Senetle Para Veren Yerler 2018(Borç Veren Kişiler, Bankalar, Faktoringler – 15 YOL!)

Senetle Para Veren Yerler (Kuyumcular, Bankalar, Faktoringler - 15 YOL!)
Güncelleme:18.10.2018 | Yazar:

Senetle para veren yerler; kuyumcular, bankalar, faktoringler, vakıflar, sosyal medya iletişim bilgileri, adresi ve telefon numaraları gibi acil para bulma yollarını KESİN bir araştırma ile birazdan yazacağız. Bunların yanında sicili bozuk ve kara listede olsanız bile bankadan kredi almanın yollarını bulduk. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, kocaeli ve diğer bütün illerdeki vatandaşlarımız bu yolları uygulayabilir.

Önemli Hatırlatma: Senetle elden kredi ve acil para bulma yollarına geçmeden önce senetle para alışverişi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan bahsedeceğiz. Yazımızda bir çok yol olduğu için size en uygun olanını seçmenizi öneriyoruz. Yani gelir belgesiz olarak kredi alabileceğiniz bir bankaya uyum gösteriyorsanız gidip senetle para bularak daha fazla faiz ödemenizi istemeyiz.

 • Senetle aldığınız para veya eşya için, her ödemenizde ayrı senet yapmalısınız.
 • Aldığınız senet üzerinde “nama yazılıdır, ciro edilemez” ibaresinin olmasına özen gösterin.
 • Senetle alışveriş yapan vatandaşlarımızın 7 gün süresince cayma hakları bulunuyor.
 • Senet doldurulmadan imza atmayınız.
 • Her borç ödemelerinizde aldığınız senetlerdeki imzaların size ait olup olmadığını inceleyiniz.
 • Kredi affı ile ilgili son dakika gelişmelerini “Kredi Sicil Affı” bölümümüzden takip edebilirsiniz.

1) BDDK Onaylı Finansman Şirketleri Adresleri 2018 (Kimsenin Bilmediği YOL)

Senetle kredi alma yöntemlerinden önce bu yolu anlatmak istedik. Eminiz ki bu yolu daha önce görmediniz. Aşağıda bahsedeceğimiz yolları muhakkak görmüşsünüzdür ama böyle açıklayıcı ve kesin sonuca götüren bir yazı okumamışsınızdır. BDDK onaylı finansman şirketleri borç para verir mi? Neren iletişim kurarım. Sistemleri tam olarak nedir? Gibi soruların yanıtını şimdi madde madde olarak vereceğiz. Kısa veya orta vadeli para, ev eşyası alımı veya araba alımı için finansman veren şirketlerdir. Fakat her şirket parasal finansman sağlamamaktadır. Genellikle araç ve alımları için verilen finansman türüdür. Kısa vadede finansman sağlayan bir şirketin şartlarını inceleyerek anlatalım.

 • Finansman vadesi maksimum 180 gündür.
 • Krediye ait faizler, dosya masrafları ve anapara vade sonunda birlikte tahsil edilmektedir.
 • Kredi faiz oranları, vadeler ve masraflar krediyi aldığınız an belirlenir ve piyasa koşullarından etkilenmez.

Senetle para veren yerler arayışından önce BDDK izinli olan resmi şirketler veya bankalar üzerinden almanızı önerdiğimiz için önce bu yollar ile başladık yazımıza. Finansman şirket adreslerinden bir kaçı aşağıdaki gibidir. İsimleri internet üzerinden aratınca çıkarlar.

 • ALJ FİNANSMAN A.Ş.
 • DORUK FİNANSMAN A.Ş.
 • EVKUR FİNANSMAN A.Ş.
 • HEMENAL FİNANSMAN A.Ş.
 • KOÇ FİAT KREDİ FİNANSMAN A.Ş.
 • KOÇ FİNANSMAN A.Ş.
 • MERCEDES BENZ FİNANSMAN TÜRK A.Ş.
 • Tam liste için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Senetle Para Veren Faktoring Şirketlerin Adresleri (Sistem Nasıl İşliyor?)

Şimdi sizlere Faktoring şirketlerin ne olduğunu ve size en yakın faktoring şirketi nasıl bulacağınızı anlatacağız. Faktoring şirketler aslında kredi tahsili için hizmet vermektedirler. Fakat bunun yanı sıra kredi finansmanı da sağlamaktadırlar. Peki bu finansman desteklerinden biz faydalanabilir miyiz? Birazdan vereceğimiz adres listeleri üzerinden size en yakın faktoring firmaları ile görüşme yaparak senetle kredi talebinde bulunabilirsiniz. Seçtiğiniz şirketlerin BDDK listesinde olmasına özen gösteriniz. Listeye BDDK faktoring sayfası üzerinden ulaşarak adresleri bulabilirsiniz.

Senetle para veren faktoring şirketler 2018, Senetle para veren yerler, borç para almak istiyorum

Senetle para veren faktoring şirketler adres bilgileri 2018

Yukarıdaki görsel üzerinden de gördüğünüz gibi size en yakın faktoring firmasının adres ve telefon bilgileri için Google’ı kullanacağız. Google arama bölümüne “faktoring” yazınız. Arama sonuçlandıktan hemen sonra yukarıda haritalar bölümünü göreceksiniz. Ona tıklayınca haritalara yönlenecek ve size en yakın fatoring şirketlere ait adres ve iletişim bilgileri gösterilecektir. Telefondan giren ziyaretçilerimiz mobil olarak da bakabilirler.

İlginizi Çekebilir: Senetle Para Veren Kuyumcular var mı? Hangi kuyumcudan senetle altın veya borç para alabilirim. Senetle para veren kuyumcular için yaptığımız detaylı araştırma yazımızda.

Senetle Para Almak İçin İkrazatçılar (2018 Güncellemesi)

İkrazatçılar, faktoring şirketlerin şahıs olarak kurulumu olarak adlandırılabilir. Türkiye genelinde ikrazatçılardan senetle borç para almak biraz zordur. Çünkü günümüzde ikrazatçılık yapan firmaların sayısı biraz azalmış durumadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve diğer büyük şehirlerde bulunmaktadırlar. Faktoring şirketler ve ikrazatçılar aslında aynı işi yapmaktadırlar.

3) Senetle Borç Para Veren Yeni Dönem Tefeciler (İnternet)

Henüz bahsetmediğimiz bir yol olduğu için bu acil para bulma yolunu en son çare olarak yapmanızı tavsiye ediyoruz. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte bankacılık ve para işlemleri de internet üzerinden yürütülmektedir. Özellikle Facebook gibi sosyal medya üzerinden bir çok kişi senetle internet üzerinden kredi vermektedir. Bu yolu ziyaretçilerimize pek tavsiye etmiyoruz. Çünkü bu yol ile dolandırılan bir çok insan bulunmaktadır. Peki doğru kişiyi nasıl bulurum? Bunun için bir hayli araştırma yapmanız ve senetle para veren kişiler ile yüz yüze görüşmek için mesaj atmalısınız. Bunun içinde yukarıda belirttiğimiz gibi size yakın, sizin şehrinizde olan kişilerle iletişime geçmelisiniz. Verdiğimiz bu Facebook adresine giderek detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Tabi bu yöntemi Twitter ve Google+ üzerinden arama yaparak da kullanabilirsiniz.

4) Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankaları Denediniz Mi? (ÖNEMLİ)

Bankacılık işlemleri artık çok geliştiği için internet üzerinden de kredi başvurusu yapılabilmektedir. Yaptığınız başvurular için herhangi bir belge istenmediği için kredi alma imkanınız biraz daha kolaylaşmaktadır. Fakat burada dikkat etmeniz gereken en mühim konu önünüze gelen her bankaya başvuruda bulunmamanız gerekiyor. Çünkü bir anda ne kadar çok bankaya başvuru yaparsanız, kredi onayı alma imkanınız o kadar azalmaktadır. Gelir Belgesiz Kredi yazımızda bankaları inceleyebilirsiniz.

Kefil ile kredi almak 2018, senetle para veren yerler, senetle borç acil para lazım

Kefil ile kredi almak (senetle para)

Kefil ile kredi kullanarak da kredi alma şansınızı çok yükseltirsiniz. Bankalardan kredi almak için bir diğer garantiye yakın yollardan birisi bankaya memur kefil göstermektir. Bankaya gösterdiğiniz memur kefilin kredi notu da iyiyse kredi alma şansınızda bir hayli fazladır.

5) Senetle Araba Motorsiklet veya Eşya Alıp/Satmak

Senetle araba, motosiklet ve eşya almak artık çok kolay. Çünkü İnternet üzerinde açılan mağaza sayılarının artması ile rekabette artmış durumdadır. Tabi senetle aldığınız bu araçları nakde çevirebilir veya kullanabilirsiniz.

Senetle Eşya Alabileceğiniz Mağazalar: Senetle eşya alıp satabilirsiniz bunun için yapmanız gereken şehrinizde bulunan veya İnternet üzerinden satış yapan mağazaları bulmak. Bunun için bizler sizin için bir kaç eşya satan İnternet sitesi bulduk. Yiğit Alışveriş (ilk alışverişlerde %10 indirim), Mutlu Evim, gibi bir çok internet site bulunmaktadır. Ama yukarıda 2. başlıkta belirttiğimiz yol ile size en yakın olan ve senetle eşya satan bayileri bulmak için Google haritayı kullanacağız. Haritayı açıp “Senetle Eşya” yazdığınız zaman mağazalarına adresleri ve telefon numaralarını görebilirsiniz.

Senetle Araba Almak: Bankasız kefilsiz ve peşinatsız olarak araba satan firmalar ve bayiler bulunmaktadır. Bu firmalar Türkiye çapında milyonlarca şahsın arabalarını ve motosikletlerini satmaktadırlar. Üstelik peşinatsız ve senetle satışı yapılmaktadır. Senetle araba satan web siteleri için internet üzerinden küçük bir araştırma yapmanız yeterlidir. Motor almak için Senetle Motor Satışı yazımızı okuyabilir ve motor satan kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Wowwo senetle araba şartlarını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

6) Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin ve Faturalı Hatta Kredi (Senetsiz)

Kara listeye girdim bu yazıda bahsettiğiniz bankaları da denedim ama bankalar kredi vermiyor. O zaman bu 2 yolu denemenizi öneririz. Kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemi ile bazı şahıs şirketleri sizin adınıza bankalar üzerinden kredi çekerler. Fakat çektikleri kredilerin faiz oranlarının üzerine komisyon koyarlar. Bu şekilde kredi elde etmiş olursunuz fakat normalde bankaya 1.000 TL gibi bir faiz ödeyecekken bu şahıslara da ek olarak 1.000 TL ödemelisiniz. (Bu rakamlar örnektir.) İnternet üzerinde bir çok kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmaları bulunmaktadır. Detaylara ulaşmak için Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin bölümümüze geçiniz.

Faturalı Hat Kullanan Kişiye Kredi 2018/2019

Faturalı hat kullanan kişiler içinde senetle para veren kişiler bulunmaktadır. En az 6 aylık fatura kullanıyor olmanız şartı aranmaktadır. Bu kredilerin vadeleri ve limitleri firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. 36 aya kadar vade ile alabileceğiniz bu kredilerin tutarları 500 TL ile 8.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Diğer bir yol ise en az 3 aylık faturalı vatandaşlarımız için sunulmaktadır. Hangi operatörü kullanıyorsanız o operatörün bayisine giderek yeni bir cihaz alabilirsiniz. Aldığınız bu cihazı yine oradaki firmaya satabilirsiniz. ama bu biraz zararlı olabilir. Çünkü 4.000 TL’ye aldığınız telefonu satarken 1,500 TL gibi ortalama bir zarara uğrayabilirsiniz. Bu başlığımızın en detaylı halini görüp başvuru adımlarını izlemek için Faturalı Hatta Kredi bölümümüze geçiniz.

7) Sicili Bozuk Olana Kredi Kartı Alma Yolları (YASAL ve ÖNEMLİ)

Bankalarla geçmişte yaşanılan kredi alışverişlerindeki düzensizlikler nedeniyle artık kredi ve özellikle kredi kartı vermemektedirler. Kredi almak zor olsa da kademeli olarak yapacağınız bazı durumlarla yüksek limitli kredi kartı alabilirsiniz. Bu yöntemi kullanırken kurumlara olan borçlarınızın olmamasına veya yapılandırılmış olmasına dikkat ediniz. Ayrıca bu yol biraz uzun süreçli(3-4 ay) olsa da artık bankalarla aranız düzeleceği için istediğiniz limitte şekilde kredi alabileceksiniz.

 • Daha önce hiçbir ürününü kullanmadığınız bir bankadan kendinize vadesiz TL mevduat hesabı açtırın.
 • Sonra bu hesabınıza elinizden geldiğince aylık düzenli birikimler yapın.
 • Burası önemli, bütün harcamalarınızı da bankadan aldığınız banka kartı ile yapmaya özen gösterin.
 • Bu şekilde bir yada iki ay banka hesabınızı oldukça aktif kullanmaya gayret edin.
 • Kredi kartı başvurusu yapmadan bir kaç hafta önce hesabınızda olabildiğince para biriktirmeye çalışın.
 • Sonrasında bankaya düşük limitli veya orta limitli bir kredi kartı başvurusunda bulunun.
 • Bu kredi kartı artık sizin kredi alabilmenizin tek anahtarı.
 • Kredi kartınızı düzenli kullanarak ödemelerini aksatmayarak ilerleyen dönemlerde yüksek limitli kart başvurusunda bulunun.
 • Bundan sonra artık kredi siciliniz düzelmeye başlayacak ve kredi notunuz yükselecektir. (Sorgulama: Kredi Notu Öğrenme)

Diğer Senetle Para Veren Yerler İçin:

Senetle para veren yerler 2018/2019 yılı için yaptığımız bu araştırma ile yapmanız gerekenleri anlattık. Aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Senetle Para Veren Yerler 2018(Borç Veren Kişiler, Bankalar, Faktoringler – 15 YOL!) Konusuna 51 Yorum Yapıldı

 1. Mümtaz dedi ki:

  Arkadaşlar senetle borç verebiliriz. ama şehir önemli. Aylık %4 faizle verebiliriz. Tabi alacağınız miktara göre değişir. Bu arada şehrinizi gelirinizi vs yazın.

  1. Oğuzhan dedi ki:

   Merhaba mümtaz bey. 10 bin liraya ihtiyacım var. İzmirde ikamet ediyorum. Aylık 4500 liraya yakın gelirim var. 112 acil personeliyim. Yardımcı olabilir misiniz?
   ustakwan_bjk1903@hotmail.com

  2. Mustafa polat dedi ki:

   Benimde 30000 bine ihtiyacim var aylik odememde sikinti olmaz k.maras

  3. Soner dedi ki:

   Benimde 10000 bine ihtiyaçım var gelir 3000 şehir kocaeli

  4. Ali dedi ki:

   Merhaba müntaz bey .Ankarada yaşıyorum memurum aylık 4500 tl gelirim var..15.000 tl lazım aylık 1000 tl ödeyebilirim.

  5. Mahmut dedi ki:

   Mümtaz bey merhaba Bursa esnafım kredi yada borç para almak istiyorum 30 bin ₺ furkanmobilyaboya@hotmail.com bilgi verir misiniz

  6. Serkan dedi ki:

   Merhaba 15000 tl ye ihtiyaç vardır,
   İstanbul gelir 4000

  7. Ceyhun dedi ki:

   Merhabalar Mümtaz Bey . 10 bin Tl ye ihtiyaç var .Şehir İzmir .Yardımcı olursanız çok memnun olurum . seksen8ceyhun@gmail.com

  8. Şaban dedi ki:

   15000 TL ye ihtiyacım var aylık gelirim 3000 TL

  9. Orhan dedi ki:

   5.000 bin tl lazım izmirde ikamet ediyom 3.000 tl
   Banka Sicilim bozuk

  10. Doğukan dedi ki:

   İstanbul 3000 TL aylık gelirim var

  11. Ali dedi ki:

   Izmirde oturuyorum acil krediye ihtiyacim var gelirim 3bin tl

  12. Ali dedi ki:

   Merhaba mumtaZ bey 10bine ihtuyacim var aylik gelirim 3000bin tl izmirde oturuyorum iletisime gecerseniz sevinirim

  13. Görkem dedi ki:

   40000tl borç almak istiyorum acil lütfen yardımcı olun ödemede sıkıntı yaşamazsınız

  14. İlhami dedi ki:

   Çorum aylık gelir 2700 tl 10 bin lazım nasıl alırız Cep.

  15. Meltem dedi ki:

   Merhaba 3500 TL maaşım esiminde 2000 TL maaşım var 12000tl ihtiyacımız var İstanbul etiler

  16. Hüseyin dedi ki:

   Merhabalar benim kredi ihtiyacım varr yardımcı olma şanşınız varmı 30000tl 2 300tl gelirim

  17. hüseyin dedi ki:

   istanbulda ikamet ediyorum. 5000 liralık acil bir ihtiyacım var aylık 2500 lira maaşım var. yardımcı olurmusunuz?

  18. Hülya emeksiz dedi ki:

   Mrb 10bin tl ye ihtiyacım var gelirim 4000 yardimci olabilirmisiniz İstanbul

  19. ERDEM dedi ki:

   mümtaz bey izmir de yaşıyorum 30 bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olun lütfen

  20. ERDEM dedi ki:

   mümtaz bey izmir de yaşıyorum 5000 tl gelirim var 30 bin tl ye ihtiyacım numaram

  21. Sercan dedi ki:

   30 bin lazim bursada yasiyorum 5000 gelirim var

  22. fatma dedi ki:

   acil nakit ihtiyacim var.cok acil aramisinz.bilgi alabilirmiyi.05392247303

  23. fatma dedi ki:

   istanbul tuzla

  24. Hüseyin dedi ki:

   Slm.yeni işyeri açtım.kredi puanım düşük kredi çekemiyorum 5000 tl lazım.muğladanım, 2000 tl gelirim var ortalama

 2. Fatma dedi ki:

  Mrb mümtaz bey sakaryadan fatma ben acil nakite ihtiyacim var..15000 lira..aylık 1000 lira olarak ödeyebilirim..ön ödeme yoksa eğer..Fatmaelmasfazlioglu@gmail.com

 3. Kader Yıldırım dedi ki:

  Ben kader çok acil 15000 liraya ihtiyacım var aylık 750 TL geri ödeme yaparım İstanbul da yaşıyorum

 4. sedatardah dedi ki:

  Merhaba mumtaz bey benim 8000 tl ye ihtiyacim var nasil yardimci olursunuz istanbulda oturuyorum…

 5. Nevim dedi ki:

  Mümtaz bey 10000 nakit ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 2000 lira aylık gelirim var Ordu da yaşıyorum

 6. MELİKE dedi ki:

  merhaba 15.000 tl ye ihtiyacım var sivas

 7. Selim dedi ki:

  Merhaba mumtaz bey 30 bin liraya ihtiyacım var bursada yaşıyorum aylık 5000 bi lira gelirim var

 8. Mahi dedi ki:

  15 bin ihtiyacım Antalya’da yaşıyorum durdanem35@gmail.com ulaşabilirsiniz

 9. serafettin cetinkay dedi ki:

  bende istanbul esenlerden banada acil 30000 bin ihtiyacim vr aylik 1000 oderim 2000 tl gelirim var acil domerseniz sevirim

 10. serafettin cetinkaya dedi ki:

  benim acil 30bine ihtiyacim vr istanbul esenlerde ben

 11. Ceyhun dedi ki:

  Merhabalar Mümtaz Bey ,10 bin Tl ye ihtiyaç var .Şehir İzmir .Yardımcı olursanız çok memnun olurum .

 12. Şaban dedi ki:

  15000 TL ye ihtiyacım var aylık 1000 TL olarak geri ödemeli 3000 TL gelirim var şehir Muğla

 13. Yusuf dedi ki:

  Meraba mümtaz bey benım 15 bin ihtiyac im var kayseride yasıyorum aylık gleırm 5 bin en kısa sürede olursa sevinirim devlet memuruym

 14. İbrahim Halil güneş dedi ki:

  Açil kredi lazım 50 000 İstanbul gelir 3500

 15. Kubilay dedi ki:

  Merhaba mümtaz bey.. 5.000₺ gerekli 2500 aylık gelirim. İstanbulda yaşıyor atatürk havalimanın da çalışıyorum

 16. Meltem dedi ki:

  Merhaba maaşım 3500 eşim 2000 aylık 1500-2000 ödeyebilir iz 13000 ihtiyacımız var İstanbul etiler

 17. sercan dedi ki:

  merhabalar 15000 tl ihtiyacım var , izmir’de yaşıyorum aylık gelirim 5000 tl , müzisyenim ödemelerimi aksatmam ama acil cevap lütfen ? teşekkür ederim

 18. Erdal dedi ki:

  Merhabalar mümtaz bey memurum aylık 4500 e yakın alıyorum. 10. 000 bine ihtiyacım var aylık 700 verebilirim. Diyarbakır da görev yapıyorum.

 19. memduh dedi ki:

  senetle nakıt ımkanı sağlanırr arayın

 20. Mehmet dedi ki:

  Merhaba 4600 gelirim var acil 10000 ihtiyacım var şehir istanbul yardımcı olursanız sevinirim

 21. Fahri akay dedi ki:

  Acil 25 30 bin liraya ihtiyacım var İstanbul Şişlide oturup
  Ön ödeme olmayanlar lütfen bana ulaşın

 22. kenan dedi ki:

  senetle nakit imkanı sağlanır

  1. Mert dedi ki:

   Benimde 1000 tl ye ihtiyacim var acil

 23. ozdemir dedi ki:

  istanbul 4500 tl gelirim sskliyim acil 15000 tlye ihtiyacim var

 24. Adrian Bayford dedi ki:

  Merhaba

  Krediye ihtiyacınız var mı? Her türlü kredi ve finansal hizmetler sunuyoruz. Kredilerimiz% 2’lik uygun faiz oranları ile hem uzun hem kısadır, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin

 25. fatms dedi ki:

  acil 10 bin ihtiyacim var cok acil ararmisinz.05392247303

 26. MARY MASON dedi ki:

  % 3 faiz oranıyla kredi veriyoruz.

  İyi günler efendim

  Biz özel bir şirketiz ve düşük faiz oranlarında krediler sunmaktayız, bu kredi miktarının 100 milyon kredilik iş geliştirme için 1.000 Euro’luk kredi karşılığı olduğunu belirliyoruz: Kenar / iş genişletme rekabet gücü.

  Çeşitli krediler sunuyoruz

  * Kişisel Krediler (teminatlı ve teminatsız)
  * Ticari Krediler (güvenli ve teminatsız)
  * Konsolidasyon Kredisi
    

Senetle Para Veren Yerler 2018(Borç Veren Kişiler, Bankalar, Faktoringler – 15 YOL!) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git