa şubelerine giderek yapabilmektesiniz. Teknosa kasasına gittiğinizde SMS ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Sonrasından geri ödemelerinizi ING Bank ATM’lerinden yapabilmektesiniz. Sizlerde Teknosa şubelerine giderek kredilerden faydalanabilirsiniz.

Vatan Telefon Kredisi

Vatan internet sitesi veya şubelerinden Fibabank aracılığı ile telefon kredisi kullanabilirsiniz. Tüm cep telefonlarında 8 vade imkanıyla hizmet vermektedir. Ayrıca bahse konu bu kredinin en önemli özelliği faizsiz olarak müşterilerine vermesidir. Sizlerde faizsiz bir şekilde telefonlarınızı almak istiyorsanız Vatan internet sitesi veya şubelerine giderek kullanabilirsiniz. Kredi başvuruları SMS yolu ile yapılmaktadır.

Hepsiburada Telefon Kredisi

Türkiye’de internet üzerinden hizmet veren hepsiburada.com sitesi cep telefonu alışverişlerinizde birçok banka ile yapmış olduğu anlaşmalar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bu bankalar Fibabanka, Garanti, Akbank, Yapıkredi ve İş Bankası ile kredinizi kullanabilirsiniz. Hepsiburada sitesi sizi ilgili bankanın sayfasına yönlendirerek kredi başvurunuzu yapmanızı sağlamaktadır.

Telefon Kredisi Veren Bankalar İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Telefon Kredisi Veren Bankalar Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sayfa başına git