Borç Kapatma Kredisi Nedir?

Güncelleme:22.01.2019 | Yazar:

Borç Kapatma Kredisi Nedir? 

Günümüzde çeşitli ihtiyaçlarımızı karşılamak için krediler kullanıyoruz. Ev, araba, kredi kartı borcu veya bilgisayar gibi ihtiyaçlarımız için bankalar bizlere çeşitli kampanyalar ile kredi imkânı sunuyor. Hangi banka uygun faiz sunuyorsa o bankadan kredimizi çekiyoruz. Sonrasında bir bakıyoruz birkaç bankada kredi hesabımız var. Bazen hepsini ödemekte zorlanabiliyoruz. Bundan dolayı hepsini tek bir bankada ödeyebileceğimiz vadelerle yapılandırıyoruz. İşte bu noktada Ziraat Bankası borç kapatma kredisi ile ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaktadır. Ayrıca Ziraat Bankası birleştiren kredi ile de kredilerinizi tek bir bankada toplayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere borçlar hangi kredi ile ödenir veya krediler nasıl tek bir bankada birleştirilir konularını anlatacağız.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi Nedir?

Ziraat Bankası, vatandaşlarımızın kredi kartı borçlarını tek çatı altında toplayarak müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Böylelikle sizlerde farklı bankalara farklı faizlerle fazladan para ödemek zorunda kalmayacaksınız. Kredi kartınızın tek bir ödemesi olacak ve kredi kartlarınızı kapatabileceksiniz. Ziraat Bankası kredi kartı kapatma kredisi için ayrıntılı bilgiler aşağıda sıralanmıştır.

  1. 60 aya kadar vade seçenekleri,
  2. 1,10 ve1,20 faiz oranları,
  3. 12.2018 tarihi itibariyle olan borçlarla sınırlandırılmıştır.

 

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

Ziraat bankası 31 Aralık 2018 tarihine kadar olan tüm kredi kartı borcu olan vatandaşlarımız için kredi verebilmektedir. Eğer bu tarihten sonrası için kullanacağınız bir kredi olursa QNB Finansbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Akbank, Halk Bankası, ING Bank, Odea Bank, Denizbank ve Vakıf Bankası gibi birçok banka ihtiyaç kredileri ile vatandaşlarımıza yardımcı olmaktadır.

Ziraat Bankası Birleştiren Kredisine Nasıl Başvurabilirim?

Ziraat Bankasının bu avantajlı kampanyası bitmeden sizde bir an önce başvurunuzu yapabilirsiniz. Borç transfer kredisi Ziraat Bankası tarafından verilmektedir. Size en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek bu avantajlı fırsattan yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 0850 220 0000 telefon  Ziraat Bankasının müşteri iletişim merkezine ulaşabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Nedir? İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Borç Kapatma Kredisi Nedir? Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sayfa başına git