Halkbank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO)

Halkbank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO)
Güncelleme:17.10.2018 | Yazar:

Halkbank mevduat faiz oranlarını işlediğimiz bu yazımızda birbirinden avantajlı mevduat ürünlerimizi sizlerle buluşturmayı amaçladık. Ayrıca diğer bankalara ait mevduat faizi oranlarını da sunarak karşılaştırma yapma imkanı sunduk sizlere.

Halkbank Mevduat Faiz Oranları 2018 Şu Şekilde

Halk Bank avantajlı mevduat ürünleri ile köklü bir geçmişe sahip olmasının da vermiş olduğu güç ile müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir. En sık tercih edilen mevduat ürünlerine ilişkin sunmuş olduğumuz tabloda bulunan faiz oranları 2018 dönemine aittir. Vadeli mevduat ürün yelpazesi sadece aşağıda faiz oranları bulunan ürünlerle sınırlı olmayıp, yazımızın ilerleyen bölümlerinde diğer mevduat ürünlerini de sizlerle buluşturduk. Halk Bank aracılığı ile yatırımlarınızı değerlendirerek daha güçlü günlere kavuşmak istiyorsanız sizler de en yakın Halk Bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Mevduat Türleri Para Birimi 32 Günlük 1 Yıllık
Vadeli TL/YP Mevduat Şube TL %4,50 %4,75
Vadeli TL/YP Mevduat Şube USD %1 %1
Vadeli TL/YP Mevduat Şube EURO %0,50 %0,50
Vadeli Altın Mevduat Hesabı 10 GR ve üzeri Altın %0,55 %0,85
E Mevduat TL %16,50 %16,80
E Mevduat USD %3,25 %3,30
E Mevduat EURO %1,25 %1,55

Diğer bankalarla karşılaştırma yapmak için En Yüksek Mevduat Faizi Oranları haberimize giriniz. Bütün bankaları bir tabloda yazdık.

Halk Bank Vadeli TL/YP Mevduat

Halk Bank vadeli mevduat hesabı uzun vadeli yatırımcının tercihi olmaya devam etmektedir. İster TL bazında, isterseniz de döviz olarak internet bankacılığı ya da şubelerden vadeli mevduat hesabınızı kolaylıkla açabilirsiniz. Yukarıdaki tabloda beyan edilen faiz oranları 2018 tarihi için güncel verilerden oluşmaktadır. Vadeli mevduat hesaplarının detayları için size en yakın Halk Bank şubesini ziyaret etmenizde yarar bulunmaktadır.

Diğer devlet bankası: Ziraat Bankası Mevduat yazımızda da diğer devlet bankasına ait faiz oranlarından bahsettik.

Halkbank Vadeli Altın Mevduat Hesabı 2018

Vadeli altın mevduat hesabı ile altın yatırımlarınız Halk Bank güvencesi altında değerlenmeye devam etmektedir. Vadeli altın mevduat 10 gr ve üzerindeki altın birikimlerinize faiz getirisi sağlamaktadır. 30 gün ile 400 gün aralığında istediğiniz vadede hesap açmanız mümkündür. Hesap açmak için Türkiye ve Kıbrıs’a bulunan şubelerden herhangi birinde vadesiz altın hesabınızın bulunması gerekmektedir.

Halkbank E Mevduat Hesabı

Halkbank mevduat faiz oranları 2018 - 2019 güncel, hakbank ne kadar faiz veriyor

Halkbank mevduat faiz oranları 2018 – 2019 güncel

E Mevduat hesabınızı internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve Halk Bank diyalog aracılığı ile kolaylıkla açabilirsiniz. Minimum hesap açma alt limiti 500TL/USD/EURO olup, 28 gün ila 370 gün aralığında kırık vade ile açmanız mümkündür.

Halkbank Üreten Mevduat Hesabı 2018

Halkbank Üreten Mevduat hesabı ile ister aylık, ister üç aylık isterseniz de 6 aylık dönemlerde faiz getirinizi çekebilirsiniz. Birikimlerinizi bir yıl ya da daha uzun vade ile değerlendirip, dönemler itibari ile faizini almak istiyorsanız bu hesap tam size göre.  Üreten mevduat hesabınızı TL/USD/EURO bazında açmanız da mümkündür. Hesap açmak için alt limit 1,000 TL/USD/EURO dur. Vadesinden önce hesaptan para çekimi yaptığınız zaman hesabın vadesi kalan para için halen işlemeye devam edecektir. Aksine bir beyanda bulunmadığınız sürece de vade sonunda hesabınız güncel faiz oranları ile yenilenebilecektir. Üreten mevduat hesabınızı en yakın Halk Bank şubesinden açtırabilirsiniz. Güncel faiz oranları yukarıda bulunan tabloda yer almamaktadır. Öğrenmek için en yakın Halk Bank şubesini ziyaret etmenizi önermekteyiz. İlginizi Çekebilir: İNG Bank mevduat faizi oranları konusunda turuncu hesap ile ilgili bilgilendirmelerimiz bulunmaktadır. En yüksek hoş geldin faizi veren banka diyebiliriz.

Dönüşümlü Mevduat Hesabı

Vadeli hesabınızda bulunan TL/USD/EURO cinsinden paranızı alım satım işlemi yaparak dönüştürürken kazanmanıza uygun olan bir tür mevduat hesabıdır. Hesabı Türkiye Halk Bank şubeleri veya KKTC de bulunan Halk Bank şubelerinden açtırabilirsiniz. Hesap vadesi en az 32 gün en fazla 65 gün olabilmektedir.  Dönüşümlü mevduat hesabında vade hesabın vade sonudur. Vade bittiğinde yeniden vade uzatımı gerçekleştirilmemektedir. Dönüşümlü mevduat hesabı ile ilgili güncel faiz oranı verilerini en yakın Halk Bank şubelerinden edinebilirsiniz. Yukarıda bulunan tabloda faiz oranlarına ilişkin bilgi bulunmamasının sebebi güncel oranların banka şubelerinden öğrenilmesi gerektiğindendir.

Benzer Mevduat: İş Bankası Mevduat Faiz Oranları

Yatırım Fonlu Mevduat Hesabı

Hem yatırım fonuna hem de mevduatta bulunan paranıza avantajlı faiz oranları ile getiri sağlayabildiğiniz bir mevduat türüdür. Hesabı sadece TL para birimi ile minimum 5,000 TL alt limit ile açmanız mümkündür.  Minimum vade 32 gün, maksimum vade ise 370 gün olmaktadır. Vadeli TL mevduatınızda bulunan para miktarının %20 ile %50 arasında olan bölümü yatırım fonu için kullanılabilmektedir. Yatırım fonlarını satabilmeniz için vadeli mevduatın vade bitimini beklemeniz gerekmektedir. Vadeli mevduat hesabınızı erken kapatmanız durumunda da yine fon satışı gerçekleştirebilirsiniz. Yatırım fonlu mevduat hesabı faiz oranlarına ilişkin bilgilerin güncel olarak Halk Bank şubelerinden edinilmesi gereği yukarıda bulunan tabloda tarafınıza bilgi aktarımı yapılamamıştır.

Değişken Faizli Üreten Mevduat Hesabı

TÜFE ye endeksli değişken faiz oranlarından yararlanabileceğiniz, aylık, üç aylık ve altı aylık dönemler itibari ile faiz geliri elde edebileceğiniz avantajlı bir mevduat ürünüdür. Hesap bir yıl veya daha uzun vade ile açılabilmektedir. Hesabı sadece TL olarak açabilirsiniz. Alt limit 1,000 TL dir. Vade bitiminde hesap aksine bir beyanınız bulunmadığı sürece tekrarlanmaktadır. Avantajlı güncel faiz oranlarını öğrenmek için en yakın Halk Bank şubelerini ziyaret etmenizi önermektedir. Yukarıda bulunan tabloda değişken faizli üreten mevduat hesabı faiz oranları bulunmamaktadır. Detaylı bilgilere halkbank.com.tr adresinden veya Halkbank müşteri hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Halkbank mevduat faiz oranları 2018/2019 hakkında belirtmek istediğiniz düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Halkbank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Halkbank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git