Finansbank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar, EURO)

Finansbank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar, EURO)
Güncelleme:30.09.2018 | Yazar:

QNB Finansbank mevduat faiz oranları konulu bu yazımızda son yılların bankacılık faaliyetlerinde hızla gelişim gösteren bankasının avantajlarına yer verdik. Fakat bilmeniz gereken bir detaya değinmek istiyoruz. Bankaya ait bir çok mevduat ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerin de birbirinden farklı özellikleri yer almaktadır. Aşağıdaki faiz tablosunun devamında bu özelliklere başlıklar halinde ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Yönleri Var!

QNB Finansbank mevduat ürünlerinin faiz oranlarını tek tek bir tablo halinde sizlere hazırlamış bulunmaktayız. Ancak sadece bir tablo halinde paylaşmanın yeterli olmayacağı düşüncesi ile mevduat ürünlerinin avantajlı yönleri ve özelliklerini de sizlere anlatmayı uygun bulduk. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde QNB Finansbank mevduat ürünleri hakkında bilgi edinmeniz mümkündür. Mevduat ürünleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek istediğiniz her an QNB Finansbank şubelerini ziyaret etmenizi önermekteyiz.

Finansbank Mevduat Faiz Oranları

Hesap Türleri Para Birimi 32 Günlük 1 yıllık
Standart Vadeli Mevduat Şube TL %4,50 %4,50
Standart Vadeli Mevduat Şube USD %0,50 %0,50
Standart Vadeli Mevduat Şube EURO %0,30 %0,30
E Vadeli Mevduat TL %19,50 %19,50
E Vadeli Mevduat USD %1, 75 %1,75
E Vadeli Mevduat EURO %0,90 %0,90
Biriktiren Mevduat Hesabı TL %10
Biriktiren Mevduat Hesabı USD %1,5
Biriktiren Mevduat Hesabı EURO %0,55
Maaşlı Hesap TL %9,40
Maaşlı Hesap USD %0
Maaşlı Hesap EURO %0
Çekici Hesap TL %5 %5
Çekici Hesap USD %0,5 %0,5
Çekici Hesap EURO %0,3 %0,3
Çekimli Vadeli Hesap TL %4,50 %4,50
Çekimli Vadeli Hesap USD %0,75 %0,75
Çekimli Vadeli Hesap EURO %0,30 %0,30
Çift Sarılı Hesap Para Birimi Gecelik Faiz Tanışma Faizi
Çift Sarılı Hesap TL %11,75 %20
Çift Sarılı Hesap USD %0,60 %3
Çift Sarılı Hesap EURO %0,35 %1
Dönüşümlü Mevduat Hesabı Para Birimi 32/45 Gün 46/60 Gün
Dönüşümlü Mevduat Hesabı TL %5,15 %5,15
Dönüşümlü Mevduat Hesabı USD %1,10 %1,10
Dönüşümlü Mevduat Hesabı EURO %1,10 %1,10

Diğer bankalara ilişkin mevduat faiz oranları ile ilgili detaylı bilgileri edinmek için En Yüksek Mevduat Faizi Oranları 2018 adresimize geçmenizi tavsiye ederiz.

QNB Finansbank Standart Vadeli Mevduat Özellikleri 2018

Standart Vadeli mevduat hesabı açarak birikimlerinizi 1 günden 1100 güne kadar uzun vadelerde değerlendirmeye alabilirsiniz. Vade süresinde oluşan faiz oranları değişimlerinden etkilenmeyen bir yatırım aracıdır. Uzun vadeli birikimlerinizde stopaj kesintisi avantajından yararlanma imkânı bulursunuz. Standart vadeli mevduat hesabı ile ilgili olarak yukarıda faiz oranları yazılı olan tabloda 5,000/20,000 TL, 7,500/20,000 USD/EURO verileri baz alınarak örnek faiz oranı bilgisi aktarılmıştır. Farklı tutarlar için uygulanacak faiz oranları hakkında 0 850 222 09 00 veya 0 850 222 29 00 nolu telefon bankacılığı aracılığı ile daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Finansbank E Vadeli Mevduat

E Vadeli mevduat hesabı ile standart vadeli mevduat hesabına göre çok daha fazla faiz geliri elde etmeniz mümkündür. E vadeli mevduat hesabınızı internet bankacılığından kolaylıkla açmanız mümkündür. Yukarıdaki faiz oranları tablosunda yer alan örnek faiz oranları maksimum 20,000 TL / USD / EURO bazında verilmiş olup, 20,000 TL /USD/EURO birikimlerinize özel faiz oranlarını öğrenmek için size en yakın QNB Finansbank şubelerini ziyaret etmenizi öneririz.

Finansbank Biriktiren Mevduat Hesabı

Biriktiren mevduat hesabını TL/USD/EURO cinsinden açmanız mümkün olmaktadır. Faiz oranı yıllık olarak işleyen bir hesaptır. Ayrıca hesabınızı 5 yıl ve daha uzun vadelerle de açmanız mümkün olmaktadır. Aylık olarak biriktiren hesabınıza vadesiz mevduat hesabınızdan ya da kredi kartınızdan talimat vererek biriktirmeye başlayabilirsiniz. Hesabınıza aylık olarak yatıracağınız miktar en az 50 TL/USD/EURO veya 50 nin katları şeklinde olabilmektedir. Hesabınızı vadesi bittiği zaman ya da hesabınıza 6 ay süre ile üst üste birikim yapmadığınız zaman hesabınız otomatik olarak banka tarafından kapatılacaktır. Biriktiren hesabınızı ayrıca fon hesabı olarak da açmanız mümkün olmaktadır. Bu avantajlı birikim hesabı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için en yakın QNB Finansbank şubesini ziyaret etmenizi önermekteyiz.

İlginizi çekebilir: ING Bank Mevduat Faiz Oranları (%23,00)

Finansbank Maaşlı Hesap ve Özellikleri

Maaş deyince akla ya çalışan ya da emekli vatandaşlar gelmektedir. Ancak maaş konusuna QNB Finansbank yeni bir boyut kazandırmıştır. Maaşlı hesap ile çalışıyorsanız ya da emekli iseniz ikinci bir maaş alır gibi hesabınıza işleyen faizi her ay vadeli hesabınızda görürsünüz. Hesap toplamda bir yıl olarak açılır. Ancak faizi her ay hesabınızda olur. Hesap açılışında belirtilen faiz oranı bir yıl boyunca aynı kalır. Bu sebeple yukarıda belirtmiş olduğumuz faiz oranları da sadece yıllık olarak yazılmıştır. Bir yılın sonunda vade bittiğinde hesap otomatik olarak kapatılmaktadır. Tabloda belirtilen faiz oranları maksimum 20,000 TL/USD/EURO bazında belirtilmiş olup, farklı bakiyeler için en yakın QNB Finansbank şubelerindeki finans danışmanları ile görüşmenizi öneririz.

Çekici Hesap Özellikleri

Finansbank çekici mevduat faiz oranı ve Özellikleri 2018, Finansbank Mevduat Faiz Oranları

Finansbank çekici mevduat faiz oranı ve Özellikleri

Çekici hesap standart vadeli hesapların aksine 366 gün ile 1100 gün vadelerde açılabilen uzun vadeli bir yatırım aracıdır. TL, USD, EURO cinsinden bir para birimi ile hesabınızı açabilirsiniz. Vade başlangıcından sonuna kadar olan süreçte toplamda 7 defa hesaptan para çekme işlemine izin veren bir hesaptır.  Çekici hesap için yukarıda bulunan özet tabloda günler bazında faiz oranları 100,000 TL tutarı başlangıç olmak üzere belirtilmiştir. Farklı tutarlar için en yakın QNB Finansbank şubelerine başvurabilirsiniz. Hesap açılışları şubeler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tavsiye: Fibabanka Mevduat Faiz Oranları yazımızda bankanın %24‘e kadar verdiği faiz oranları ve avantajlarını görebilirsiniz.

QNB Finansbank Çekimli Vadeli Hesap

Çekimli vadeli hesap 1 aydan başlayarak 1 yıla kadar vadeler ile açılmaktadır. Hesabınızdan vade süresince toplamda 5 kez para çekme hakkınız bulunmaktadır. Para çekimi gerçekleştirdiğinizde vadeniz bozulmamaktadır. Hesabı TL/USD/EURO bazında açabilirsiniz. Yukarıda bulunan tabloda yazılı olan faiz oranları 750/5000 TL, 1,000/5,000 USD/EURO para miktarı üzerinden örnek olarak verilmiş olup, daha yüksek tutarlar için uygulanacak avantajlı faiz oranları için QNB Finansbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

QNB Finansbank Çift Sarılı Hesap 2018 Özellikleri

Çift sarılı hesabı QNB Finansbank şubeleri, internet bankacılığı ya da telefon bankacılığından açmanız mümkündür. Hesabınızdan gün içerisinde para çekimi ya da yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınız TL ve döviz cinsinden para birimi ile açmanız mümkündür. Hesap açmak için belirli bir alt limit olmamakla birlikte hesabınızın faiz getirisi elde etmesi için bir alt limit bulunmaktadır. Gerçek kişilere ait hesaplarda minimum 3,000 TL/USD/EURO, Tüzel kişiler için ise 10,000 TL/USD/EURO hesabınızda bulunması halinde günlük faiz geliri elde etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca hesabınızdaki birikiminiz 250,000 TL üzerinde ise veya ilk 45 güne kadar olan süre içerisinde 250,000 TL /USD/EURO olursa ayrıca yukarıdaki tabloda bulunan tanışma faizi oranlarından da yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Dönüşümlü Mevduat Hesabı

Dönüşümlü mevduat hesabı QNB Finansbank şubelerince açılmaktadır. Hesabı 21 günden 60 güne kadar açabilirsiniz. Minimum hesap açılış tutarı 30,000 TL, 10,000 USD/EURO ve diğer döviz cinslerindendir. Hesap açılışı bir tek para birimi ile yapıldıktan sonra geçiş yapılacak olan para birimi hesap açılırken mutlaka belirtilmelidir. Başka bir talebiniz olmadığı sürece hesap vade sonunda tekrar yenilenmektedir. Faiz oranları günlük olarak işlemektedir. Yukarıda bulunan özet tablodaki faiz oranları 100,000 TL birikiminiz olduğu var sayılarak verilmiştir. Finansbank mevduat faiz ornanları 2018 hakkında detaylar için qnbfinansbank.com web adresini ziyaret etmenizi öneririz.

Finansbank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar, EURO) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Finansbank Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar, EURO) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git