Finansbank Kmh Hesabı Nasıl Açılır?

Güncelleme:17.01.2019 | Yazar:

Kmh hesabı yani kredili mevduat hesabı, banka hesabınızda paranızın bulunmaması gibi durumlarda, nakde ihtiyaç duyulduğunda bir nevi yardım eli uzatan bir uygulamadır diyebiliriz.  Bankalar maddi olarak güçlük çeken vatandaşlara kmh hesabı fırsatı sunmaktadır.  Yani kısaca; faiz karşılığı olmak şartıyla nakit ihtiyacınızı karşılamaya yarayan bankaların müşterilerine sunmuş olduğu bir nevi kredi ürünüdür kmh hesabı.

Kredili mevduat hesabınız var ise; özellikle kredi geri ödemesi veya su, elektrik, doğalgaz, telefon vb. gibi süreklilik arz eden faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verdiğiniz zaman bu ödemelerinizi gecikmeye düşmeden kmh hesabınızdan ödeyebilirsiniz.  Müşterilerin sıkça sorduğu eksi hesap nasıl açılır sorusunu Finansbank’ı ele alarak inceleyeceğiz. Şimdi Finansbank eksi hesap nasıl açılır konusuna değinelim.

Finansbank eksi hesap nasıl açılır?

Sizler için bugünkü yazımızda Finansbank eksi hesap nasıl açılır sorusunu yanıtlamaya çalışacağız. Finansbank müşterileri eksi hesapları sayesinde ödemelerini ve bankacılıkla ilgili tüm işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler. Belli bir faiz karşılığında kısa vadeli nakit ihtiyaçların karşılanmasında kolaylık sağlayan Finansbank eksi hesap uygulamasından Finansbank vadesiz hesabı mevcut bulunan müşteriler faydalanmaktadır.

Finansbank eksi hesap başvurusu QNB Finansbank şubelerinden, Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanarak, ATM’ler aracılığıyla, cep telefonlarına yüklenen Finansbank mobil uygulamasıyla ve internet ortamında gerçekleştirilebilir.

Eksi hesabın ismi bankalar arasında farklılık göstermektedir. Kimi banka ek hesap kimi banka eksi hesap, nakit avans, kredili mevduat hesabı veya avans hesap gibi terimlerle adlandırmaktadırlar. Ancak günümüzde toplum içinde eksi bakiyeye düşmek olarak adlandırılan finansbank kmh hesabı faizleri gibi diğer tüm bankaların kmh faiz oranları günlük bazda işler ve genel olarak çoğu bankada düşük faizlerle verilmektedir. Kısa vadeli nakit ihtiyaçlarında oldukça kurtarıcı olan eksi hesaptan sizde acil durumlarınızda faydalanabilir ve geri ödemesinde faiz oranının düşük olması sebebiyle zorluk çekmeden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank eksi hesap özellikleri nelerdir;

Finansbank eksi hesap nasıl açılır sorusunu yanıtladıktan sonra gelelim Finansbank eksi hesap özellikleri nelerdir sorusuna. Eksi hesap özelliklerini sıralayacak olursak;

  • Kredili mevduat hesabı tanımlı olan müşteriler vadesiz hesaplarına bağlı olarak oluşturulan Finansbank ek hesaplarındaki belirlenen limit dahilinde istedikleri anda nakit çekip kullanabilirler,
  • Kredili mevduat hesabında tanımlanan limit ile finansbank cardfinans nakit kart ile alışveriş yaparken kullanabilirler,
  • Otomatik ödemelerin aksatılmadan yerine getirme rahatlığı sağlar
  • Özellikle ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya konut kredisi gibi çeşitli türlerde kredileriniz varsa hesabınızda para olmasa bile Finansbank eksi hesap sayesinde son ödeme tarihleri geçmeden ödenir,
  • Finansbank eksi hesap uygulamasında şubelerden, atm.lerden müşteri hizmetlerine bağlanarak borç taksitlendirmesi yapılabilir.

Finansbank eksi hesabın borcu ödenmezse ne olur?

Finansbank kmh hesabı açtıracak olan müşteriler aylık bazda %1,84 faiz oranı ile bu uygulamadan yararlanabilmektedirler. Peki, Finansbank ek hesabın borcu ödenmezse ne olur? Düşük faizli kısa vadeli kredi imkanı sağlayan bu uygulamada borç ödenmeme durumunda kredi sicil notunuz olumsuz olarak etkilenir. Ek hesap borcunuzu zamanında veya erken ödemek ise kredi notunuzda olumlu yükselmeler sağlayacaktır. Bu başlığımızda sizler için Finansbank ek hesabın borcu ödenmezse ne olur sorusunu cevaplamaya çalıştık. Sizde düşük faizli acil nakit ihtiyaçlarınız için Finansbank eksi hesap uygulamasından yararlanarak nakit sıkıntısına çözüm üretebilirsiniz.

Kmh hesabı yeterli gelmiyorsa Finansbank kredi başvurusu yapmak için sayfamıza gözatabilirsiniz.

Finansbank Kmh Hesabı Nasıl Açılır? İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Finansbank Kmh Hesabı Nasıl Açılır? Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git