Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar

Güncelleme:01.02.2019 | Yazar:

Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar

Bankalar müşterilerine kredi verirken dikkat ettikleri en önemli faktör kredi notudur. Peki kredi notu nedir? Kredi notu müşteri ile banka arasındaki tüm finansal işlemlerin analiz edilmesinden sonra belirli bir standardı olan puan türüdür. Takdir edersiniz ki bankalarla şu zaman kadar hiçbir geçmişi olmayan kişilerin puanı otomatikman sıfır oluyor. İşte bundan dolayı kredi alırken vatandaşlarımız oldukça zorlanıyor. Bu yazımızda kredi notu 0 olana kredi veren bankalar hangileri onu öğreneceğiz. Gelin ilk önce kredi notumuzu öğrenelim.

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Yeni bir sistemle beraber belirli bir ücret ödeyerek kişisel kredi notunuzu öğrenebiliyorsunuz. Genel de bankalar sizin için bunu cüzi bir ücret karşılığı yapıyor. Bankaların haricinde de sizin için bu işlemi yapan çeşitli kuruluşlar bulunmaktadır. Bu aşamada son 5 yıl içerisinde yapmış olduğunuz tüm finansal işlemler değerlendirilerek size bir pdf dosyası ve içerisinde finansal puanınız bulunur. Bu aşamada siciliniz kötü olabilir, kredi notunuz 0 olabilir veya kredi notunuz düşük olabilir. Az öncede belirtiğimiz gibi ilk olarak kredi notu 0 olana kredi veren bankaları inceleyeceğiz Ardından kredi notu düşük olanlara kredi hangi bankalar verir ona bakacağız. En son olarak da sicili kotu olanlara kredi nasıl alınır onu öğreneceğiz.

Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Takdir edersiniz ki kredi notu 0 olanlara kredi veren bankaların sayı çok az. Bu aşamada yapılacak en önemli adım kredi notunuzu yükseltmeniz gerekmektedir. Acil durumlar da ise kefil veya ipotek ile kredinizi çekebilirsiniz. Şunu söyleyebiliriz ki kefil ve ipotek göstererek Akbank, Vakıf Bankası, Halk Bankası, İş Bankası, Garanti, Deniz Bank ve Ziraat Bankası gibi Türkiye’nin önemli bankaları kredi notu 0 olanlara kredi vermektedir.

Kredi Notu Düşük Olanlara ve Sicili Kötü Olanlara Kredi

Halk Bankası, Vakıf Bankası, Garanti, İş Bankası, Ziraat Bankası, Akbank ve Deniz Bank gibi bankalar yapmış oldukları kampanyalarla müşterilerine kredi verebilmektedirler. Vatandaşlarımız için bu kampanyaları biz takip ederek sitemize eleyeceğiz. Sizlerde sitemizi takip ederek bahse konu kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Böylece kredi notunuz düşük olsa da kredi çekebileceksiniz. Bunun haricinde ipotek ve kefil göstererek siciliniz kötü olsa da çeşitli bankalardan kredi çekebilirsiniz. Bu kapsamda bankaların internet sitelerinden yapacağınız başvurularla en kısa yoldan kredi alıp-alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Böylece bankalara ait şubelere gitmek zorunda kalmazsınız.

Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sayfa başına git