Denizbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO)

Denizbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO)
Güncelleme:18.09.2018 | Yazar:

Denizbank vadeli mevduat faiz oranları güncel bilgilerini bu yazımızda sizlere aktarmış olacağız. Faiz oranlarının yanı sıra birbirinden avantajlı vadeli mevduat türleri hakkında da geniş bilgiye sahip olacaksınız. Denizbank ‘ın en güncel vadeli mevduat faiz oranları hakkında sürekli bilgi sahibi olmak için mevduat faizleri kategorimizi takipte kalınız.

Denizbank vadeli mevduat faiz oranlarını aşağıdaki tabloda güncel bir şekilde bulmuş olacaksınız. Yatırımlarınıza yön vermek için vadeli mevduat faiz oranlarına göz atmadan yatırım yapmayın. Ayrıca bankanın sağladığı hoş geldin faizi kampanyaları ve diğer faiz oranlarına ait detaylar yazımızın ilerleyen bölümlerinde verilmiştir.

Denizbank Vadeli Mevduat Türleri ve Faiz Oranları

Denizbank vadeli mevduat türlerinden dilediğinizi tercih ederek birikimlerinizi değerlendirin. Denizbank tarafından sunulan vadeli mevduat türleri;

 • Vadeli mevduat
 • Web’de mevduat
 • Mevduat fon
 • Ara Dönem Ödemeli Hesap
 • Mevduat Biriktiren Hesap
 • Deniz Hesap
 • Korumalı Mevduat Hesabı
 • Vadeli Altın Hesabı
 • Altın Biriktiren Hesap
 • Para Çekilebilir Mevduat
 • Çok Para Birikimli Mevduat Hesabı
Bankalar Para Birimi 1 Günlük 365 Gün
Denizbank Vadeli Mevduat (Şube) TL %4,50 %5,50
Denizbank Vadeli Mevduat (Şube) USD %0,10 %1,15
Denizbank Vadeli Mevduat (Şube) EURO %0,10 %0,50
Denizbank E-Vadeli Mevduat TL %15,00 %23,00
Denizbank E-Vadeli Mevduat USD %1,90 %3,90
Denizbank E-Vadeli Mevduat EURO %0,50 %0,95

Birikimlerinizi yukarıda yazılı olan mevduat türlerinden dilediğinizle daha avantajlı hale getirebilirsiniz. Sizin için en fazla getiriyi sağlayan mevduat ürününü tercih ederek kazanmaya başlayın.

Denizbank Hoş Geldin Faizi Oranları

Denizbank hoş geldin faizi ile Denizbank’a başka bir banka hesabından yeni para getiren herkese daha çok kazanma imkânı tanımaktadır. Denizbank hoş geldin faiz oranlarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Para Birimi 32 /190 günlük 5,000 TL ve üzeri
TL %24
Para Birimi 32/45 günlük 1000/250,000 USD/EURO
USD %4,50
EURO %1,50
Para Birimi 32/45 günlük 10/2,500 gr Altın
ALTIN  %2,10

Diğer bankalara ait mevduat faizi oranlarının karşılaştırmalı sayfasına ulaşmak için En Yüksek Faiz Veren Banka 2018 yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Birbirinden avantajlı Denizbank hoş geldin faizi oranlarından yararlanmak için Denizbank internet bankacılığı ve mobil deniz uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır. Banka şubesine kadar yorulmadan bir tık ötenizde olan işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilir, kazanmaya başlamanın keyfine varabilirsiniz. Bankaya ait hesaplama sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Denizbank hoş geldin faizinden yararlanmak için sadece TL değerinde paranızın olması gerekmez. Dilerseniz döviz cinsinden paranızı ya da altınlarınızı da hoş geldin faizi ile yüksek getirilerle değerlendirmeye alabilirsiniz. Hoş geldin faizi ile yüksek faizler veren bir diğer banka ise ING Bank’tır. ING Bank Vadeli Mevduat yazımızdan faiz oranlarını inceleyebilirsiniz. Faiz oranları; ocak, şubat, mart, nisan, mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül, ekim, kasım ve aralık ayları için 2019 yılında da güncel tutulacaktır.

Denizbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Denizbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2018 (TL, Dolar ve EURO) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git