Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (2018 HIZLI)

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (2018 HIZLI)
Güncelleme:17.10.2018 | Yazar:

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi hakkında kesin ve bütün yolları araştırdık. (Aradık) Hangi saatlerde daha çabuk bağlanabileceğiniz gibi bilgilerde verdik. İnternet bankacılığı ile yapamadığınız işlemleri çağrı merkezine ulaşarak yapmak istiyorsanız, Halkbank müşteri hizmetlerine nasıl hızlı ve hemen bağlanabileceğinizi öğrenmeniz gerekiyor.

Çağrı merkezlerinin yoğunlukları saat bazlı bile değiştiği için bu yoğunluğu azaltabilmek adına personel sayısı artırılmıyor. Şikayette bulunmak için bu sayfaya giderek formu doldurup anında şikayetinizi veya teşekkürünüzü iletebilirsiniz. Öncelikle aradığınız saatleri iyi ayarlamanız gerekiyor. Örneğin; öğlen arası olarak tabir edilen 12:00-14:00 saatleri arasında müşteriler ve temsilcilerin bir kısmı molada olacağı için gelen arama artacak ancak karşılayan müşteri temsilcisi azalacaktır. Bu gibi saat dilimleri yerine mesainin yeni başladığı saatler veya öğle arası sonrası 15:00-17:00 arası aramanız daha hızlı ulaşmanızı sağlar.

Ama işin can sıkıcı tarafı hatta beklemek değil aradığınızda menüde kaybolmak, malesef IVR sistemleri sürekli olarak sizi temsilci ile görüştürmeden sorununuzu çözmek için aktarıp durur. Ancak sizin sorununuz sadece temsilci ile çözülebilecek birşey ise şuan doğru yerdesiniz. “Müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanırım?” sorusunun yanıtını bu konuda bulabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak İçin İlk Yol

 • 444 04 04 nolu numara üzerinden çağrı merkezini aradınız.
 • Oporatör konuşmaya başladı.
 • 0’ı tuşlayın eğer yoğunluk yoksa direk bağlanacaksınız.
 • İkinci Yol: Bu direk bağlanma yolunda ise aradıktan sonra biraz bekleyin ve ardından direk 5’i tuşlayınız.
 • NOT: Tuşlamalar bankada müşteri olup olmadığınıza göre değişiyor, öncesinde TC kimlik numaranızı girmeniz gerekebilir.
 • NOT 1: Bankanın ulaşabileceğiniz diğer numarası ise 0850 222 0 400’dür, aynı tuşlamalar ile bu numara üzerinden de ulaşabilirsiniz.
 • Not 2: Bazı durumlarda onların size ulaşması sizin onları aramanızdan daha hızlı olabiliyor örneğin Twitter üzerinden destek hesaplarına mention attığınızda dm üzerinizden bilgilerinizi paylaşıp onların sizi aramasını sağlayabilirsiniz.
 • Not 3: Önemli ve kritik konularda posta üzerinden iletişime geçmeniz, çağrı merkezinde aldığınız bilgi sizi tatmin etmediğinizde başka temsilci ile yeniden görüşmeniz menfaatinize olacaktır.

Müşteri Temsilcisine Bağlanmadan Önce Bunlar Yardımcı Olabilir!

 • Halkbank Business Kart bölümümüzde esnaf ve KOBİ’ler için verilen yüksek limitli ticari kredi kartının bütün detaylarını inceledik.
 • Halkbank Emekli Kredileri bölümünden ise bankanın emeklilerimiz için verdiği kredilerin hesaplaması ve SMS ile başvuru yapılabilme yollarına değindik.
 • Halkbank Çiftçi Kredileri haberimizde hayvancılık, tarım aletleri ve tarım kredilerine dair bütün detayları bir yazıda topladık.
 • Halkbank Esnaf Kredisi makalemizde ise bankanın esnaflarımız için verdiği düşük faizli ve faizsiz kredileri detaylıca araştırıp inceledik.

Çağrı merkezini eğer şikayet ve teşekkür için arıyorsanız internet sitesi üzerinden de bunu yapabilirsiniz. Online bankacılık, çoğu bankada hemen hemen tüm işlemleri elinizin altına getiriyor. Bu tuşlamalar zaman zaman değişiyor ancak merak etmeyin sürekli takip ederek değişiklik olduğunda güncelleme sağlıyor, güncel bilgiyi size ulaştırabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Halk Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapma tuşlamaları 2018 yılı için bu şekildedir. 2019 yılında herhangi bir değişiklik olursa yazımızdan güncelleyeceğiz.

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (2018 HIZLI) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (2018 HIZLI) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git