En Çok Mil Kazandıran Kredi Kartları

Güncelleme:17.01.2019 | Yazar:

Kredi kartı ile mil kazanmak sık yolculuk edenler için müthiş fırsatlar yaratıyor. Yaptığınız alışverişlerden kazandığınız mil puanlar ile Dünya’nın her köşesine uçabiliyorsunuz.

Ülkemizde kredi kartı kullanımı son yıllarda bir hayli arttı. İlk zamanlarda her ne kadar kart kullanımı konusunda acemice davransak da yıllar geçtikçe bu konuda kendimizi bir hayli geliştirdik. Bilinçli kullanıldığında kredi kartının yaşam standardımıza bir çok fayda sağladığını kolayca görebiliriz. Özellikle satın aldığımız elektronik ürünlerden, günlük hayatta giydiğimiz kıyafetlere kadar bir çok alışverişte taksit imkanından yararlanabiliyor, bütçemizi zora sokmadan alışverişimizi yapabiliyoruz. Kredi kartlarının en büyük avantajı ise sağladığı ekstra puanlar, bu puanlar bize kimi zaman bedava uçak bileti kimi zaman ise ücretsiz alışveriş imkanı sunuyor. Ülkemizde hizmet veren bankalardan bir çoğu kredi kartlarında kendilerine özel puan sistemi belirlemiş durumda. En çok mil kazandıran kredi kartları başlığımızda da sizlere bu kartları tek tek tanıtacağız.

En Çok Mil Kazandıran Kredi Kartları

İş Bankası Maximiles Kredi Kartı

İş Bankası MaxiMiles kartların bir çok özellliği mevcut. Fakat bu alanda fark yaratan en önemli artısı seyahat edeceğiniz yer ve bilet kısıtı bulunmadan kartınızda yer alan mil kadar uçak bileti satın alabiliyor olmanızdır. Bazı banka kartları bonus mil puanı kullanımına bir çok kısıt getiriyor. Fakat İş Bankası kartı ile yolcu koltuğu kısıtınız olmadan doyasıya uçuş yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Miles & Smiles

Bu alanda en çok ismini duyduğumuz kartların başında geliyor. Garanti Bankası Miles & Smiles kartın en can alıcı özelliği, ülkemizin medar-ı iftiharı Türk Hava Yolları ile seyahat etme şansı tanıması olarak göze çarpıyor. Garanti ve THY ortaklığında çıkarılan Miles & Smiles kartlar ile yaptığınız alışverişler kadar mil kazanarak, Dünya’nın dört bir yanını doyasıya gezebilirsiniz.

Akbank Wings Kredi Kartı

Akbank Wings kart ile iki farklı puanı aynı anda toplayabiliyorsunuz. Hem Axess özelliği sayesinde Akbank üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerinize chip para, hemde tüm harcamalarınıza uçuş mili kazanma şansınız var. Ayrıca biriken chip para’lar uçuş miline çevrilerek daha fazla uçuş puanı elde etme fırsatı sunuyor. Wings kartın bir diğer farkı ise uçuş biletinin yanısıra otel konaklaması, turlar ve seyahat sigortası gibi bir çok hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Wings kartınızda biriken puanları değerlendirmek için Akbank müşteri hizmetlerini arayabilir ya da gezkanatlan.com adresinden tur, konaklama ya da seyahat sigortası satın alabilirsiniz.

ING Pegasus Plus Classic Kart 

ING bankasının Pegasus Hava Yolları ile anlaşmalı olduğu kredi kartı. Alışverişleriniz ile kazandığınız uçuş puanlarınızı Pegasus farkıyla mile çevirebiliyor, dilediğiniz ülkeye uçabiliyorsunuz. Pegasus Plus Classic kartın tek dezavantajı bir ekstre dönemi içerisinde kredi kartı limitinizin sadece %0,5’i kadar puan kazanabiliyor olmanızdır.

Halkbank Parafly Kredi Kartı

Parafly kart ile yurtiçinde ve yurtdışında yaptığınız tüm alışverişlerden puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları Parafly seyahat hattını arayarak kolaylıkla uçak biletine çevirebilirsiniz. Halkbank Parafly kartınızda bulunan uçuş millerinizin yeterli olmaması durumunda avans parafly özelliğinden yararlanarak eksik bakiyenizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Parafly kart ile cruise gemilerinden turlar, otel konaklamaları ve araç kiralama gibi çok farklı ayrıcalıklardan yaralanabiliyorsunuz.

Teb Mil Veren Kredi Kartı

Teb’in business ve kişisel kredi kartlarına biriken puanlar uçuş miline çevrilebiliyor. Bunun için yapmanız gereken TEB müşteri hizmetlerini aramak ve puanlarınızı uçuş miline çevirmek istediğinizi söylemek olacak.

En Çok Mil Kazandıran Kredi Kartları İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

En Çok Mil Kazandıran Kredi Kartları Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git