Halkbank Business Ticari Kredi Kartı Başvurusu (Esnaf ve KOBİ)

Halkbank Business Ticari Kredi Kartı Başvurusu (Esnaf ve KOBİ)
Güncelleme:17.10.2018 | Yazar:

Halkbank Business ticari kredi kart; esnaf ve KOBİ’lerimiz için hazırlanmış yüksek limitli kredi kartlarından oluşmaktadır. Birbirinden farklı ve özel avantajlarla 50.000 TL limitli esnaf ve KOBİ kredi kartlarının özelliklerini başlıklar halinde inceleyelim.

Kartlara Ait Faiz Oranları Şu Şekilde;

 • Paraf esnaf alışveriş faiz oranı %1,85
 • Paraf Kobi alışveriş faiz oranı %1,85
 • Paraf Business için alışveriş faiz oranı %1,90
 • Nakit avans faiz oranı %1,90
 • Gecikme faiz oranı %2,47

1) Halkbank Paraf Business Ticari Kredi Kartı ve Özellikleri

Halkbank Paraf Business kart ile firma adına harcama yapan çalışanlarınız veya firmanızın doğrudan harcamaları için oluşturulmuş yüksek limitli kredi kartıdır. Harcamalarınızı yurt içinde veya yurt dışında yapabilirsiniz. Özellikle ofis malzemeleri, iş seyahatleri ve konaklama gibi harcamalarınızda çeşitli avantajlar sağlamaktadır.

Paraf Business nakit çekim limitini ve kart limitini siz belirlersiniz. Çalışanlarınız için çıkardığınız kartların harcama limitlerini de kontrol altında tutabilme özelliğine sahipsiniz. Yapılan bütün harcamaları firma yetkililerine gönderilen hesap bildirim cetveli üzerinden takip edebilirsiniz. Firma adına yapılan harcamalarla kişisel harcamalar kolaylıkla ayırt edilebilir. Ayrıca yüksek limitli nakit avans çekimi de yapabilirsiniz. Ayrıca kart sahipleri 1 misafirleriyle beraber Lounge hizmetinden de yararlanmaktadırlar. Halkbank Paraf Business yıllık ücreti 75 TL olup, ek kartlar için de 75 TL ücret talep edilmektedir.

2) Halkbank KOBİ Kart Özellikleri ve Avantajları

Çeksiz ve senetsiz olarak ticaret yapmak için KOBİKART size göre bir kart. Bireysel alınan kartların limitleri ticari alışverişler için yetersiz kalmaktadır. Yüksek limiti ile alışverişlerinizi kesintiye uğratmadan alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Halkbank KOBİ Kart Kampanya Özellikleri

 • Peşin alışverişleriniz için sonradan taksitlendirme yapabilirsiniz. 12 aya varan bu taksitlendirmeler için faiz alınmamaktadır. Taksitlendirme işlemini Halkbank müşteri hizmetleri üzerinde de yapabilirsiniz.
 • Ek kart sahipleri de sonradan taksitlendirme kampanyasından yararlanabilirler.
 • KOBİ Business kartla yaptığınız peşin alışverişlerinizde bu kampanyaya dahil edilmektedir.
 • Halkbank POS bulunan iş yerleri de dahil olmak üzere sadece yurt içinde yaptığınız bütün alışverişleriniz kampanyaya dahildir.
 • Yurt içinde yaptığınız 50 BİN TL’ye kadar olan harcamalarda 3, 6, 9 veya 12 taksit yaptırabilirsiniz.
 • 3 ay için %2,78
 • 6 ay için %5,06
 • 9 ay için %7,34
 • 12 ay için %9,13 ücret alınmaktadır.

3) Halkbank Paraf Esnaf Kredi Kartı Özellikleri

Paraf esnaf kredi kartı ile 2018 yılı için yapacağınız iş yeri harcamalarınızı size özel taksit seçenekleriyle yapabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızda ticari kartınız ve Dost Hesabınızı bağlayarak anında nakit çekim yapabilirsiniz. Esnaflar için hazırlanan bütün kampanyalardan ve indirmlerden yararlanırsınız. İndirimli kampanyalar sizlere bilgilendirme olarak gelmektedir. Veya Paraf resmi web sitesi üzerinden kampanyaları takip edebilirsiniz.

Yurt dışında Visa/MasterCard amblemi olan bütün iş yerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Yurt içinde Troy logosu ve Visa/MasterCard amblemi olan yerlerde kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Kart başvurusunu Halkbank müşteri hizmetleri üzerinden veya Halkbank internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bankalara ait kartlar için Ticari Kredi Kartı bölümümüze geçebilirsiniz.

Halkbank Business Ticari Kredi Kartı Başvurusu (Esnaf ve KOBİ) Konusuna 1 Yorum Yapıldı

 1. Mecit ercin dedi ki:

  Kartı araştırdım beğendim adresime gelsin

Halkbank Business Ticari Kredi Kartı Başvurusu (Esnaf ve KOBİ) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git