Finansbank İnternet Bankacılığı Açma (Mobil Bankacılık Şifresi)

Güncelleme:01.01.2019 | Yazar:

Finansbank internet bankacılığı açmak için en pratik yöntemleri sizler için araştırdık. Yazımızı çok uzatmadan kısa kısa bilgiler vereceğiz fakat öncesinde mobil bankacılığın faydalarından ve internet bankacılığından yapabileceğiniz işlemlerden kısaca bahsedeceğiz.

Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Finansbank internet bankacılığı açma işlemleri üç farklı şekilde yapılmaktadır. Bunlardan en basiti ve pratik olanı Finansbank internet sayfasından alınan parola ile giriş yapmaktır. Diğer yöntemler ise müşteri hizmetleri ve bizzat şubeden alınan mobil şube parolası ile yapılmaktadır. Üç yöntemin de nasıl yapılacağına değinecek olursak;

Finansbanka mobil bankacılık için internetten şifre almak için bağlantıyı ziyaret edin. Ardından çıkacak ekranda sizlere üç farklı seçenecek sunulacak. Birinci seçeneği (Finans Şifre) seçerek ilerleyin, akabinde çıkacak ekrandan kredi kartı, banka kartı ve hesap numarası ile işlem yapabileceğiniz menüden seçiminizi yapın. Sizden istenilen bilgileri doldurduktan sonra Finansbank internet bankacılığı şifresini oluşturabilirsiniz.

Bir diğer yöntemde ise müşteri hizmetlerinden internet şifresi parolanızı oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 0850 222 0900 numarayı tuşlamak olacak.

Son olarak ATM ve banka şubelerinden şifre alabileceğinizi de belirtmekte fayda var.

Finansbank Kurumsal İnternet Bankacılığı

Finansbank kurumsal internet bankacılığında diğer bireysel mobil bankacılığa kıyasla ekstra bir takım fonksiyonlar mevcuttur. Bunlardan bir kaçı borsa ve menkul kıymet değerlemesi gibi ekstra seçeneklerdir. Kurumsal internet bankacılığı şifresi için farklı bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yukarıda belirttiğimiz üç yöntemi de uygulayabilirsiniz.

Finansbank İnternet Bankacılığından Hangi İşlemler Yapılır

  1. Para Aktarma
  2. Kredi İşlemleri
  3. Kobi İşlemleri
  4. Kredi Kartı ve Banka Kartları
  5. Menkul Kıymet İşlemleri
  6. Diğer İşlemler (Fatura, Şans Oyunları, Harç, Sigorta, Vergi Ödemesi vb.)

Finansbank İnternet Bankacılığının Avantajları

  • Finansbank’ın Enpara kartına sahip olduğunuzda 3 yıl süre ile internetten havale ve eft işlemlerinde komisyon ödemezsiniz.
  • İnternet bankacılığına özel bir çok kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Fatura ve kontör yükleme işlemlerinizde komisyon ödemezsiniz.
  • 7/24 bankacılık işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank dışında diğer bankaların internet bankacılığı hakkında merak ettiğiniz sorularınızı internet bankacılığı kategorimizden takip edebilirsiniz.

Finansbank İnternet Bankacılığı Açma (Mobil Bankacılık Şifresi) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Finansbank İnternet Bankacılığı Açma (Mobil Bankacılık Şifresi) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git