Kredi Notu Düşük Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri 2018 (8 YOL İLE KREDİ ÇEKME)

Kredi Notu Düşük Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri 2018 (ve Kredi Kartı Alma)
Güncelleme:21.09.2018 | Yazar:

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileridir? “Kredi notum düşük bana kredi çıkar mı?” Sorularının cevabı tabi ki evet! Ama bazı şartları ve sistem işleyişini iyi çözmek gerekiyor. Hiç bir yerde bilinmeyenleri bu yazımızda derledik. Hem vereceğimiz önemli tavsiyeleri hemde kredi ve kredi kartı alma yollarını bu haberimizde görmeniz mümkündür. Evvela kredi notunuzun düşüklüğünü nasıl gidereceğiniz konusunda sizlere bir takım tavsiyelerde bulunacağız. Akabinde kredi çekme yolları ve kredi veren bankaları anlatacağız.

Kısaca, Kredi Notu Nasıl yükseltilir? (ÖNEMLİ)

 • Şuan da mevcut kredi veya kredi kartı olan kişilerin kredi notunu yükseltmek için yapması gereken bir takım kurallar bulunmadır.
 • Kredi veya kredi kartı ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. (Kredi notunuzun yükselmesi sağlar.)
 • Alışverişlerinizi nakit yerine kredi kartınızla yaparak ödemelerinizi düzenli olarak yapınız.
 • Kredi kartı ekstrenizi öderken asgari tutar yerine ekstre tutarının tamamını ödemeye özen gösteriniz.
 • Ödemelerinizi asla geciktirmeyiniz.
 • Aldığınız ve ödemesi devam eden bir krediniz varsa, kredi taksitlerinizi gecikme olmadan ödemeye kesinlikle özen göstermelisiniz.
 • Güncel kredi notunuzu görmek için Kredi Notu Öğrenme yazımıza girerek müşterisi olduğunuz bankadan veya Turkcell ve Vodafone üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kredi veya Kredi Kartı Olmayanlar! (Garanti Çözüm)

Eğer elinizde herhangi bir bankaya ait kredi veya kredi kartı bulunmuyorsa veya geçmişte bu ürünlerden kullandıysanız bu yöntemi denemenizde büyük fayda görünmektedir. Bildiğiniz gibi kredi notunuzun yüksek olması için veya yeni bir kredi notu oluşması için kredi veya kredi kartı kullanmanız gerekmektedir. Bu yöntemi denemeden önce hiç bir kuruma borcunuzun olmadığına emin olun. Elinizden geldiğince borçlarınızın az olması gerekiyor. (elektrik, su, telefon vs.)

Akabinde daha önce hiç hizmet almadığınız bir bankaya gidin ve o bankadan kendi adınıza bir vadesiz TL hesabı açtırın. Açtırdığınız hesaba bir miktar para yatırın. Yatırdığınız paranızı banka üzerinden sürekli kullanın. Yani banka hesabınızı aktif olarak kullandığınızı bankaya hissettirin. Tabi kredi veya kredi kartı başvurusu yapmadan önce hesabınızda olabildiğince fazla para bulundurun. Akabinde bir ay sonra bankaya kredi kartı başvurusunda bulunun. Büyük ihtimalle banka ilk etapta size düşük limitli bir kredi kartı verecektir. Kredi kartını aldıktan sonra yukarıda maddeler halinde bahsettiğimiz işlemleri yapınız. Akabinde KKB Notu düşük olan vatandaşlarımızın kredi notları yükselecek ve bozuk kredi sicilinden kurtulacaktır. Kredi kartınızı düzenli bir şekilde kullandıktan sonra yüksek limitli kredi kartı başvurusunda da bulunabilirsiniz. Bankalara ait kredi kartlarına ulaşmak için Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kredi notu düşüklere öğrenci kredi kartı

Kredi notu düşüklere öğrenci kredi kartı

Bu yöntem fazla bilinmemekte ve bir çok kişiyi de kapsamamaktadır. Ama acil kredi kartı ihtiyaçlarınız için öğrenci üzerine kredi kartı alabilmeniz mümkündür. Yakınlarınızdan üniversite okuyan birinin üzerine kredi kartı başvuru yapabilirsiniz. Bilindiği gibi gelir belgesiz kredi kartı almak için öğrenci olmak gerekmektedir. Öğrenciler için 1.000 TL veya hatta üzerinde kredi kartı alabilmeniz mümkündür. Kartlara ulaşmak için Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar bölümümüze geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

Bankalara Kredi veya Kredi Kartı Borcunuz Mu Birikti?

Kredi notu düşük olana kredi veren bankalar çözümlerimizde şimdi ikinci ve önemli bir maddeden bahsedeceğiz. Bu yöntemde kredi notunuzun önemi yok. Bankalara olan kredi veya kredi kartı borcunuza ait ödemelerinizi yapamıyorsanız bu yazımızı kesinlikle okumalısınız. Zira bu yöntemde de kredi notunun önemi en aza indirgenmiştir. Bütün bankalara olan kredi veya kredi kartınızın borçlarınızı bir banka üzerinde toplayabilirsiniz. Dilerseniz şimdi bankalardan biraz bahsedelim.

Bankaların Borç Transfer Kredileri

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi: Bu kredi ile 36 aya kadar vade de borçlarınızı kapatabileceğiniz kredi alabilirsiniz. Kredilerin faiz oranı %2,51‘den başlamaktadır. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı için kullanabilirsiniz.

Şekerbank Borç Transfer Kredisi: Bireysel kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı borçlarınızı bu banka üzerine transfer edebilirsiniz. Yine 36 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır. Alabileceğiniz kredinin üst limiti 100.000 TL‘dir. Kredi faiz oranı %2,54‘ten başlamaktadır.

Vakıfbank Borç Transferi Kredisi: Kredi notu düşük olan kişiye kredi kartı veren bankalar arasında olan Vakıfbank, 20.000 TL ye kadar borç transfer kredisi vermektedir. Bu bankadan sadece kredi kartlarınıza ait borçlarınızı kapatmak için kredi alabilirsiniz. Bu bankanın en iyi özelliği ise 3 ay ertelemli olarak kredi vermesidir. 18 aya kadar vade ile alabilirsiniz.

 • Denizbank
 • Burgan Bank
 • Akbank
 • Ziraat Bankası
 • Halkbank
 • Fibabanka
 • İş Bankası da kredi notu düşük olan kişiye borçlarını kapamak için borç kapatma kredisi vermektedir.

AktifBank; 3 Farklı Kredi İle Kredi Notu Düşük Olana Kredi! (800 900 Puana Kredi)

Bir çok yerde denk geldiğiniz Aktifbank kredileri eksik tanıtılmıştır. Aktifbank üzerinden kredi almanın 3 farklı yolu bulunmaktadır. Bu kredileri almak için hiçbir banka şubesine gitmeniz gerekmemektedir.

 • Krediye online başvuru yapmak yeterlidir.
 • Banka, kredi notu düşük olana kredi çıkaran bir bankadır.
 • Onaylanan kredileriniz anında hesabınıza yansıtılmaktadır.
 • Alabileceğiniz en yüksek tutar 30.000 TL’dir.
 • 800 puana, 900 puan ve üstüne kredi vermektedir.
 • Yani, riskli ve az riskli olan vatandaşlarımız bu krediden faydalanabilirler.
 • Kredi vadesi en fazla 36 ay‘dır.
 • Kredi faizi %2.29‘dur ve bütün vadelerde aynıdır.
 • Aktifbank ile evinize eşya alabilirsiniz ve bankaya gitmeden bunu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Onaylanan kredinizi PTT şubeleri veya ATM’leri üzerinden çekebilirsiniz.
 • Bankaya ait ihtiyaca göre farklı dizayn edilmiş 3 farklı krediye ulaşmak için Aktifbank İhtiyaç Kredisi yazımızı okuyunuz.

İş Kurmak İsteyen Vatandaşlara 150.000 TL Destek

Kredi Notu Düşüklere Devlet Desteği

Kredi Notu Düşüklere Devlet Desteği

Bildiğiniz gibi KOSGEB’in vatandaşlarımıza verdiği geri ödemesiz krediler bulunmaktadır. Bu hibe desteklemeleri ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Başvuru için TC vatandaşı ve 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Hazırladığınız iş planı projesi ile başvuru yapabilirsiniz. İş kurmanız için verilen 50.000 TL geri ödemesiz olarak verilmektedir. Şayet işinizi büyütmek gibi bir düşünceniz olduğu zaman 150.000 TL ek olarak faizsiz kredi desteği verilmektedir. Alınan faizsiz ama geri ödemeli bu tutar 2 yıl ödemesiz olarak verilmektedir.

KOSGEB artık değişen şartları ile destekleme ödemelerini daha kolaylıkla vermektedir. Önceki başvurularda istenen “Girişimcilik Sertifikası” artık ön koşul olmaktan çıkmıştır. Önceden iş yeri açıp sonrasında KOSGEB desteğinden yararlanıyorduk. Fakat 2018 ve 2019 yılları itibariyle bu şart kaldırılmıştır. Önce ödeme alınıyor sonrasında iş kurma girişiminde bulunuluyor. Her vatandaş en fazla 3 başvuru hakkında sahiptir. Detaylar ve başvuru için gerekli şartlara KOSGEB 50 BİN Hibe makalemizden ulaşabilirsiniz.

Tavsiye Yazı: Kredi Sicil Affı yasası yazımızda ile af başvurusu için gerekli şartlar ve yapılması gerekenleri anlattık. Detaylar yazımız içerisinde aktarıldı.

İpotekli İhtiyaç Kredisi İle Kredi Notu Düşüklere Kredi

Kredi notu düşük olanlara kredi imkanı sunan bir diğer yol ise ipotekli kredidir. Bu konu gayrimenkul sahibi olan vatandaşlarımızı ilgilendirmektedir. Bu yol ile kredi alma ihtimaliniz bulunmaktadır. Tabi buna ek olarak kira gelirinizi de bankaya göstererek kredi veya kredi kartı almanız mümkündür. Üzerinize kayıtlı; İş yeri, dükkan, araba, ev, arsa veya tarla varsa bankaya başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru yaptığınız her banka farklı faiz oranı veya vade uygulamaktadır. Bazı bankalar teminatlı kredi kullandırırken dosya masrafı almamaktadır. Bankalara ait teminatlı kredilere ulaşmak için İpotekli İhtiyaç Kredisi yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Senetle Borç Para Veren Kurumlar

Bir çok vatandaşımız internet üzerinden senetle borç para veren kurumlar veya bankalar aramaktadır. Fakat bu yöntemi biz ziyaretçilerimize pek tavsiye etmemekteyiz. Zira internet dolandırıcılığı bir hayli artmış durumdadır. Diğer bir kredi alma yöntemi ise kredinizi bir kurumun çekmesi ve ödemesini sizin yaptığınız durumdur. Bu yöntemde çok kullanılmaktadır. Bu yöntem ile bankaya ödeyeceğiniz kredi faizinin üstüne birde o kurum sizden ek ücret alacaktır. Bu konudaki detaylar içinde Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin yazımızı okuyabilirsiniz. Kredi notu düşük olan kişiye kredi veren bankalar yazımız da acil para ihtiyacınıza çözümler aradık. Yazımız 2018 ve 2019 güncel bilgiler ışığında oluşturulmuştur.

Kredi Notu Düşük Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri 2018 (8 YOL İLE KREDİ ÇEKME) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Kredi Notu Düşük Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri 2018 (8 YOL İLE KREDİ ÇEKME) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git