Ertelemeli Kredi Veren Bankalar (3-6-9 Ay Erteleme)

Güncelleme:08.11.2018 | Yazar:

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Ertelemeli kredi veren bankalar bu dönemde oldukça kurtarıcıdır. Özellikle maaşlarını ay başı ve ortası yerine ara dönemlerde alan kişiler, ertelemeli kredi veren bankalar ile 3 ay ertelemeli veya 6 ay ertelemeli kredi alarak en uygun ödeme alternatiflerinden yararlanabilirler. En uygun olan faiz oranları ile 3 ay ertelemeli, 6 ay ertelemeli ve daha uzun dönemli kredilerden faydalanmak için aşağıda sizler için düzenlediğimiz bankaların kredi koşullarını ve erteleme şartlarını inceleyebilirsiniz. Şartları sizlerle bağdaşan bankalara yine aşağıda bulunan bankalardan başvuruda bulunabilirsiniz. Ertelemeli kredi veren bankalar içinde kredi türü olarak; ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve esnaf kredisi bulunmaktadır. Emeklilerin, çiftçilerin ve daha çok geçim sıkıntısı yaşayan dar gelirli kişiler bu bankalardan kredi kullanarak ödemelerine ertelemeli olarak başlayabilir.

Çiftçilere ve İşçilere Özel Erken Ödemeli Krediler

Ertelemeli kredi veren bankalar günümüzde çok farklı meslek gruplarının ilgisini çekmektedir. Bunlardan en çok dikkati çeken meslek grubu ise çiftçilerdir. Daha çok mevsimlik işçiler ve çiftçi, olanlar bankalardan çektikleri kredileri ertelemeli olarak ödemek istiyor. Ayrıca yeni kredi kullanmak isteyen çiftçilerimizi de Finansbank çiftçi kredisi konumuzu okumasını tavsiye ediyoruz. Elbette ki bankalar bu talepler doğrultusunda 3 ay ertelemeli kredi, 6 ay ertelemeli kredi ve daha uzun süreli krediler vermektedir. Günümüzde bu kredi ihtiyacı doğrultusunda bir çok banka faaliyet gösterse de hepimiz için en önemlisi uygun faiz oranlı kredi veren bankayı bulmaktır. Bunun için banka oranlarını karşılaştırıp en yüksek faydayı sağlayacak krediyi seçmemiz gerekmektedir. Bankalar bu tarz talepler doğrultusunda kredileri en sık tercih edilenlerden 3 ay ertelemeli ve 6 ay ertelemeli olarak verebilirler.

Borcunuzu 3 Ay Erteleyerek Rahatlayın

3 ay ertelemeli, yani 3 ay sonra ödemeli olarak adlandırılan bu krediler isminden de anlayabileceğimiz gibi kredi ödemesine kredi çekildikten 3 ay sonra başlanılacak olan kredi türüdür. Bu tür kredileri az sayıda banka kullanmaktadır. Hemen hemen herke için oldukça uygun olan bu krediler  daha çok gelirleri sabit olmayan , yatırım yapan kişilerin kurtarıcısıdır. Bu kadar bahsettikten sonra gelelim ertelemeli kredinin şartlarına. Aslında bu tarz kredilerin normal kredilerden çok farklı bir şartı bulunmamakla birlikte genel geçer şartlardan olan gelirin iyi olması, kredi notunun yüksek olması, kredi sicilinin temiz olması vb. gibi şartlar her bankanın aradığı ortak özellikler içinde yer almaktadır. Buradan anlaşılan kredi notu yüksek olmayan kişiler ertelemeli kredi imkanından yararlanamamaktadır. Ama eğer kredi notunuz yüksekse ve kredinizi çektikten 3 ay sonra ilk taksit ödemenizi yapmak istiyorsanız  aşağıda yer vermiş olduğumuz bankaları incelemeli ve başvurunuzu yapmalısınız.

Akbank Ertelemeli Kredi

Eğer siz de kredi çekmek ve ilk taksitini 3 ay sonra ödemek istiyorsanız, Akbank’tan 3 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz. Özellikle de uygun faiz oranları ve çok cazip ödeme koşulları ile 3 ay ertelemeli kredi ayrıcalığından yararlanabilir ödemelerinize uygun ortam hazırlayabilirsiniz. Bu krediye başvurmak için Akbank şubelerine gitmeniz yeterlidir. Ayrıca şuan için Akbank ertelemeli kredi faiz oranları %1,70 – %1,83 oranları arasında vade uzunluğuna göre farklılık göstermektedir.

QNB FİNANSBANK ERTELEMELİ KREDİ

QNB Finansbank ertelemeli kredi başvurusunu tek tuşla yapabilirsiniz. Kredi finansçıdan alınır sloganıyla hafızalara kazınan ve yıllardır hizmet veren bu bankadan 3 ay ertelemeli kredi avantajından yararlanmak çok kolay! Size ne yakın QNB Finansbank şubesine gidip başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank’ta kredi faiz oranları %1,66’dan başlamakta olup, 48 aya varan vade seçeneğiyle çok cazip imkanlar sunmaktadır.

Sizler için ertelemeli kredi veren birkaç bankanın şartlarından, faiz ve vade özelliklerinden bahsettik. Sizlerde kendiniz için vade ve faiz açısından en uygun bankayı seçin ve kredinizi hemen çekin.

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar (3-6-9 Ay Erteleme) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar (3-6-9 Ay Erteleme) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git