Çiftçiye Uygun Kredi Kartları

Güncelleme:28.01.2019 | Yazar:

Çiftçiye Uygun Kredi Kartları

Ülkemizde çiftçilere çeşitli bankalar tarım işlemlerinde kullanmaları için çeşitli imkanlar sunmaktadır. Bankalar bu imkanları genelde kendi kartları üzerinden vermektedir. Bu kapsamda çeşitli tarım kartları sunulmaktadır. Bu tarım kartları ile çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bankalar bu kart aracılığı ile çiftçilere çeşitli krediler sunmaktadır. Halk arasında tarım kredi kartı olarak geçen bu kartlar sizlere avantajlı fırsatlarla destek olmaktadır. Ayrıca uygun faiz oranları ile kredi kartı da vermektedirler. Kısaca çiftçiye uygun kredi kartları nelerdir? Gelin bu yazımızda bankaların bu kartlarını inceleyelim.

Ziraat Bankası Başakkart

Ziraat Bankası Başakkart çiftçilere özel olarak çıkarılmış bir kredi kartıdır. Çeşitli kampanyaları size avantajlı fiyatlarla sunmaktadır. Ziraat Bankası şubeleri ve internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank Çiftçi Kart

Deniz Bankası tarafından çıkarılan bu kart çiftçilerimize çeşitli kampanyalar ile destek olmaktadır. Çiftçi kartın avantajlarından sizde Denizbank şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank Tarım Kart

Devlet bankalarından birisi olan Vakıfbank tarafından çiftçi müşterilerine sunmuş olduğu bir karttır. Tarım kart çiftçilere çeşitli imkanlar sunmaktadır. Kredi ve benzeri alışverişlerinizde sizlere uygun fırsatlar sunmaktadır.

CardFinans Çiftçi Kart

Cardfinans çiftçilerimizin hasat dönemlerine göre ödeme imkanlar sunmaktadır. Çiftçi Kart faizsiz kredi imkanları ile çiftçilerimize büyük destek olmaktadır. Sizlerde bu fırsatları kaçırmamak için bir an önce QNB Finansbank şubelerinize giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Verimli Kart

Yapı Kredisi çiftçilerimiz için sunmuş olduğu verimli kart ile zirai alışverişlerde büyük imkanlar sunmaktadır. Çiftçilerimiz, Yapı Kredi ATM’lerinden 7/24 nakit avans gibi işlemleri gerçekleştirebilmektedirler. Ayrıca 6 aya kadar vade imkanları ile faizsiz ödeme imkânı sunmaktadır.

TEB Harman Kart

Tarımsal ihtiyaçları tek bir kartta avantajlı fırsatlar ile sunan TEB Harman Kart, diğer bankaların aksine SMS ile başvuruda bulunabilmektedir. Tüm ödemelerinizi hasat dönemine planlayarak sizleri rahat bir nefes aldırmaktadır.

Şekerbank Hasat Kart

Hasat Kart üye işyerlerinden çiftçilere sunulan kampanyalı fırsatlardan çiftçilerimiz bahse konu kart ile yapabilmektedirler. PTT ATM’lerinden de işlemlerinizi kolayca 7 gün 24 saat yapabilme imkanı sunmaktadır.

Çiftçiye Uygun Kredi Kartları İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Çiftçiye Uygun Kredi Kartları Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sayfa başına git