Denizbank Emekli Kredisi 2018 (Faiz Hesaplama, Yaş Sınırı, Başvuru vs)

Denizbank Emekli Kredisi 2018 (Faiz Hesaplama, Yaş Sınırı, Başvuru vs)
Güncelleme:23.09.2018 | Yazar:

Denizbank emekli kredisi birçok emekli vatandaşa cazip gelmektedir. Çünkü faiz oranlarının düşüklüğünün yanında ayrı ve özel kampanyalar sunmaktadır. Öncelikle bilmeniz gereken hususlar, hiç bir banka emekliye faizsiz kredi vermemektedir. İlk cümlemizde de dediğimiz gibi emekliler için sadece düşük faizli ve özel kampanyalar sunmaktadırlar. Ayrıca yazımızda diğer bankaların emekli kredilerine de değindik. Bunlara ait faiz oranlarını da verdik. Karşılaştırma yaparak daha karlı çıkabilirsiniz.

Denizbank birçok kişi ve sektörde olduğu gibi emekli vatandaşların yanında olma kararını alarak kampanyalı bir kredi ürünü geliştirmiştir. Özellikle emeklilerin yaşa takılmaları sebebi ile hiçbir bankadan kredi çekemediği günümüzde Denizbank kolaylıkla kredi kullanılmasının yolunu açmıştır. Denizbank emekli kredisi faiz oranları ve emekli kredisinde bulunan yaş sınırı hakkında geniş bir bilgiye birazdan sahip olabileceksiniz. Bilmeniz gereken diğer bir husus ise Denizbank kredi notu düşük emeklilerimiz için kredi vermemektedir. Kredi sicili bozuk vatandaşlarımız Aktifbank Emekli Kredisi bölümümüze geçebilirler.

Denizbank Emekli Kredisi Nasıl Alınır?

Denizbank emekli kredisini düşük faizlerde almak için herhangi bir bankadan almış olduğunuz maaşınızı Denizbank şubelerine taşımanız gerekmektedir. Size en yakın Denizbank şubesine giderek vereceğiniz küçük bir yazılı dilekçe ile başka bir bankada olan hesabınız minimum bir sürede maaşınızı aktarabilirsiniz. Ayrıca maaşını Denizbank’a taşıyan emeklilerimiz 450 TL’ye kadar promosyon ödemesi alıyor. Emekli maaşını Denizbank üzerinden almayan vatandaşlar da bu krediden faydalanmaktadır.

Başvuru için Denizbank’a ait internet bankacılığını kullanabilir veya müşteri hizmetlerinden başvuru yapabilirsiniz. Birçok işlemi şubeye gitmeden kolaylıkla ve güven içinde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı ya da mobil şube üzerinden Denizbank emekli kredisine başvuru yapma olanağı tanınmaktadır. Eğer halen internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kullanmıyorsanız da Denizbank şubesine giderek sadece nüfus cüzdanınızı ibraz ederek kredi kullanmanız mümkün olacaktır.

NOT: Denizbank emeklilerimiz için konut kredisi vermemektedir. Konut kredisi çekmek isteyen vatandaşlarımız Ziraat Bankası Emekli Kredisi yazımızı okusunlar.

Denizbank Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama Tablosu

Denizbank emekli kredisinden yararlanmak istiyorsanız bilmeniz gereken bir takım bilgileri sizlere sunmayı uygun görüyoruz. Bilinçli bir şekilde şubenize başvuru yaparak, hangi koşullarda kredi alabileceğinizi bu sayede öğrenmiş olacaksınız.

55,000 TL ye kadar ve 36 aylık vade, aylık %2,60 faiz oranı seçenekleri ile kredi kullanmanız mümkündür. Kullanacağınız kredi içinden bir sefere özgü kredi tahsis ücreti kesilecektir. Kredi başvurusunu; belgesiz, hemen ve kefilsiz olarak alabilirsiniz.

Kredi Tutarı Vade Taksit Toplam Ödeme
5.000 TL 12 ay 505,92 TL 6.070,98 TL
10.000 TL 12 ay 1.011,83 TL 12.141,96 TL
15.000 TL 24 ay 897,20 TL 21.532,75 TL
30.000 TL 24 ay 1.794,40 TL 43.065,54 TL
40.000 TL 36 ay 1.865,10 TL 67.143,92 TL
50.000 TL 36 ay 2.331,38 TL 83.929,64 TL

Emekli kredisi yaş sınırı konusunda bütün bankalar farklı uygulamalar sunmaktadır. Denizbank verdiği PTT kredisinde 80 yaş sınırını uygulamaktadır. Fakat bilmeniz gereken bir detay var. Kredi vadesi ve kredi yapan vatandaşın yaşının toplamı 80’i geçmemelidir. Başvuru yapan vatandaşımız 36 ay vadede kredi çekmek istiyorsa yaşının en fazla 77 olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: Düşük tutardaki ihtiyaçlarınız için Halkbank Emekli Kredisi yazımızda 5.000 TL’ye kadar SMS ile anında verilen krediden bahsettik.

Denizbank Emekli Kredisi Ortalama Yaş Sınırı Nedir?

Denizbank emekli kredisi almak isteyenlerin genelde çekimser kaldıkları konu yaş sınırı olmaktadır. Yaş sınırı hususunda en doğru bilgiyi edinmek üzere Denizbank şubelerini ziyaret etmenizde yarar olacaktır. Yazımızın bir önceki bölümünde bulunan hesaplama tablosunda yer alan, kredi tahsis ücreti, sigorta ve vergiler dahil ücretlere ek olarak 10,000 TL üzerinden hesaplanan kredi için vadelerine göre ödemeniz gereken hayat sigortası ise;

 • 12 ay vadede  72,12 TL
 • 24 ay vadede 148,92 TL
 • 36 ay vadede 236,82 TL tutarındadır.

Ayrıca yine yazımızın bir önceki bölümünde bulunan örnek hesaplama tablosu ortalama 50 yaşında bulunan bir emekli müşteri baz alınarak oluşturulmuştur. Kredi onay sürecinde banka şubeleri kefil ya da ek gelir belgesi isteyebilmektedir. Kullanacağınız kredi oranı ile de bağlantılı olup, talep edilen belgeleri eksiksiz getirmeniz halinde talebiniz karşılanacaktır. Nihai kararın banka şubesinde olduğunu unutmamanızı bu sebeple de güncel bilgileri edinmek üzere Denizbank şubelerini ziyaret etmenizi öneririz. Denizbank tarafından sunulan emekli kredisi avantajından yararlanmak için son başvuru tarihinin 30 Eylül 2019 olduğunu da ayrıca hatırlatmak isteriz.

Tavsiye: İş Bankası Emekli kredisi Sonbahar kampanyası ile emeklilerimiz için özel kredi vermektedir.

Denizbank Emekli Kredisi 2018 (Faiz Hesaplama, Yaş Sınırı, Başvuru vs) Konusuna 3 Yorum Yapıldı

 1. müyesser atinel dedi ki:

  1845 nisan dogumluyum 2150 tl maaş zıraat bankasından almayayım borç kapatma kredisi almak istiyorum

  1. Finans Uzman dedi ki:

   Borç Kapatma Kredisi veren bankalara ait kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

 2. Pluto Credit Finance dedi ki:

  Yatırım kredileri, proje finansmanı ve dünyadaki bireylere, işletmelere finansal destek gibi her türlü krediyi sağlıyoruz. % 3 faizle fon veriyoruz. Borcunuzu yedi (7) iş günü içinde alın.

  E-posta adresi: plutocreditfinancier@gmail.com
  Whatsapp: +18474539904

Denizbank Emekli Kredisi 2018 (Faiz Hesaplama, Yaş Sınırı, Başvuru vs) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git