Denizbank Kredi Başvurusu (2018 İhtiyaç Hesaplama ve SMS Anında)

Denizbank Kredi Başvurusu (2018 İhtiyaç Hesaplama ve SMS Anında)
Güncelleme:09.12.2018 | Yazar:

Denizbank ihtiyaç kredi başvurusu için; Faiz oranları, hesaplama, gerekli belgeler ve SMS ile anında 7 krediye başvuru araştırması yaptık. Farklı bir çok kredinin olma sebebi kişiye özel kredilerin olmasıdır. Memurdan, öğrenciye, ev hanımlarından, emeklilere kadar herkese uygun; kefilsiz ve gelir belgesiz kredi imkanları bulunmaktadır.

 

Denizbank Hoş Geldin Kredi Başvurusu ve Faiz Oranı

İlk defa Denizbank kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar için 2018 yılında çıkarılmış bir kredi kampanyasıdır. Bu kredi kampanyasından yararlanmak için banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Kredinin faiz oranları çekeceğiniz tutara göre değişiklik göstermektedir.

 • Hoş geldin kredi faizi %3,10‘dan başlamaktadır.
 • 36 aya kadar vade seçenekleri bulunmaktadır.
 • Kredinin üst limiti 55.000 TL‘dir.
 • Tamamen kefilsiz kredi olarak verilmektedir.
 • Kredi başvurusu sadece nüfus cüzdanınızla şubeler üzerinden alınmaktadır.

SMS ile Denizbank Kredi Başvurusu (5 Dakika da Sonuç)

Yukarıda anlattığımız kredinin bütün özelliklerini taşımaktadır. Krediye başvuru SMS üzerinden yapılabilmekte. Gelir belgesiz ve kefilsiz olarak verilmektedir. Fakat kredinin faiz oranı diğer kredilere göre biraz yüksektir. Kredinin faiz oranı %3,29‘dur. Kredi başvurusu için telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı yazarak 3280‘e mesaj atabilirsiniz. Başvuru sonucu 5 dakika içerisinde cep telefonunuza iletilmektedir. Başvuru sonucu olumlu olan kişilerin alabilecekleri kredi üst limiti mesaj olarak cevaplandırılır. Akabinde 55.000 TL limitli krediyi kullanmak için Denizbank şubelerine sadece nüfus cüzdanınızda gitmeniz yeterlidir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2018 (%3,08’den Başlıyor)

Denizbank’tan kredi çekmek için başvurusu en fazla yapılan kredidir. Çünkü kredinin faiz oranı %3,08‘den başlamaktadır. Kredi başvurusunu Denizbank internet bankacılığı üzerinden TC kimlik numaranızı girerek “Başvuru yap” butonuna tıklayarak yapabilirsiniz. Bu başvuru yolunu sadece banka müşterileri yapabilmektedir. Banka müşterisi olmayan vatandaşlarımız şubeye gitmelidirler. Emeklilerimiz, Denizbank Emekli Kredisi bölümümüze geçerek kredi hesaplamaları ve başvuru şartlarına ulaşabilirler. Aşağıdaki görselde kredinin faiz oranları ve hesaplaması bulunmaktadır.

Denibank kredi başvurusu hesaplama 2018/2019, kredi başvuru şartları, kredi çekmek istiyorum

Denibank kredi başvurusu hesaplama 2018/2019

Kredi başvurusunu internet sitesi üzerinden veya mobil bankacılık üzerinden hafta içi veya hafta sonu 09.00 – 21.00 saatleri arasında anında ve hemen yapabilirsiniz. (Resmi tatillerde dahildir.)

Memurlara Özel İhtiyaç Kredisi Denizde

Kamu çalışanları için özel kredi kampanyaları sunan nadir bankalardandır. Banka kredisi için internetten ve banka müşterisi olmadan başvuru yapabilirsiniz. Kredi faiz oranı 55.000 TL ye kadar %3,25‘dir. Başvuru için bankanın resmi web sitesine buradan(denizbank.com) girebilirsiniz. 10.000 TL için örnek hesaplama aşağıdaki gibidir.

 • Aylık kredi taksitleri: 1.059,35 TL
 • Kredi vadesi: 12 ay
 • Krediye ait tahsis ücret: 50 TL
 • Sigorta ve vergiler için ücret: 104 TL
 • Aylık toplam maliyet: 4,99 TL
 • Toplam geri ödeme tutarı: 12.712,18 TL

Maaşını Denizden Alanlara Özel Kredi  Başvurusu

Kredinin şartları yukarıdaki şartlar ile aynıdır. Fakat kredinin faiz oranları, kredi notuna ve kredi vadesine göre değişiklik göstermektedir. Faiz oranları şu şekildedir;

 • 2-12 ay arası vadelerde %3,20
 • 12-24 ay arası vadelerde %3,25
 • 24-36 ay arası vadelerde %3,29 faiz istenmektedir.

İpotekli Denizbank Kredi Başvurusu (Yüksek Limit)

Yüksek limitli ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler bu krediye başvuru yapmalıdır. Kredinin tek şartı başvuru yapan kişinin üzerine kayıtlı bir gayrimenkulün bulunmasıdır. Ekspertiz değerinin yaklaşık %80’ine kadar kredi imkanı verilmektedir. Yani evinizin veya iş yerinizin değeri 100.000 TL ise en fazla 80.000 TL kredi alabilirsiniz. Kredinin faiz oranı şöyledir.

 • 2 ile 12 ay arası vadeler için %3,08
 • 12 ile 24 ay arası vadeler için %3,12
 • 24 ile 36 ay arası vadeler için %3,13

Başvuru için bankaya gelirlerinizi belgelendirmeniz gerekmektedir. Ziraat Bankası Kredi Başvurusu yazımızda da bir çok kredi türünü anlattık ve hesapladık. SMS ile anında başvuru yapabilirsiniz.

Sosyal Medya Üzerinden Denizbank Kredi Başvurusu 2018

Türkiye de bir ilki gerçekleştiren banka artık Facebook ve Twitter üzerinden kredi başvurusu almaktadır. Üstelik buradan yapılan ihtiyaç kredisi başvurusu faiz oranları diğer kredilerden farklıdır. Bankanın Facebook ve Twitter üzerinden DM’den kolay ve hızlı bir şekilde talepte bulunabilirsiniz. Direk mesajdan TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakarak numaranızı yazarak mesajınızı gönderebilirsiniz. Sosyal medya üzerinden çekmek isterseniz kredinizin faiz oranı %3,24 olmaktadır. Bankanın sosyal medya profili @DenizKredi üzerinden şimdi başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Krediler hakkında ki 2018/2019 güncellemeleri sitemiz üzerinden sürekli güncel tutulmaktadır.

Denizbank Kredi Başvurusu (2018 İhtiyaç Hesaplama ve SMS Anında) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Denizbank Kredi Başvurusu (2018 İhtiyaç Hesaplama ve SMS Anında) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git