Hakkımızda

hakkımızda

hakkımızda

Web sitemiz 2018 yılının ilk çeyreğinde açılmıştır. Sitemiz ücretsiz hizmet vermekte ve bankalara ait kredi kampanyalarını sunmaktadır.

Sitemizde hizmet veren 5 editör bulunmaktadır. İçerik anlayışımız tamamen doğru ve kesin bilgilendirici konular üzerine oluşmaktadır. Sitemiz içerisinde bankacılık konularının yanı sora devlet destekleme kredilerini de aktarmaktayız. Bilindiği gibi teknolojinin gelişmesi hayatımızda bir çok alanda yenilikler getirmiştir. Bu yenilikleri bankalar ve sistemleri üzerinde de görmekteyiz. Bu sebeple sitemizde İnternet bankacılığı ile yapılabilecek bütün işlemlerin yanı sıra nasıl kullanılması gerektiği hususunda da ayrıntılı bilgiler verilmektedir. Öte yandan devlet desteklemeleri konusunda bir hayli bilgi kirliliğinin bulunduğunu bilmekteyiz. Bu sebeple sitemiz içerisinde devlet destekleme konularını oldukça doğru ve kesin bilgiler ışığında oluşturmaya gayret etmekteyiz. Anlaşılmayan konular hususunda da yorum bölümünden bizlere yazarak anında cevap alabilmeniz mümkündür.

Sitemize yapılan yorumlar ve bilgilerinizin saklanması hususunda Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sistemimizde cep telefonu, üyelik gibi kişisel bilgilerinizin alınmasını sağlayan hiçbir sistem bulunmamaktadır. Sitemiz adına gönderilen mail’lere itibar etmemenizi önemle duyurmaktayız.

Künye sayfasından sitemizde hizmet veren editörlerimize ulaşabilirsiniz. Sitemizle ilgili herhangi bir konu hakkında görüş bildirmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sayfa başına git