ING Bank Mevduat Faiz Oranları 2018 (Türk Lirası, Dolar ve EURO)

ING Bank Mevduat Faiz Oranları 2018 (Türk Lirası, Dolar ve EURO)
Güncelleme:18.09.2018 | Yazar:

ING Bank mevduat faiz oranları yazımızda bankaya ait bütün mevduat ürünlerinin tablolarını hazırladık. ING Bank müşterisi olmanın avantajını birikimlerinizin katlanarak büyümesi halinde çok daha net hissetmiş olacaksınız.

ING Bank Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları ve Özellikleri!

NOT! Tabloda yer alan faiz oranlarından yararlanma şartları ve kampanyaların sunduğu özel avantajları tablo altında okuyabilirsiniz.

Bankalar Para Birimi 32 Günlük 1 yıllık
ING Bank Vadeli Mevduat (Şube) TL %5,00 %5,00
ING Bank Vadeli Mevduat (Şube) USD %1,15 %1,00
ING Bank Vadeli Mevduat (Şube) EURO %0,15 %0,15
ING Bank E Vadeli Mevduat TL %20,00 %21,00
ING Bank E Vadeli Mevduat USD %1,60 %1,50
ING Bank E Vadeli Mevduat EURO %0,15 %0,15
E- Turuncu Hesap TL %19,50 %19,50
E- Turuncu Hesap (Hoş geldin) TL %23,00 %23,00
E- Turuncu Hesap USD %0,75 %0,75
E- Turuncu Hesap Hoş Geldin USD %4,60 %4,60
E- Turuncu Hesap EURO %1,00 %1,10
ING Turuncu Çocuk Hesap TL %18,50 %18,50
Turuncu Çocuk Hesap Hoş Geldin TL %23,00 %23,00

Bilgilendirme! Diğer bütün bankalarla karşılaştırma yapmak için En Yüksek Faiz Veren Banka 2018 yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca bu tablodaki mevduat faizleri 100.000 TL için düşünülerek yazılmıştır. Vadeli mevduat hesabına yatıracağınız para miktarında değişiklik olursa faiz oranlarında da değişiklik olmaktadır.

ING Bank vadeli mevduat hesabı açabilmek için öncelikli olarak banka müşterisi olmalısınız. Herhangi bir ING Bank şubesine kayıtlı müşteri iseniz, internet bankacılığı, telefon bankacılığı yöntemleri ile kolaylıkla vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Size özel yüksek vadeli mevduat faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız müşteri temsilciniz ile en kısa sürede irtibat kurmanız yararınıza olacaktır.

ING Bank vadeli mevduat hesap açma limiti minimum 5,000 TL‘dir. Döviz olarak vadeli mevduat açacaksanız bu sefer de minimum 2,000 USD, 2,000 EURO en az hesap açma limiti olarak karşınıza çıkacaktır. ING Bank müşterilerine farklı vade seçenekleri ile yatırım yapmalarına destek olmaktadır. ING Bank şubelerinden açacağınız vadeli mevduatınızı özel bir durum sebebi ile bozmak durumunda kalmanız halinde yılda iki defa ile sınırlı olmak üzere vadeli mevduatınızın %20‘si oranında vade bozulmadan para çekme imkânı tanınmaktadır. Para çekmeniz halinde vadeli mevduat faiz oranları aynen devam edecektir.

ING Bank müşterisi iseniz internet bankacılığı, mobil bankacılık veya 0 850 222 06 00 telefon bankacılığı ile ING Bank şubelerine başvuru yaparak kolaylıkla birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz bir vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. ING Bank mevduat faiz oranları aşağıdaki tabloda sizlere sunulmuştur. Size özel yüksek faiz oranlarından yararlanmak için ING Bank şubelerini ziyaret etmeniz daha doğru olacaktır.

ING Bank Ara Ödemeli Mevduat Faizi Oranları

ING Bank ara ödemeli mevduat sistemine dâhil olarak birikimlerinizi uzun vadede değerlendirirken, belirlemiş olduğunuz dönemlerde vadeli mevduatınıza işleyen faiz kısmını tahsil edebilirsiniz. Faiz oranı hesap açılışında belirlenmekte ve faiz oranları düşse dahi siz bu düşüşten etkilenmezsiniz. Tercihinize göre ister TL, ister USD, isterseniz de EURO para birimi ile ara ödemeli mevduat hesabı açabilirsiniz.

Turuncu Hesap

Turuncu hesap ING Bank tarafından müşterilerine inanılmaz faydalar sağlayan bir vadeli hesap türüdür. ING Bank şubeleri ya da internet, mobil, telefon bankacılığı ile kolaylıkla turuncu hesap açabilirsiniz. Turuncu hesabın sağlayacağı avantajlar;

  • 1 yıl hoş geldin faizinden yararlanma hakkı sunması,
  • Hesap işletim ücreti, EFT, havale masrafları bu hesaptan yapılacak işlemlerde ödenmez,
  • Para çekme, yatırma işlemlerini kolaylıkla vade bozulmadan yapabilirsiniz,
  • Faiz, hesabınızda bulunan TL, USD, EURO, İngiliz Sterlini para birimine sahip olan birikimlerinize günlük olarak işlemektedir.

Hoş geldin faizinden yararlanmanız için daha önce turuncu hesap açmamış olmanız koşulu aranmaktadır. Alt limit tamamıyla size kalmıştır.Turuncu hesap sayesinde ne kadar kazanabileceğinizi ölçmek isterseniz ING Bank resmi web sitesine girebilirsiniz.

Turuncu hesabın farklı versiyonları ise;

  • Turuncu ekstra
  • Biriktiren Turuncu Hesap
  • Turuncu Çocuk Hesabı

Vadeli mevduatlarıdır. Turuncu ekstra ile + faiz kazanmanız sağlanmaktadır. Tek yapmanız gereken vadesiz hesabınızdan ya da bankomat kartınızdan 750 TL ve üzerinde harcama yapmaktır.

İlginizi Çekebilir: Aktifbank Mevduat Faizi

Biriktiren turuncu hesap ile aylık olarak minimum 100 TL birikim talimatını kredi kartınızdan vermeniz halinde avantajlı faiz oranları ile birikim yapmanızın yolu açılmaktadır. Biriktiren turuncu hesapta uygulanan faiz oranı hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz en yakın ING Bank şubesini ziyaret etmelisiniz. Banka faiz oranları hakkında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Turuncu çocuk hesabı da aynı şekilde çocuğunuz için birikim yapmanızı sağlayan bir vadeli mevduat ürünüdür. Vadesiz hesabınızdan ya da kredi kartınızdan aylık olarak minimum 100 TL talimat vermeniz halinde turuncu çocuk hesabı sayesinde çocuklarınız için birikim yapabilirsiniz. Faiz oranları; ocak, şubat, mart, nisan, mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül, ekim, kasım ve aralık ayları için 2019 yılında da güncel tutulacaktır.

ING Bank Mevduat Faiz Oranları 2018 (Türk Lirası, Dolar ve EURO) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

ING Bank Mevduat Faiz Oranları 2018 (Türk Lirası, Dolar ve EURO) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git