Denizbank Ev Hanımlarına Kredi (Anında Başvuru)

Güncelleme:17.01.2019 | Yazar:

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi (Anında Başvuru)

Günümüzde sürekli kişisel ihtiyaçlarımız doğrultusunda kredi ihtiyacı duymaktayız. Bu kapsamda bankalara başvuruyoruz. Peki ev hanımları? Sürekli evin yükü sırtında olan bu kadınlara kredi yok mu? Tabi ki var. Ülkemizin güvenilir bankalarından Denizbank ev hanımlarının kredi sorunlarına derman oluyor. Nasıl mı? Gelin yazımızda inceleyelim ve size detaylı bilgiler verelim.

Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen ev hanımları “Denizbank Ev Hanımlarına Kredi” kampanyasıyla internet sitesi aracılığı ile ve şubelerine giderek anında başvuru yapabilmektedirler. Şu an da 2,80 faiz oranıyla 36 aya varan taksit imkanlarıyla Denizbank internet adresinden başvuru yapabilmektesiniz. Tabi ki faiz ve taksit oranları Denizbank tarafından değişebilir. En güncel bilgiler için Denizbank’ın internet sitesine başvurabilirsiniz. Başvuru Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız istenmektedir. Daha sonrasında banka sizle direk irtibata geçecektir. Ayrıca Denizbank kadınlara bu kapsamda çok özel paketler sunmaktadır. Sizlerde bu fırsatı kaçırmadan başvurunuz yapmanızı tavsiye ediyoruz. Ev hanımları için örnek olarak hesaplanmış kredi örneği aşağıdadır.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi İçin İstenilen Özellikler

Çalışmayan ev hanımlarının kredi çekebilmesi için Denizbank’ın istemiş olduğu bazı maddeler var. Gelin bu maddeleri inceleyelim. İlk olarak bir gelir elde edebilmesi gerekmektedir. Peki bu ek gelir ne olabilir? Kendisine ait bir evden kira alıyor olabilir. Bunun haricinde emekli maaşı, dul aylığı veya yaşlılık aylığı alıyorsa kredi başvurusunda bulunabilir. Buna ek olarak Denizbank emekli kredisi de vermekte, dilerseniz bu konumuza da gözatabilirsiniz.

Ek Geliriniz Yok Mu?

Eğer yukarıda belirttiğimiz bir ek geliriniz yoksa üzülmeyin, Denizbank farklı çözümlerle müşterilerine kolaylık sağlıyor. Üzerinizde bir ev, arsa veya benzer bir taşınmaz varsa ipotek karşılığı size kredi verebilmektedir. Bunlarda yok ise bir yakınınız veya tanıdığınızı bankaya kefil göstererek kredi alabilirsiniz. Gördüğünüz üzere ev hanımlarının kredi alabilmesi için Denizbank büyük kolaylıklar ve çözümler sunuyor.

Ev Hanımları Kredisi İçin Gerekli Belgeler Neler?

  1. İlk olarak 18 yaşınızı doldurmanız gerekiyor.
  2. Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Belgesi Fotokopisi (Nüfus Cüzdanı, Pasaport, Sürücü Belgesi)
  3. İkametgâh Belgesi (Yakın zaman ait fatura)
  4. Arsa veya Ev İpoteği için tapu fotokopisi
  5. İmza Beyannamesi
  6. Denizbank görevlileri ile dolduracağınız kredi başvuru formu

Ev hanımları sizde Denizbank şubelerine veya internet sitesinden anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu avantajlı fırsatı kaçırmamak için 0850 222 0 800 Denizbank çağrı merkezinden bilgi alabilirisiniz. Ayrıca Denizbank internet adresinde inceleme yapabilirsiniz.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi (Anında Başvuru) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi (Anında Başvuru) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git