Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin 2018 (Sistemi Komisyonlu Kredi Çekme)

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin 2018 Sistemi (TAVSİYELERLE)
Güncelleme:17.01.2019 | Yazar:

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemi birçok kişinin ilgisini çektiği için en çok başvurulan nakit temin etme yöntemi olarak karşınıza çıkmaktadır. Bizde yazımızda hem bu sistemden hemde sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz daha sağlıklı yolları araştırdık. Kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemleri sizden komisyon alarak ödediğiniz faizi yükseltmektedirler. Ki zaten Facebook gibi sosyal medya üzerinden de bu tarz kişiler kredi vermektedir. Önden ödeme istemektedirler. Ki tahmin edeceğiniz gibi bu kişiler dolandırıcıdır. Bizde bu yazımızda hem bu sistemi detaylıca inceledik, hemde para bulacağınız diğer yolları anlattık.

Komisyonlu Kredi Alma Şartları Nelerdir?

 • Kara listede olanlar,
 • Kredi notu düşük olan kişiler,
 • İcralık veya Avukatlık olan kişiler bu komisyonlu krediden yararlanabilir.

Komisyonlu kredi çektirme sistemi ile nakit temini yapan kuruluşlar bir nevi resmi tefeci olarak adlandırılmaktadır. Bu sistemi uygulayan firmaların içerisinde halen daha dolandırıcılık peşinde olanların olduğu gerçeğini de unutmamak gerekmektedir. Pilot bölgeler olarak başta İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Adana gibi büyük şehirlerde bu uygulamayı gerçekleştiren birden çok firmaya rastlamanız mümkün olmaktadır. İnternet siteleri bulunan bu firmalara internet üzerinden ulaşarak bilgi almanız mümkündür. Ancak yine de bu hususta dikkatli olunması gerektiğinin de unutulmaması gerekmektedir.

Peki Nedir “Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin?” (ÖNEMLİ)

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemi nedir?

Kredinizi biz çekelim sistemi nedir? 2019

Komisyonla kredi çektirenler bu sistemi ilk bakışta oldukça mantıklı buluyor. Ancak işin içerisine girildiğinde dışarıdan görüldüğü gibi olmadığı anlaşılıyor. Faiz oranlarındaki yüksekliği gördüklerinde her ne kadar mantıklı olmasa da nakit ihtiyaçlarını karşılamak için sistemi denemek zorunda kalınabiliyor. Sizin adınıza bankadan kredi çeken bu kişiler faizli paranın üzerine de faiz ekleyerek sizden bunu fazlasıyla alıyorlar. Yani siz çift faiz ödemiş oluyorsunuz.

Birçok web sitesinde ve Google aramalarında görmeniz mümkün olan “ KKB si olumlu olmayana kredi veren bankalar” gerçekte kesinlikle yoktur. Ama İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar yazımızda bir takım yollardan bahsettik. Okuyabilirsiniz. Biliniz ki sadece kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar vardır. Ona da yazımızın devamında ulaşacaksınız. Bunun yerine komisyonla kredi çekme mantığı ile işleyen sistemlere sahip resmi tefeciler bulunmaktadır. Bu sistemi uygulayan herhangi bir firma ile görüştüğünüzde kullanacağınız kredi miktarına göre ve vadelere göre değişkenlik gösteren faiz oranları sizleri beklemektedir. Nakde sıkıştıysanız ve başka hiçbir çıkar yolunuz kalmamış ise muhtemelen bu sistemlerden yararlanmak sizler için en mantıklı çıkar yol olacaktır.

Tavsiyelerle Nakit İhtiyacı Giderme Yolları 2018/2019

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Sistemi Güvenilir Mi?

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemi hakkında yazımızın bu bölümünde bilmeniz gereken ve dikkat etmeniz gereken birkaç husus hakkında bilgi vermeye çalışacağız.  Çaresiz kalmak insanoğlu için en kötü durum olsa gerek. Büyük borç yükümlülüklerinin altında ezilerek, bir yandan geçim derdi bir yandan da borçları ödeme savaşı sebebi ile acil olarak özellikle de gecikmeye girdiğiniz borçlarınızı tek kalemde bankalara ödemek istersiniz. En çok bu tarz durumlarda tek çıkar yol olarak görülen komisyonlu kredi sistemi gündeme gelmektedir. Peki ya bu sistemin sizler için avantajlı, dezavantajlı mı veyahut güvenilir mi olup olmadığı hususunda ne kadar bilgiye sahipsiniz?

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Güvenilir Mi?

Kredinizi biz çekelim sistemi güvenilir mi?

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemi ile kredi çekmeye karar verdiyseniz yazımızın bu bölümünü çok dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Sizlerden “kredi tahsis ücreti” adı altında yüksek oranda nakit talep eden kişi ya da kişilere itibar etmemeli hemen o firmadan uzak durmalısınız. Yoksa elinizdeki avucunuzdakini de kaybederek, alacağınızı düşündüğünüz kredileri de alamazsınız. Bu tarz taleplerde bulunanların büyük bir çoğunluğu dolandırıcılık çeteleri olmaktadır. Makul mantıklı bir ücret karşılığında ve resmi olarak belirli bir ofise sahip olup, vergisini ödeyen bir şirket olması halinde bu sistemi ciddi bir şekilde gerçekleştiren bir firma ile görüşmeniz daha doğru olacaktır.

Ödeyeceğiniz faiz oranları yüksek olacağı için ilk etapta çok yüksek bedeller ile kredi çekmemenizi tavsiye ederiz. Ödeyemeyeceğinizden daha fazla bir borç yükümlülüğü altına girmeniz yeni bir riski üstlenmeniz demektir. Kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemi ile kredi çekmeniz halinde ödeme güçlüğüne düştüğünüzde karşılaşabileceğiniz sıkıntıları da asla aklınızdan çıkarmamanızı ve güven teşkil etmeyen kişilere itibar etmemenizi tavsiye ederiz. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Eskişehir, Adıyaman, Afyonkarahisar ,Ağrı, Erzurum, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Gaziantep ve Giresun illerinde komisyon karşılığı kredi alabileceğiniz yerler bulunabilir. Ama tavsiye listemiz üzerinden kendinize çözüm bulmanızı önermekteyiz.

2019 yılı itibariyle sicili kötü olup alternatif yollardan kredi arayanlar için bir takım araştırmalar yaptık ve güzel bilgilere ulaştık. Tefecilerle muhattap olup, çok yüksek faizlere ve kötü muameleye maruz kalmaktansa bulduğumuz kuruluşlarla irtibata geçip daha daha sağlıklı kredi alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Senetle para veren kuyumcular isimli konumuzda Türkiye’nin bir çok noktasında para veren işletmeleri inceledik. Daha önce bu işletmelerden işlem yapanların memnun kaldığını söyleyebiliriz, fakat yine de son karar sizindir. İyice araştırmadan karar vermenizi önermiyoruz.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin 2018 (Sistemi Komisyonlu Kredi Çekme) Konusuna 73 Yorum Yapıldı

 1. ferhat dedi ki:

  Kredimi siz çekin ben öderim sistemine katılmak istiyorum.

 2. Erhan dedi ki:

  siz çekin ben öderim sistemine katılmak istiyorum.

 3. Turan dedi ki:

  Acil olarak nakit lazım nasıl işlem yapıyorsunuz iletişim bilgilerim

 4. Sevda Uğur dedi ki:

  20000tl ihtiyacım var siz çekerseniz ben öderim komisyon bedeli öderim

 5. Pınar dedi ki:

  Kredimi siz çekin ben ödeyime katılmak istiyorum acil dl

  1. yılmaz eker dedi ki:

   30000 tl ye ihtiyacımvar kredi kartından dolayı avukatlık oldum bana yardımcı olabilirmisiniz.

 6. Pınar dedi ki:

  Siz çekin ben ödeyime katılmak istiyorum adanadan

  1. Finans Uzman dedi ki:

   Pınar hanım,

   kredi başvurusunda bulundunuz mu.

   1. Rahmi dedi ki:

    Maaşımda icra var aktif olarak kesiliyor adana ilindeyim kredi çıkarmı 8 ile 10 bin arası cvp bek acil

 7. Murat dedi ki:

  irtibat numaramiz bilgi almak icin arayabilirsiniz

 8. Gül dedi ki:

  Krediyi siz çekin biz ödeyelime bende katılmak istiyorum.

 9. leyla dedi ki:

  Merhaba
  Üç ay önce, mallarımı ödemek için bir krediye ihtiyacım vardı, o zaman Arkadaşım bana maddi durumumun mucizesi olan Yılmaz hakkında bana bahsetti ..% 3’lük bir faiz oranıyla talep ettim ve tüm süreçlerden geçtikten sonra , herhangi bir stres olmadan kredimi aldım. İlgilenirseniz iletişim kurun.

  1. tgy dedi ki:

   Nasıl aldınız yardımcı olur musunuz k

  2. tgy dedi ki:

   Leyla hanım yardımcı olurmusunz

  3. Turan dedi ki:

   Leyla hmm bende bundan yararlanarak kredi çekmek istiyorum yardımcı olur musunuz

  4. Zekeriya dedi ki:

   Merhabalar bende kullanmak istiyorum

  5. cemal dedi ki:

   Olabilir dediginiz sartlarda bende kullanabilirim emekliyim

  6. TAYİBE YAVUZ dedi ki:

   YARDIMCI OLUN

  7. Emrah dedi ki:

   Leyla hanım 14000 lazım yardımcı olurmusunuz

  8. nilgün temir dedi ki:

   Merhaba
   nasıl ualaşabiliriz o kişiye yardımcı olurmusunuz

  9. Cemal dedi ki:

   Leyla hanım bilgi werirsimisinz

 10. Turgay dedi ki:

  Ben de basvirmak istiyorum memurum 10000 tl ye ihtiyacim var

 11. Rahmi dedi ki:

  Acil olarak 10000 tl ye ihtiyaç var icra dosyam aktif maaşımda icra var kredi çıkarabilirseniz sevinirim il adana

 12. Zekeriya dedi ki:

  Acil 10.000 liraya ihtiyacım var

 13. Zekeriya dedi ki:

  Acil 10.000 liraya ihtiyacım var çalışanım geri ödemede sıkıntı olmaz

 14. safiye dedi ki:

  ben geçen yıl kullanmıştım. Bu yılda kullanmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz.

  1. Yasemin atslsn dedi ki:

   Iletisimi nerden sağlıyoruz numara yokmu

 15. Güner Altaş dedi ki:

  Kredi lazim acil! belediye de çalisiyorum . İcram var çekemiyorum 2600 maaşım var.

 16. İsmail dedi ki:

  Hiçbir bankaya borcum yok findeks puanım 1261 15000 TL kredi istiyorum bankadan kendim alamiyorum

  1. Finans Uzman dedi ki:

   İsmail Bey,

   Kredi Notu Düşük Olan Kişiye Kredi Veren Bankalar konumuzu okuyarak, bu şekilde kredi almadan önce banka yollarını deneyebilirsiniz.

 17. Güner Altaş dedi ki:

  Kredicekemiyom büyük şehir decalisiyomacil

 18. Emre dedi ki:

  Babamda acil kredi lazım memurum

 19. Mustafa dedi ki:

  Kredimi siz çekin ben ödeyime katılmak istiyorum acil istanbul

 20. Cebrail dedi ki:

  Benim yerime kredi çekebilirseniz 20.000-30000 arası uygun taksitlerle size geri ödeyebilirim. Konu acildir. Dönüşünüzü bekliyorum.
  İyi Çalışmalar

 21. Ahmet dedi ki:

  Krediyi siz çekin biz ödeyelim sisteme katılmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 22. Özlem dedi ki:

  Katılmak istiyorum fakat sigortasız çalışıyorum. Kefil ve ipotek gösteremiyorum. 2000 tl aylık ödeme yapabilirim. Düzcede yaşıyorum

  1. Finans Uzman dedi ki:

   Özlem hanım,

   Aktifbank kredi notu düşüklere kredi yazımızı da okuyabilirsiniz.

 23. Beytullah dedi ki:

  Mrb acil 10 bin liraya ihtiyaç var. Icralik dosyam var. Aylık düzenli ödeme yaparım. Acil dönüş yapın

 24. TAYİBE YAVUZ dedi ki:

  fazla başvuru yaptığım için vermiyorlarmış banka borcum yok siz çekin ben ödeyeyim den yararlanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 25. Özlem dedi ki:

  Bende yararlanmak istiyorum siz cekin ben ödeyimden nasıl başvurabilirim

 26. Ziya dedi ki:

  Devlet memuruyum 10000 TL aylık ödeme planıyla kullanmak istiyorum

 27. Ahmet dedi ki:

  Benimde acil 10.000tl ihtiyaçım var yardımcı olurmusunuz teşekkürler

 28. Pınar dedi ki:

  Bende kredi cekmek istiyorum yardimci olurmusunuz

 29. Guner dedi ki:

  Kredi cekmekistiyom cekemiym acillazim

 30. Orhan dedi ki:

  5.000 tl ihtyacım var yardımcı olurmusunuz

 31. TAYİBE YAVUZ dedi ki:

  SİZ ÇEKİN BEN ÖDEYİM DEN YARARLANMAK İSTİYORUM

 32. Ahmet Haluk CALISKAN dedi ki:

  Ben de kredi kullanmak istiyorum.

 33. Erkan dedi ki:

  Bu kara listede olanlar için olan sistem den yararlanmak istiyorum iletişim numarası neden Yok ?

 34. elif yünlü dedi ki:

  Siz çekin ben odeyeyim kredisinden yararlanmak istiyorum

 35. mümtaz dedi ki:

  sgk lıyım 4000 tl maaşım var . kkb skorum 1300 lerde kredi için yardımcı olurmusunuz

 36. Hasan dedi ki:

  Bana yardımcı olurmuşsunuz kredi konusunda 541 736 6452

 37. Celal dedi ki:

  10 bin TL civarı kredi lazım yardımcı olabilir misiniz?

 38. İbrahim dedi ki:

  Siz çekin ben özerine katılmak istiyorum 35 bin tl çekmek istiyorum Aylık 1500tl 2000bin tl arası ödeyebilirim ulaşırsanız sevinirim

 39. Ahmet dedi ki:

  Komisyonla 10 bin tl ihtiyaçım var yardımcı olurmusunuz teşekkürler emekliyim 48ay olarak kullanmak istiyorum Ahmet

 40. Sabiha dedi ki:

  Sabiha benim 10 tl ihtiyaçım var yardımcı olurmusunuz teşekkürler 05428965766

 41. Mehmet Yılmaz dedi ki:

  Bankalarla hiç sorunum yok ama kart basfurularim ret geliyor vergi borcum var kapatıp artanini mekan açmak için kullanacağım komisyon veririm 5545555371 kredi başvurusu 1 kackez yaptım ret tabikide hurdaciyim gelirim belli olmuyor ama 1000 tl öderim rahatlıkla

 42. gökhannnn dedi ki:

  Merhabalar ;

  Konut kredisi kullanmak istiyorum. 100.000 tl 120 ay vade benim 1800 tl maaş annemin 2 tane emeklisi 2900 toplam 4700 hane gelirimiz var benim puanım 1200 alacagım evi de ipotek yapacagım. Yardımcı olurmusunuz

 43. nevzat dedi ki:

  bana acil yardımcu olurmusunuz ankarda memurum on lırya ıhtıyacım 533 197 85 23

 44. enes dedi ki:

  acil kredi işlemleriniz aynı gün sonuçlandırılır. İcralık ssk ve kkb sıkıntısı olan veya banka çalışması olmayan farketmez üst limit 70 bin ön ödeme yoktur çekim sonrası % 10 komisyon alınır. catalcaenes07@gmail.com

  1. hatice dedi ki:

   işlemimi aynı gün hallettiniz çok teşşekkürler, Allah razı olsun sizden. Güvenebilirsiniz arkadaşa.

  2. Ercan dedi ki:

   Şartlar nedir

 45. enes dedi ki:

  icralık – ssk ve kkb sorunu olan – banka çalışması olmayan herkes için acil kredi işlemleriniz aynı gün çözüme kavuşturulur. %10 komisyon ile çalışıyoruz herhangi bir ön ödeme talep edilmez. 0506 162 37 39

 46. cemile dedi ki:

  25000 tl ye ihtiyacım var.Banada yardımcı olurmusun.çalışıyorum.

 47. cüneyt dedi ki:

  bana dönüş yaparsanız sevinirim 40 bin tl acil ihtiyacım var

 48. anıl dedi ki:

  benim acil 5000 liraya ihtiyacım 6 ayda taksit taksit ödeyebileceğim tabiiki faiziyle birlikte kredi çekemiyorum yardım edebileceklerin dönüşünü bekliyorum

 49. Umut dedi ki:

  Sisteme katilmak istiyorum

 50. Yeliz dedi ki:

  Bende katılmak istiyorum

 51. İlkay dedi ki:

  Kıredi kullanmak istiyorum

 52. İbrahim dedi ki:

  Acil benim de 20.000 TL nakte ihtiyacım var.

 53. Ebru dedi ki:

  Benimle iletişime geçerseniz sevinirim

 54. gökhan dedi ki:

  kredi kullanmak istiyorum daha önce bankalarla sorun yasadım ama kapattım kız kardesimin tedavisi icin paraya ihtiyacım var 25 bin tl sigortalı calısıyorum komisyonu neyse vermeye hazırım 0533 1525878

 55. gökhan dedi ki:

  kredi kullanmak istiyorum kardesimin tedavisi icin özelde tedavi görüyor

 56. ayvazoğlu dedi ki:

  acil kredi için hemen basvur

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin 2018 (Sistemi Komisyonlu Kredi Çekme) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git