En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları

Güncelleme:09.11.2018 | Yazar:

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları

Hayatımızda sürekli olarak kullanmak zorunda kaldığımız kredi kartlarının günlük yaşamda bizlere sağlamış olduğu faydalar saymakla bitmez. Kullan alanı her geçen gün daha genişleyen kredi kartları ile insanlar yanlarında nakit para bulundurmaz duruma geldiler. Kısaca avantajlarına bakacak olursak internet üzerinden alışveriş imkanın yanısıra taksitlendirme seçeneği de bulunması oldukça fayda sağlamaktadır. Yapmış olduğunuz taksitli alışverişler ile aldığınız ürün ya da hizmetli parçalara bölerek ödeme imkanına sahip olabilmekteyiz.

Avantajlı Kredi Kartları Hangileri?

Kredi kartlarının müşterilerine kullanmış oldukları limit sayesinde verdikleri para puanlar bulunur. Bu puanlar sizin yalnızca anlaşmalı yerlerde kredi kartını kullanmanız dahilinde kazanılmaktadır. Ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Bu tarzdaki para puanlar yalnızda alışveriş ile kazanmak haricinde bankaların yapmakta olduğu diğer kampanyalar ile artış sağlayabilirsiniz. Bazı bankalar kredi kartınız ile yapacak olduğunuz fatura ödemeleri için talimat sağladığınız takdirde size ekstra olarak puan verebilir. Aynı zamanda sürekli olarak seyahat etmekte olan bireyler için de çıkartmış oldukları kartlarla yapmış olduğu harcamanın oranına göre sizlere mil puan hediye edebilir. Bu miller siz ne kadar harcama yaparsanız aynı oranda artış gösterir.

Akbank

Akbank Axess kredi kartını kullanan müşterileri için para puan kazandırmaya devam etmektedir. Dolu dolu chip kampanyası adı altında müşterilerine 500 lüraya kadar puan para kazanma imkanı sağlar. Bu kampanyadan faydalanmak için banka kartından harcama yapacağınıza dair söz vermeniz gerekir. Verdiğiniz harcama limitini de bir sene boyunca kullanmalısınız. Harcama limitinizdeki söze göre 50, 100, 200 ve 500 lira olmak üzere dört türde para puan ödülü bulunmaktadır.

Vakıfbank

Vakıfbank müşterileri için en çok para puan kazandıran bankalar arasında yerini almaktadır. Uyguladığı oldukça ilgi çekici kampanyalar ile müşterilerine yüksek miktarlardaki para puanları kazandırır. Bankanın kredi kartı üyesi olan gıda, giyim, mağaza, kuyumcu, kozmetik, oyuncak, kırtasiye, manav ve şarküteri sektörlerinde farklı günlerde tek seferde yapacak olduğunuz 100 lira sonrası her 100 lira ve üstü alışverişler için 10 TL, toplamda 100 TL para puan vermektedir.

Senelik Kart Ücretleri Fiyatları Nedir?

Bizlere vermiş olduğu para ve puanlar ile oldukça cazip olarak gözüken kredi kartlarının, bilindiği üzere seneli olarak aidatları da bulunmaktadır. Fakat eğer uğraşmak isterseniz kredi kartı aidatlarını E-Devlet üzerinden de geri alma başvurusu sayesinde alabiliyorsunuz. Kredi kartları aidat ücretleri aşağıdaki gibidir;

Akbank Wings özellikli Axess  Kredi Kartı 126 TL
Yapı Kredi Adios Kredi Kartı 119 TL
Garanti Bankası Bonus Özellikli Kredi Kartı 118 TL
ING Bank Bonus Kredi Kartı 122 TL
Card Finans Klasik 116 TL
İş Bankası MaxiMilles 110 TL
Yapı Kredi Worldcard Gold Özellikli 105 TL
Garanti Bankası Money Card 102 TL
Vakıfbank Wordcard 86 TL
ING Pegasus Plus Kart 59 TL
İş Bankası Maksimum Kart 59 TL
Halkbank Kredi Kartı 32 TL
Ziraat Bankası Kredi Kartı 29 TL

Eğer ki öğrenciyseniz ve kredi kartı almak istiyorsanız öğrenci kredi kartı veren bankalar isimli yazımıza gözatabilirsiniz. Ayrıca öğrenci kredi kartı olarak Teb, Akbank ve Ziraat Bankasına başvuru yapabilirsiniz.

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sayfa başına git