Kredi Notuna Bakmayan Bankalar 2018 (ve Kredi Notu Düşüklere)

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar 2018 (Kredi Notu Düşüklere)
Güncelleme:25.08.2018 | Yazar:

Kredi notuna bakmayan bankalar var mı? Tabikii ki böyle bankalar var. Her bankanın şartı değişiklik göstermektedir. Kimisi kefil isteyerek, kimisi ipotek karşılığı kredi vermektedir. Bazı bankalar ise düşük kredi notuna aldırmadan kredi vermektedir. Fakat faiz oranı biraz yüksek oluyor. Yazımızda bu bankaları derledik.  Bazı gecikmiş kredi veya kredi kartı ödemeleriniz yüzünden banka tarafından isminizin üzerine çekilen kırmızı çizgi çekilebiliyor. Düşük kredi notları sebebi ile bankalardan kredi kullanmanızın önü kapanmaktadır. Bu durumda da gerçekten büyük ihtiyaçların gündeme gelmesi halinde kişi oldukça kötü bir nakit mağduriyeti yaşamaktadır. Bu gibi durumlarda da yazımızın ilk başında belirttiğimiz gibi kredi notuna bakmayan bankaların araştırması içerisine girmektedirler.

Önemli! Hala kredi notunuzu bilmiyorsanız ve bu yıl kredi notunuza hiç bakmadıysanız Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme yazımıza giriş yaparak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar Hangileridir?

Kredi notuna bakmayan bankaların arayışı içerisinde iseniz sizler için hazırlamış olduğumuz yazımızın bu bölümünde hangi bankalardan, ne koşullar ile kredi kullanabileceğiniz hususuna değinmeye çalışmaktayız. İnsanlık hali nakdi durumunuz çok iyi olup, birden bire anlam veremediğiniz bir şekilde meydana çıkan bir takım olumsuzluklar nedeni ile nakit ihtiyaçlarınızın artması mümkün olmaktadır. Bu tarz durumlarda kredi kullanmak herkesin aklına gelen ilk iş olmaktadır. Ancak bankaların belirli koşulların sağlanmaması sebebi ile reddedilen kredilerin varlığı durumunda kişi morali adeta çökmektedir. Bu tarz durumlarda kredi notuna bakmayan bankalara başvurmak tek çare kalmaktadır. Şimdi sırası ile hangi bankaların kredi notuna bakmadığını görelim.

Kredi notuna bakmayan bankalar arasında ismi geçen banka şubelerine başvurmanız halinde bu bankaların kredi notunuzu hesaba katmamalarında ki tek şartları kefil olmaktadır. Üzerine kayıtlı herhangi bir taşınır veya taşınmazı bulunan, emekli maaşına sahip olan ve emekli maaşında da yaş kriteri uygun olan kefiller bankalar tarafından kabul edilerek en az 3,000 TL, en fazla 10,000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanmanız mümkün olmaktadır. Kefil şartı ile kullandığınız kredilerde en çok dikkat etmeniz gereken husus kredi taksitlerini günü gününe ödeyerek kredi notunuzu yükseltmek olmalıdır. Bu durumda ilerleyen dönemlerde kredi notu sizin için sorun olmaktan çıkmış olup, kefile ihtiyaç duymadan direk olarak gelir belgeniz ile kredi kullanabilirsiniz.

Aktifbank > Düşük Kredi Notunuzu  Dert Etmeyin!

Kredi notuna bakmayan bir diğer banka ise aktifbank’tır. N Kolay Kredi ile şubeye gitmeden anında başvuru yapıp kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Banka düşük kredi notlarını dikkate almadan kredi vermektedir. Kredi notunuza göre alabileceğiniz faiz oranları aşağıdaki görselde ki gibidir.

Aktifbank kredi notuna bakmayan bankalar içinde en iyi 2018, 2019, 2020 bankaları

Aktifbank kredi notuna göre faiz oranları 2018

Aktifbank internet şubesi üzerinden başvuru da bulunabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra da istediğiniz PTT şubesi üzerinden çekebilirsiniz. Kredi taksitlerinizi de yine bütün PTT ATM’leri üzerinden ödeyebilirsiniz. Akbank ve Vakıfbank ATM’leri üzerinden de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredinin vadesi en fazla 48 ay’dır. Alabileceğiniz tutar ise en fazla 30.000 TL‘dir.

30.000 TL’lik kredinin ödemeleri:

  • Faiz oranı: %1,99 (kredi notunuz iyise)
  • Aylık taksit: 1.056,86TL
  • Kredi tahsis ücreti: 150 TL
  • Toplam Ödeme: 50.728,95 TL

Yine aynı şekilde kredi notuna bakmadan taksitli taşıt kredisi ve yeni evlenen çiftler için alışveriş kredisi vermektedir. Taşıt kredisinin faiz oranı %1,79 ve en fazla 7 yaşına ulaşmış araçlar için kullanılabilir. Taksitli alışveriş kredisinin faiz oranı %1,70‘tir. Krediye SMS ile başvuru yapmak ve kredi şartlarını detaylı okumak için Aktif Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yazımızı okuyunuz.

Kredi Notu Düşüklere 10.000 TL Kredi İmkanı (İş Bankası Kefilli)

Kredi notuna düşüklere kredi veren bankalar arasında olan İş Bankası aracılığı ile kullanacağınız 10,000 TL kefil şartlı ihtiyaç kredisi için örnek hesaplama tablosunu aşağıdaki şekilde bilgilerinize sunuyoruz. İş Bankası aracılığı ile bu krediden faydalanmak istediğiniz zaman banka şubesi ile iletişim kurabilir, kullanabileceğiniz kredi miktarı ve diğer şartlar hakkında daha net bilgiler edinebilirsiniz. Tablo tamamıyla örnek olarak oluşturulmuş olup, banka şartları değiştirme hakkına sahiptir.

Vade 12 ay 48 ay
Anapara 10.000,00 TL 10.000,00 TL
Faiz Oranları % 1,59 %1,59
Kredi Tahsis Ücreti 50,00 TL 50,00 TL
Aylık Taksit 940,26 TL 319,95 TL
Toplam Geri Ödeme 11.333,12 TL 15.407,60 TL

Günümüzde birçok kişinin ortak arayışı olmaya devam etmektedir. Sonuç itibari ile günümüz koşullarında 5 kişiden 3’ü kredi borçlusu olup, bu borçlarını ödeme güçlüğüne düşen, kredi taksitlerini düşüren kişilerin kredi notları olumsuz yönde etkilenmektedir. Ve finansal sicilleri kötü duruma gelmektedir. Bu konuda yapmanız gerekenlere bir başka yazımızda değineceğiz.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar 2018 (ve Kredi Notu Düşüklere) Konusuna 1 Yorum Yapıldı

  1. ülkü özbek dedi ki:

    20.000 TL 36 AY VADE BORÇ TRANSFER KREDİSİ İSTİYORUM..

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar 2018 (ve Kredi Notu Düşüklere) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git