İş Bankası Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO)

İş Bankası Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO)
Güncelleme:13.10.2018 | Yazar:

İş Bankası mevduat faiz oranları hakkında güncel detayları bu yazımızda bulacaksınız. Ayrıca diğer bankalarla karşılaştırma yapmanız için de tablo altında diğer bankalara ulaşabilirsiniz. Geçmişi Cumhuriyet dönemine uzanan bir devlet bankası olan İş Bankası aracılığı ile birikimlerine bir yön vermek isteyenler İş Bankası bünyesinde buluşmaya devam ediyor.

İş Bankası Avantajlı Mevduat Ürünleri, Faiz Oranları ve Özellikleri

İş Bankası tarafından sunulan birbirinden avantajlı mevduat ürünleri ile sizleri tanıştırmayı hedefliyoruz. Bu amaçla sizlere hazırlamış olduğumuz faiz oranları tablosunda edineceğiniz ön bilgiler sayesinde yatırımlarınızı hangi yönde değerlendireceğinize kolaylıkla karar verebilirsiniz. İlgili tabloda bulunan İş Bankası faiz oranları 2018 yılına ayına ait olup, banka tarafından faiz oranlarının değiştirilmesinin, kampanyaların sonlandırılmasının da mümkün olabileceğini hatırlatmak isteriz.

İş Bankası Para Birimi Tutar Aralığı TL Faiz Oranı
İş Bankası Vadeli Kumbara Hesabı (Şube) TL 0/499,99 %0
İş Bankası Vadeli Kumbara Hesabı (Şube) TL 500 ve üzeri %13
İş Bankası Vadeli Döviz Tevdiat Hesabı Para Birimi 32 Günlük 1 Yıllık
İş Bankası Vadeli Döviz Tevdiat Hesabı İnternet Şubesi USD %1,75 %1,95
İş Bankası Vadeli Döviz Tevdiat Hesabı İnternet Şubesi EURO %1,10 %1,30
İş Bankası Vadeli Döviz Tevdiat Hesabı İş Cep USD %1,90 %2
İş Bankası Vadeli Döviz Tevdiat Hesabı İş Cep EURO %1,15 %1,35
İş Bankası Vadeli Döviz Tevdiat Hesabı Bankamatik USD %1,10 %1,30
İş Bankası Vadeli Döviz Tevdiat Hesabı Bankamatik EURO %1,10 %1,30
İş Bankası Vadeli Döviz Tevdiat Hesabı Şube USD %0,05 %0,05
İş Bankası Vadeli Döviz Tevdiat Hesabı Şube EURO %0,05 %0,05
Vadeli Altın Hesabı 181/365 gün arası 10 gr ve üzeri %0,75
Maksimum Vadeli Hesap Para Birimi Tutar Aralığı Faiz Oranı
Maksimum Vadeli Hesap TL 0/499,99 %0
Maksimum Vadeli Hesap TL 500 ve üzeri %13
Vadeli TL Mevduat Hesabı Para Birimi 32 Günlük 1 yıllık
Vadeli TL Mevduat Hesabı Şube TL %5 %5
Vadeli TL Mevduat Hesabı İnternet Şubesi TL %17,50 %12
Vadeli TL Mevduat Hesabı İş Cep TL %17,30 %12
Vadeli TL Mevduat Hesabı Bankamatik TL %16,20 %12
Sabit Hesap Para Birimi   1 yıllık
Sabit Hesap TL %9,50
Sabit Hesap Para Birimi   2 yıllık
Sabit Hesap TL %9
Sabit Hesap Para Birimi   3 yıllık
Sabit Hesap TL %8,50
Değişken Hesap Para Birimi   1 Yıllık
Değişken Hesap TL %3,50
Değişken Hesap Para Birimi   2 Yıllık
Değişken Hesap TL %5
Değişken Hesap Para Birimi   3 Yıllık
Değişken Hesap TL %5,25
Birikimli Mevduat Hesabı Para Birimi   1 Yıllık
Birikimli Mevduat Hesabı TL %12
Birikimli Mevduat Hesabı USD %1,95
Birikimli Mevduat Hesabı EURO %1,30
Şubesiz Vadeli Mevduat Para Birimi 32 Günlük 1 Yıllık
Şubesiz Vadeli Mevduat İnternet Şubesi TL %17,20 %12
Şubesiz Vadeli Mevduat İş Cep TL %17,30 %12
Şubesiz Vadeli Mevduat Bankamatik TL %16,20 %12
Şubesiz Vadeli Mevduat Şube TL %5 %5
Fonlu Mevduat Hesabı Fon Miktarı 32 Günlük 1 Yıllık
Fonlu Mevduat Hesabı %90 mevduat %10 fon %14,10 %14,40
Fonlu Mevduat Hesabı %80 mevduat %20 fon %14,40 %14,60
Fonlu Mevduat Hesabı %70 mevduat %30 fon %14,70 %15

Diğer bankaların mevduat faiz oranlarına ulaşmak için En Yüksek Mevduat Faizi Veren Banka 2018 yazımızı okuyabilirsiniz.

İş Bankası Vadeli Kumbara Hesabı

Vadeli kumbara hesabı ile ebeveynler çocuklarının geleceğini garanti altına almaktadır. Küçük birikimler ile yıllar sonra çocuklarının eğitim harcamalarında kullanacakları büyük birikimlere sahip olmak isteyenler tarafından açılan bir vadeli hesaptır. Bu hesapta gecelik mevduat faizi işlemektedir. 18 yaşın altındaki çocuklarınız için vadeli kumbara hesabı açtırmak için en yakın İş Bankası şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

İş Bankası Vadeli TL Mevduat Hesabı Özellikleri

Vadeli TL Mevduat hesabı ile 1, 3, 6 ay, 1 yıl, 2 yıl, 3 yıl vadeler ile açılabilen 1,000 TL ve üzerindeki birikimlerinizden faiz geliri kazanabileceğiniz bir vadeli hesap türüdür. Vadeli TL mevduat hesabınızı banka şubesinden, internet bankacılığından, işcep uygulamasından, telefon bankacılığından, bankamatiklerden kolaylıkla açmanız mümkündür.

İş Bankası Vadeli Mevduat Döviz Tevdiat Hesabı

İş Bankası vadeli mevduat döviz tevdiat hesabını internet şubesi, bankamatikler, telefon bankacılığı, iş cep uygulaması ve şubelerden kolaylıkla açabilirsiniz. Dövize yatırım yapmak isteyenler için hazırlanmış olan bu mevduat ürününü 1, 3, 6 ay ve 1, 2, 3 yıl vade seçenekleri ile açmanız mümkündür. Faiz oranları yukarıdaki tabloda da görüldüğü üzere açıldığı kanala göre değişkenlik göstermektedir.

İş Bankası Vadeli Altın Hesabı

İş Bankası vadeli altın hesabı açtırmak istediğiniz her an şubelerden ve internet şubesinden destek alabilirsiniz. Belki de yıllardır altın yatırımı yapıyorsunuz ancak altınlarınızı vadeli hesap gibi bir hesapta değerlendirebileceğinizi bilmiyorsunuz. O halde siz de vadeli altın hesabı hakkında daha detaylı bilgi edinmek üzere en yakın İş Bankası şubesini ziyaret etmelisiniz.

Maksimum Vadeli Hesap

Maksimum vadeli hesabınızı internet bankacılığı ve İş Bankası şubelerinden açmanız mümkündür. Bu hesap ile günlük faiz getirisi elde etmiş olursunuz. Vadesiz hesabınızda bulunan 500 TL bakiyenin ya da tarafınızca belirlenecek bir bakiyenin üzerinde kalan kısım maksimum vadeli hesaba otomatik aktarılarak gecelik faiz kazanabilirsiniz.

İşBank Sabit Hesap Özellikleri

Minimum hesap açılış limiti 250 TL, 1,000 USD/EURO olan sabit hesabınızı istediğiniz İş Bankası şubesinden açabilirsiniz. İlgili hesabın vadesi 1, 2, 3 yıl vadeli olarak açılmaktadır. Hesaptan kazanılan faizleri ister aylık, ister 3, 6 aylık veya yıllık olarak belirlemiş olduğunuz bir vadesiz hesabınıza aktarmanız mümkündür.

İş Bankası Değişken Hesap Özellikleri

Değişken hesabı İş Bankası müşterileri Türkiye’de bulunan İş Bankası şubelerinden açtırabilmektedirler. Hesap açılış limiti 250 TL, 1,000 USD/EURO olup, aylık, 3 ve 6 aylık veyahut yıllık faiz geliri sağlamaktadır. Değişken hesap hakkında daha detaylı bilgi edinmek adına en yakın İş Bankası şubesini ziyaret etmenizi öneririz.

İş Bankası Birikimli Mevduat Hesabı

Birikimli mevduat hesabı ile düzenli olarak minimum 50TL/USD/EURO, maksimum 10,000 TL/USD/EURO talimatı ile birikim yaparak faiz geliri elde etme şansı elde etmiş olursunuz. Birikimli mevduat hesabınızı ister 3 yıl, ister 4 yıl ve isterseniz de 5 yıl vade ile açmanız mümkündür. Yukarıda hazırlamış olduğumuz tabloda belirtilen faiz oranları ilk yıl için uygulanacak olan güncel faiz oranı olup, diğer seçeneklerle ilgili detaylı bilgiyi İş Bankası şubelerinden edinebilirsiniz. Birikimli mevduat hesabı açabilmek için İş Bankası şubelerine ziyaret gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. 3 veya daha fazla düzenli birikim talimatınız hesabınızda yeterli bakiye olmaması sebebi ile gerçekleşmediği takdirde birikimli mevduat hesabınız banka tarafından otomatik olarak kapatılacaktır.

İş Bankası Şubesiz Vadeli Mevduat

Şubesiz vadeli mevduat adından da anlaşılacağı üzere dijital bankacılık kanalları olan, iş cep uygulaması, bankamatikler, internet bankacılığı ile kolaylıkla açılabilmektedir. Şubesiz vadeli mevduat hesabınızı TL, USD veya EURO bazında açabilir, hemen avantajlı faiz oranları ile kazanmaya başlayabilirsiniz. İster bir ay vadeli, isterseniz de 1 aydan 3 yıla kadar varan vadeler ile birikim yapmanız mümkün olmaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz örnek tabloda verilen faiz oranı verileri TL hesabı baz alınarak hazırlanmıştır. Döviz üzerinden kazancınızı öğrenmek için telefon bankacılığından destek almanızı öneririz.

İşBank Fonlu Mevduat Hesabı

Fonlu mevduat hesabı ile çift yönlü birikim elde etmenizin yolu açılmıştır. Hesap açılışında minimum limit 50,000 TL, maksimum limit ise 10,000,000 TL dir. Fonlu mevduat hesabı açtırmak istediğiniz her an size en yakın İş Bankası şubesine gitmenizi tavsiye ederiz. Fonlu mevduatın tarafınıza sağlayacağı avantajları daha detaylı bir şekilde öğrenmek için hesap açılışı gerçekleştirirken bireysel portföy yöneticiniz ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda sunmuş olduğumuz tabloda yer alan faiz oranları size bir ön fikir sunması amacı ile hazırlanmış olup, tüm vadeler ile ilgili detayları isbank.com.tr web adresinden de öğrenmeniz mümkün olmaktadır.

İş Bankası Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

İş Bankası Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git