TEB Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO)

TEB Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO)
Güncelleme:12.10.2018 | Yazar:

TEB Mevduat faiz oranları yatırımcının gözdesi olmaya devam ediyor. Bu yazımızda sizlere faydalı olabileceğini düşündüğümüz vadeli mevduat türleri, faiz oranları, özellikleri hakkında bilgiler hazırladık. Hazırlamış olduğumuz özet faiz oranları tablosu sayesinde yatırımlarınıza daha kolay yön vereceğinizi umarız. Ayrıca faiz oranları tablosunun altında diğer bankalarla karşılaştırma imkanı da sunmaktayız.

TEB Mevduat Faiz Oranları 2018 ile Kazanmanın Yolları

TEB Mevduat faizi kazanmanın yolları hakkındaki bilgileri yazımızın ilerleyen bölümlerindeki mevduat türlerinde bulabilirsiniz. Aşağıda hazırlamış olduğumuz faiz oranları tablosu yatırımınızın 100,000 TL olduğu düşünülerek hazırlanmıştır. TEB şubelerine giderek size özel faiz oranlarından yararlanmak istediğinizi beyan edebilirsiniz. Aşağıdaki faiz oranları 2018’e dair son verilerine dayanılarak hazırlanmış olup, banka faiz oranlarını ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Mevduat Türleri Para Birimi 32 Günlük 1 yıllık
TEB Vadeli Mevduat (Şube) TL %5 %5,25
TEB Vadeli Mevduat (Şube) USD %0,10 %1 / 9 Ay
TEB Vadeli Mevduat (Şube) EURO %0,10 %1 / 9 Ay
TEB E Mevduat TL %9,60 %8
TEB E Mevduat USD %1, 65 %1,65
TEB E Mevduat EURO %1,10 %1,10
TEB Endeksli Vadeli Mevduat Para Birimi 1 yıllık
TEB Endeksli Vadeli Mevduat TL %12,50
TEB Endeksli Vadeli Mevduat USD %1
TEB Marifetli Hesap (Hoş Geldin) Para Birimi İlk Üç Ay Ek Faiz
TEB Marifetli Hesap TL %24 +%1
TEB Marifetli Hesap USD %5 +%0,1
TEB Marifetli Hesap EURO %2 +%0,25
TEB Çekmeceli Hesap Para Birimi   1 yıllık
TEB Çekmece Hesap TL %9
TEB Çekmece Hesap USD %2
TEB Çekmece Hesap EURO %1,2
TEB Planlı Hesap Para Birimi 1 Aylık 6 Aylık
TEB Planlı Hesap TL %15 %15,50
TEB Planlı Hesap USD %1,75 %2
TEB Planlı Hesap EURO %1,25 %1,70
TEB Global Genç Hesap Para Birimi Standart Brüt Faiz İlk Üç Ay Brüt Tanışma Faizi
TEB Global Genç Hesap TL %21,75 %24
TEB Global Genç Hesap USD %2,25 %5
TEB Global Genç Hesap EURO %1,2 %2
CEPTETEB Hesap Para Birimi   1 yıllık
CEPTETEB Hesap TL %14
CEPTETEB Hesap USD %2
CEPTETEB Hesap EURO %1,20

Diğer bankaların mevduat faiz oranlarına ulaşmak için En Yüksek Mevduat Faiz Oranları yazımızı inceleyebilirsiniz.

TEB Vadeli Mevduat Şube

TEB Şubelerinden vadeli mevduat hesabı açmanız halinde istediğiniz bir vade ile birikimlerinizi değerlendirme imkânı sunmaktadır. Vadeli mevduat hesap açılış tutarı minimum 1,000 TL, Döviz hesapları için ise 1,000 USD/EURO olarak belirlenmiştir. En yakın TEB şubesine giderek avantajlı güncel faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

TEB E Mevduat Faiz Oranları

TEB E Mevduat hesabınızı CEPTETEB internet şubesi hesaplar menüsü, yeni hesap açma seçeneği ile vadeli hesabınızı açabilirsiniz. E Mevduat hesap açma alt limiti 500 TL, 500 USD, 500 EURO olarak belirlenmiştir. E Mevduat hesaplarınızda avantajlı faiz oranlarından yararlanarak 1.000.000 TL/ USD / EURO ya kadar birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Benzer Banka: İNG Bank Vadeli Mevduat Faiz Oranları

TEB Endeksli Vadeli Mevduat Hesabı

TEB Endeksli vadeli mevduat hesabı ile minimum 6 ay, maksimum 1 yıllık vadelerle birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Borsa endekslerine, döviz ve faizlere göre değişkenlik gösterebilen faiz oranları uygulanmaktadır. Talep toplama dönemleri bulunmaktadır. Bu dönemlerde başvurular kabul edilmektedir. Faiz getirileri vade sonlarında hesaplanan bir mevduat türüdür. Daha detaylı bilgi için en yakın TEB şubesini ziyaret etmenizi öneririz.

TEB Marifetli Hesap (Hoş Geldin Faizi)

TEB Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2019 Hoş Geldin faizleri 2018

TEB Vadeli Mevduat Faiz Oranları – Hoş Geldin 2018

TEB Marifetli hesap ile günlük olarak kazanç elde etmeye hazır olun. Hem de hesabınızdan dilediğiniz zaman para çekme ve yatırma işlemi yapmanız mümkün olmaktadır. Marifetli hesabınızı ister “üstü biriksin” programına dâhil edebilirsiniz, isterseniz de “düzenli biriksin” programında tutabilirsiniz. Üstü biriksin programı ile atm kartlarınızdan yapacağınız alışverişlerde tarafınızca belirlenecek bir kat sayının üzerinde kalan harcamalar marifetli hesabınıza aktarılacaktır. Bu şekilde birikim yapmaya başlarsınız. Düzenli biriksin programı ile ise belirleyeceğiniz bir hesabınızdan marifetli hesabınıza düzenli olarak para girişi yaparak birikim elde edebilirsiniz.

Marifetli hesaplarda hoş geldin faizinden yararlanmanız için minimum hesap açılış tutarı 2,000 TL, 1,000 USD/EURO/GBP maksimum limit ise 2.000.000 TL/USD/EURO/GBP olarak belirlenmiştir. Hesabınızı açtığınız an itibari ile “Hoş Geldin Faizi” avantajından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Marifetli hesap açtırmak için teb.com.tr adresinden ya da size en yakın TEB şubesinden destek alabilirsiniz. Marifetli hesap ek faiz kazanabilmek için ise 100,000 TL/USD/EURO/GBP değerindeki hesabınıza ek faiz alabilmek için marifetli hesap bakiyenizin minimum 3,500 TL olması şartı aranmaktadır. TEB Marifetli hesap hoş geldin faizleri ve ek faizler hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için yakın TEB Şubesini ziyaret etmenizi öneririz.

TEB Çekmece Hesap

TEB Çekmece hesap ile birikimlerinize uzun vadede faiz geliri sağlayabilirsiniz. Bu mevduat hesabında faiz oranı düşüşlerinin olumsuz etkilerini hissetmez, dilediğiniz zaman para çekebilirsiniz. Minimum 1,000 TL/USD/EURO/GBP para birimi cinsinden hesabı açtırabilir, 1 yıllık vadeler ile birikim kazanmaya başlayabilirsiniz. Çekmece hesabınızı sadece TEB Şubelerinden açtırabilirsiniz. Ayrıca para çekimi yapmak için de yine TEB Şubesine gitmeniz gerekmektedir. Vade tutarından önce para çekmek isterseniz maksimum ana paranın %50 sine kadar para çekmenize müsaade edilmektedir.

TEB Planlı Hesap Faiz Oranları

TEB Planlı hesap, bir yıllık vade ile açılabilen bir yatırım hesabıdır. Planlı hesabın en önemli avantajı aylık, üç aylık, altı aylık dönemler itibari ile faiz ödemesi talep edebilmenizdir. Minimum hesap açılış tutarı 1,000 TL/USD/EURO olup, hesabı sadece TEB Şubelerinden açtırabilirsiniz. TEB Planlı hesap için uygulanan stopaj oranları ise;

  • TL için 365 günde %3, 366 günde %0
  • EURO için 365 günde %16, 366 günde %13
  • USD için 365 günde %16, 366 günde %13
  • İlginizi çekebilir; Garanti Bankası Mevduat Faiz Oranları yazımızda %23 üzerinden faiz ve güncel hoş geldin faizlerini inceleyebilirsiniz.

TEB Global Genç Hesap Vadeli Mevduat Faizi Oranı

TEB Global genç hesap müşteri portföyü 25 yaş ve altı müşterilerdir. İlgili hesap günlük faiz imkânı sunan ve ilk üç ay için ise “Hoş Geldin Faizi” imkânı sunan bir yatırım aracıdır. Global genç hesap 3 ay yaş grubuna yönelik hazırlanmış bir hesaptır. 12/15 yaş aralığı, 16/17 yaş aralığı, 18/25 yaş aralığı olarak bu üç yaş grubu TEB Global Genç Hesap avantajlarından yararlanmaktadır. Minimum 100 TL/USD/EURO/GBP para birimi olarak hesap açılmaktadır. TEB Global genç hesap 12/15 yaş aralığında veli ya da vasi ile ortak hesap açılması zorunlu tutulmaktadır. TEB Global genç hesap detayları için en yakın TEB şubesine gitmenizi öneririz.

CEPTETEB Hesap

CEPTETEB Hesabını açabilmek için öncelikle TEB müşterisi olmanız gerekmektedir. Müşteri olduktan sonra internet şubesinden CEPTETEB Hesap açılışını gerçekleştirmeniz mümkündür. CEPTETEB hesabınızı açtığınız an itibari ile sizlere avantajlı faiz oranları ile kazanç getiren bir birikim aracıdır. Hesabın minimum hesap açılış tutarı gibi bir zorunluluğu bulunmamaktadır. CEPTETEB Hesaplarında hesap işletim ücreti, EFT ve havale gibi transfer işlemlerine ücret ödemezsiniz. CEPTETEB hesabınızı TL/USD/EURO/GBP türü para birimlerinden her biri için bir adet açabilmektesiniz. CEPTETEB faiz oranları yıllık brüt olup, paranız gecelik olarak faiz kazanmaktadır. Gecelik faizden yararlanabilmeniz için hesabınızda minimum 500 TL/USD/EURO/GBP Para biri cinsinden bakiye olmalıdır. Siz de CEPTETEB’li olmak istiyorsanız TEB müşterisi olabilmek için en yakın TEB şubesini ziyaret etmelisiniz. TEB Mevduat faiz oranları, 2018 ve 2019 yılı için sürekli güncel tutulacaktır.

TEB Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

TEB Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git