Fibabanka Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO)

Fibabanka Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO)
Güncelleme:30.09.2018 | Yazar:

Fibabanka mevduat faiz oranları konusunda bir nebze de olsa sizleri aydınlatmak istiyoruz. Bu sebeple hazırlamış olduğumuz ürün bilgilendirmeleri ve özet faiz oranları tablomuzu dikkatlice incelemenizi öneririz. Ayrıca tablo altında diğer bankalara ait faiz oranlarını karşılaştırma linkini de bulabilirsiniz.

Fibabanka Mevduat Ürünleri ve Faiz Oranları 2018 GÜNCEL

Fibabanka mevduat ürünleri ve faiz oranlarını konu aldığımız bu yazımızda aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz faiz oranları tablosu sayesinde ne kadar birikimler ne kadar faiz kazanabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. Ayrıca tablomuzun hemen bitiminde faiz oranları verdiğimiz mevduat ürünlerini de sizlerle paylaşarak daha faydalı olmayı amaçladık. Fibabanka faiz oranları tablomuz Eylül 2018 dönemine ait olup, güncel ve daha net bilgileri Fibabanka şubelerinden, internet bankacılığından veyahut telefon bankacılığından edinebileceğinizi de ayrıca hatırlatmak isteriz.

Hesap Türleri 32 Günlük 1 yıllık
Fibabanka Vadeli Mevduat (Şube) TL %6 %6
Fibabanka Vadeli Mevduat (Şube) USD %1 %1
Fibabanka Vadeli Mevduat (Şube) EURO %0,30 %0,30
Fibabanka E Mevduat TL %16 %16
Fibabanka E Mevduat USD %3,50 %3,50
Fibabanka E Mevduat EURO %1 %1
Fibabanka Pirestige Hesap TL %23,50 c
Fibabanka Pirestige Hesap USD %5,50 %6
Fibabanka Pirestige Hesap EURO %2 %2,25
Fibabanka Dönüşen Mevduat TL %6,90 %6,90
Fibabanka Dönüşen Mevduat USD %1 %1
Fibabanka Dönüşen Mevduat EURO %0,10 %0,10
Fibabanka Kiraz Hesap TL %24 %19,75
Fibabanka Kiraz Hesap USD %5,50 %3

Diğer bütün bankalara ait mevduat faizlerine ulaşıp karşılaştırmak için En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2018 bölümüne geçiniz.

Fibabanka Vadeli TL/Döviz Mevduat Şube Özellikleri

Vadeli TL/Döviz mevduat hesabınızı internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve şubelerden kolaylıkla açabilirsiniz. İnternet ve telefon bankacılığı ile açacağınız hesaplarınızda 1,000 TL/USD/EURO cinsinden birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Size özel vadeli mevduat faiz oranlarını farklı birikim tutarları bazında öğrenmek için en yakın Fibabanka şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Yukarıdaki tabloda sizlere sunmuş olduğumuz veriler standart faiz oranlarını içerip, en doğru ve güncel bilgi için Fibabanka ile görüşmelisiniz.

İlgilinizi Çekebilir: ING Bank Mevduat Faizi yazımızda %23’ten başlayan hoş geldin faizlerini anlattık.

Fibabanka E Vadeli Mevduat

Fibabanka müşterilerine özel e mevduat hesabı ile yüksek faiz oranlarından yararlanarak birikim elde etmelerini sağlamaktadır. Fibabanka e mevduat hesabını internet bankacılığı ile kolaylıkla açabilirsiniz. E Mevduat hesabınızı TL bazında açabildiğiniz gibi döviz cinsinden para birimleri ile de açabilirsiniz. Hesap açma alt limiti 1,000 TL/USD/EURO dur. Hesabınızı 8 gün ile 735 gün arasındaki vadelerle açmanız mümkündür.Yukarıdaki tabloda sunmuş olduğumuz faiz oranları güncel oranlar olup, birikim tutarınıza göre yararlanabileceğiniz faiz oranları hakkında daha detaylı bilgiyi Fibabanka şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Fibabanka Pirestige Hesap

Fibabanka pirestige hesap TL veya USD/EURO cinsinden birikimleriniz için açabileceğiniz bir tür vadeli hesaptır. Pirestige hesap sadece yeni müşteriler ve toplamda mevduat hesabında büyük yatırımlar olan müşteriler tarafından şubelerde açılabilmektedir. Hesap açılış limiti en az 300,000 TL, 150,000 USD, 75,000 EURO, en fazla 4.200.000 TL ve karşılığındaki döviz cinsinden mevduattır. Hesap 32 gün ve 182 gün aralığındaki vadelerle açılabilir. Bu birikim hesabı ile ilgili daha detaylı bilgiler edinmek için Fibabanka şubelerini ziyaret etmelisiniz.

İlginizi Çekebilir: Akbank Mevduat Faizi oranları bölümümüzde altın için verilen faiz oranlarını da anlattık.

Fibabanka Dönüşen Mevduat Faizi Özellikleri

Dönüşen mevduat hesabı ile faiz kazanmaya devam edip, para birimleri arasında dönüşüm yapabilirsiniz. Para birimini değiştirmek istediğinizde vadem bozulacak gibi bir derdiniz olmamaktadır. En az işlem tutarı 150,000 TL, 35,000 USD, 30,000 EURO dur. Hesap açılışı ve diğer merak ettiğiniz konular hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Fibabanka telefon bankacılığından ya da şubelerden destek alabilirsiniz. Yukarıdaki tabloda belirtmiş olduğumuz faiz oranları minimum hesap açılış tutarları üzerinden belirtilmiştir. Size özel ayrıcalıklı faiz oranlarını öğrenmek için mutlak surette size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret etmelisiniz.

Fibabanka Kiraz Hesap Faiz Oranları 2018

Fibabanka kiraz hesap ile hoş geldin faizi alabilir, günlük olarak hesabınızda birikim yapmaya devam edebilirsiniz. Hoş geldin faizi 90 süre ile sınırlıdır. 90 gün sonrasındaki birikimleriniz farklı faiz oranları ile devam etmektedir. Kiraz hesap ile hesaplarınızı gönlünüzce yönetebilirsiniz. İstediğiniz zaman para çekip, yatırabilirsiniz. İster TL, ister USD olarak kiraz hesaba sahip olabilirsiniz. Kiraz hesap faiz getirisinden yararlanabilmeniz için vadesiz hesabınızda bulunan mevcut tutarın gerçek kişi müşteriler için 3,000 TL, 1,500 USD, tüzel kişi müşteriler için ise 5,000 TL, 1,500 USD üzerinde bir birikiminiz olması gerekmektedir.

Kiraz hesabı açmak için Fibabanka şubelerini ziyaret edebilir, 444 88 88 numaralı telefon bankacılığını arayabilir, www.fibabanka.com.tr web adresini ziyaret edebilir, mobil bankacılık uygulamasından destek alabilirsiniz.

Fibabanka Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Fibabanka Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git