Odeabank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO)

Odeabank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO)
Güncelleme:05.10.2018 | Yazar:

Odeabank Mevduat faiz oranları son faiz güncellemesi ile bir hayli yükselmiş durumda. Size özel avantajlı faiz oranlarını sunan Odeabank mevduat ürünlerini sizler için derledik. Hatırlatma fayda var ki; Aşağıda bulunan tablonun devamında diğer bankalara ait mevduat faizlerini görme ve karşılaştırma yapma imkanı da sunduk.

Odeabank Mevduat Faiz Oranları Güncel 2018

Odeabank mevduat ürünleri faiz oranları tablomuzun hemen altında yer almaktadır. Faiz oranları hakkında geniş bir bilgi birikiminiz olduktan sonra ürünleri tanımanızın daha faydalı olacağı kanısındayız. Mevduat ürünleri faiz oranları; 2018 dönemine ait olup, daha sonraki aylarda oluşabilecek olan faiz oranı değişikliklerini odeabank.com.tr web adresinden veya  bu yazımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Vade Türleri Para Birimi 32 Günlük 1 Yıllık
Vadeli Mevduat Hesabı Şube TL %12 %12
Vadeli Mevduat Hesabı Şube USD %2,10 %2,10
Vadeli Mevduat Hesabı Şube EURO %1,10 %1,10
İnternet Mobil Şube Vadeli Mevduat Para Birimi 32/34 Gün 62/180 Gün
İnternet mobil şube (e-vadeli) TL %23,75 %24,50
İnternet mobil şube (e-vadeli) USD %5 %5,75
İnternet mobil şube (e-vadeli) EURO %2,25 %3
Oksijen Hesap Para Birimi 1 Yıllık
Standart Oksijen Hesap TL %24,75
Standart Oksijen Hesap USD %5
Standart Oksijen Hesap EURO  – %1,50
Oksijen Plus TL %25
Oksijen Plus USD %5,25
Oksijen Plus EURO %1,75
Oksijen Mini USD %0,50
Oksijen Mini EURO %0,25
Hoş geldin Oksijen Hesabı TL  – %25,75
Hoş geldin Oksijen Hesabı USD %5,50
Hoş geldin Oksijen Hesabı EURO %1,75
Hoş geldin Oksijen Plus TL %26
Hoş geldin Oksijen Plus USD  – %5,75
Hoş geldin Oksijen Plus EURO %2
Hoş geldin Oksijen Mini USD %0,50
Hoş geldin Oksijen Mini EURO %0,25

Diğer bankalara ait mevduat faizlerine ulaşmak ve karşılaştırma yapmak için En Yüksek Faiz Veren Banka 2018 tablosuna gidebilirsiniz.

Odeabank Vadeli Mevduat Hesabı ve Çeşitleri Şunlardır

Odeabank ile açacağınız vadeli mevduat hesabınızda 1 günden 1 yıla kadar faiz getirisi elde edebilirsiniz. Vadeli mevduat hesabınızı TL ve döviz cinsinden para birimleri ile Odeabank şubeleri, internet bankacılığı, mobil bankacılık, 444 8 444 nolu Odeabank iletişim merkezinden açabilirsiniz. Yukarıdaki tabloda belirtilmiş olan vadeli mevduat faiz oranları 100.000 TL/USD/EURO birikimleriniz baz alınarak belirtilmiştir.

Çok Kurlu Mevduat Hesabı

Çok kurlu mevduat hesabınızı sadece Odeabank şubelerinden açabilirsiniz. En az 32 gün vade ile açılabilen hesabınız için size özel faiz oranlarını öğrenmek adına en yakın Odeabank şubesini ziyaret etmelisiniz. Yukarıda bulunan tabloda bu mevduat ürününün faiz oranları belirtilmemiş olup, güncel faiz oranları ile şube ile iletişim kurunuz. Hesabın işleyişi tarafınızca belirtmiş olduğunuz vade süresince TL ve döviz hesaplarınız arasında geçiş yaparak faiz getirisi elde etmenizi sağlamaktadır.

Odeabank Oksijen Hesap

Oksijen hesap mevduat ürünü birikim tutarlarınıza göre şekillenen toplamda altı adet mevduat ürününden oluşmaktadır. Yukarıdaki tabloda da sizler için her bir ürüne karşılık gelen faiz oranları hakkında bilgi vermek istedik. Oksijen hesap ile Tema Vakfına bağış yapma şansı elde edebilirsiniz. Tema Vakfı bağış şartları hakkında detaylı bilgi edinmek için bankanın web adresini ya da Odeabank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Oksijen hesabınıza otomatik ödeme talimatı verebilir, ödemelerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. İster TL, isterseniz de döviz cinsinden para birimi ile hesabınızı açmanız mümkündür. Oksijen hesap hakkında çok daha fazla bilgi edinmek istediğiniz her an Odeabank tecrübeli finans uzmanları sizleri aydınlatmak üzere bekliyor olacaktır.

İlginizi çekebilir: ING Bank Mevduat Faiz Oranları yazımızda ilk yıl yüksek hoş geldin faizi imkanlarından bahsettik.

Odeabank Ara Dönem Ödemeli Vadeli Mevduat

Ara dönem ödemeli vadeli mevduat hesabınızı Odeabank şubelerinden açtırabilirsiniz. En başta belirlenmiş olan vade sonunu beklemeden aylık, üç aylık veya altı aylık dönemler itibari ile faiz gelirinizi belirlemiş olduğunuz bir vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz. Ara dönem ödemeli vadeli mevduat 1 yıldan uzun bir vade ile açılmaktadır. Bu durumda ayrıca bir stopaj kesintisi olmadan faiz gelirinizi elde edebileceksiniz. Güncel faiz oranları hakkında detaylı bilgileri Odaebank şubelerinden alabilirsiniz. Yukarıdaki ara dönem ödemeli vadeli mevduat faiz oranları belirtilmemiştir. Odeabank mevduat faiz oranları 2018 listesi hakkında sormak istediklerinizi aşağıdan bizlere iletmeniz mümkündür.

Odeabank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Odeabank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git