Garanti Bankası Avans Hesabı Nasıl Açılır? (Eksi Hesap Limiti Arttırma)

Güncelleme:03.01.2019 | Yazar:

Kmh Hesabı Nedir?

Hayatımızın son dönemlerinde adını sıklıkla  duyduğumuz kmh hesabı nedir sorusu ile konumuza başlayalım. Eksi hesap demek kredili mevduat hesabı (kmh) anlamına gelmektedir. Bankanızın hesabına tanımladığı ekstra bakiyeyi temsil eder. Örneğin kredili mevduat hesabınızın limiti 500 TL olarak belirlendiyse, hesabınızda hiç para olmadığı durumda 100 TL çekim yaptığınızda hesabınız – 100 TL’ye düşecektir. Bu şekilde belirlenen limite kadar gidebilir.

Garanti Bankası Avans Hesabı Nasıl Açılır?

Türkiye’de hizmet veren tüm bankaların kredili mevduat hesabı özellikli kartlar verdiğini söyleyebiliriz. Hemen hemen tüm bankalarda da faiz oranı birbirine yakın durumda. Fakat nadiren de olsa yapılan kampanyalar ve fırsatlar ile bazı bankalar burun farkıyla daha avantajlı konuma geliyor. Garanti bankası eksi hesap için de bunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Garanti Bankası kurumsal çizgisini bozmayan, fakat bir o kadar da masrafları yüksek bir banka. Fakat yaptığı kampanyalar ile bu durumu kimi zaman lehine çevirebiliyor. Garanti avans hesabı kullanıcıları için de bu durum epey avantajlı oluyor diyebiliriz.

Garanti Bankası eksi hesap nasıl açılır sorusuna gelince, vereceğimiz cevap oldukça basit olacak. Siz bir şey yapmasanız dahi, hesabınızın hareketleri yüksekse ya da geliriniz iyiyse banka otomatik olarak size kmh limiti belirleyecektir. Bir diğer senaryo da ise hesabınıza tanımlanmış kredili mevduat hesabı bulunmuyorsa müşteri hizmetlerini arayabilir ya da online internet bankacılığı kolaylıkla avans hesabı tanımlayabilirsiniz. İnternet üzerinden Garanti Bankası avans hesabı başvurusu için bağlantıya gidebilir, formu doldurabilirsiniz. Farklı bir durum yaşıyorsanız yazımızın altına yorum bırakarak yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Kmh Kapattırma

Garanti Bankası kmh hesabı kapattırmak için müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 0 333’ü çevirdiğinizde avans hesabınızı kullanmak istemediğinizi dile getirebilir, müşteri temsilcileri aracılığı ile hesabınızı kapattırabilirsiniz.

Garanti Bankası Avans Hesap Şartları

Bankaların avans hesaplarını kullanabilmeniz için bir takım şartlar bulunmaktadır. Öncelikle kredi puanınızın iyi olması gerektiğini ifade edelim. Eğer kredi puanınızı bilmiyorsanız ücretsiz kredi notu öğrenme konusuna bakmalısınız. Findeks notunuzun iyi olduğunu düşünürsek ortalama bir maaşınız mevcut olduğu takdirde Garanti Bankası kmh hesabı açtırabilirsiniz.

Etiketler:

Garanti Bankası Avans Hesabı Nasıl Açılır? (Eksi Hesap Limiti Arttırma) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Garanti Bankası Avans Hesabı Nasıl Açılır? (Eksi Hesap Limiti Arttırma) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git