Akbank Vadeli Mevduat Faizi Oranları 2018 (Türk Lirası, Dolar ve EURO)

Akbank Mevduat Faizi Oranları 2018 (Türk Lirası, Dolar ve EURO)
Güncelleme:13.10.2018 | Yazar:

Akbank mevduat faiz oranları hakkında sizleri bilgilendirmeyi planladığımız bu yazımızda avantajlı faiz oranlarını sizlere sunmuş olacağız. Akbank mevduat getirilerinde minimum birikim 100,000 TL olarak düşünülerek faydalı bir tablo hazırladık.

Akbank İle Hangi Yatırıma Odaklanmalısınız?

Akbank mevduat ürünlerini sizlere aktardığımız bu yazımızda hangi yatırıma odaklanacağınız konusunda fikir sahibi olacağınızı düşünüyoruz. Banka tarafından sunulan birbirinden avantajlı mevduat faiz oranları sayesinde birikimleriniz değerine değer katacaktır. Ayrıca birikimlerinize daha doğru bir yön vermek istiyorsanız telefon bankacılığı ya da Akbank şubelerini ziyaret etmelisiniz. Aşağıdaki tabloda sizlere sunmuş olduğumuz faiz oranları Eylül 2018 dönemine ait olup, size özel avantajlı faiz oranlarını öğrenmek için Akbank ile iletişim kurmalısınız.

İşte Akbank Mevduat Faizi Oranları Güncel 2018 Tablosu

Hesap Türü Para Birimi 32 Günlük 1 Yıllık
Akbank Vadeli TL Hesabı İnternet ve Mobil TL %19 %19
Akbank Vadeli USD Hesabı İnternet ve Mobil USD %3 %3
Akbank Vadeli EURO Hesabı İnternet ve Mobil EURO %1,20 %1,20
Akbank Vadeli TL Hesabı Şube TL %4,50 %4,60
Akbank Vadeli USD Hesabı Şube USD %0,35 %0,35
Akbank Vadeli EURO Hesabı Şube EURO %3,40 %3,40
Altın Mevduat Hesabı Para Birimi 1 Yıllık
Altın Mevduat Hesabı 500 gr 0,80
Akbank Nar Hesabı Para Birimi Günlük Faiz
Akbank Nar Hesabı TL %4
Akbank Direkt Serbest Hesap Para Birimi Günlük Faiz Oranı Liste Faiz Oranı
Akbank Direkt Serbest Hesap Şube Tanışma Faizi TL %23 %18,50
Akbank Direkt Serbest Hesap İnternet Tanışma Faizi TL %23 %18,50
Akbank Direkt Serbest Hesap Mobil Tanışma Faizi TL %23 %18,50

Diğer bankalara ait mevduat faizi oranlarına bakarak karşılaştırma yapmak için En Yüksek Faiz Veren Banka 2018 bölümümüze geçebilirsiniz.

 Akbank Vadeli Hesap Şube Faiz Oranları ve Özellikleri

Akbank vadeli hesap ile birikimlerinizi 7 günden 400 güne kadar uzanan vadeler ile ve avantajlı faiz oranları ile değerlendirebilirsiniz. İlgili hesabınızın vadesi sonlandığında bankaya başka yönde bir talimatınız bulunmuyor ise o anlık güncel faiz oranları ile hesabınız yenilenecektir. Vadeli hesabınızı ister Akbank şubelerinden, isterseniz de Akbank direkt internet şubesinden açmanız mümkündür. Vadeli hesabınızı açmak istediğinizde minimum 1,000 TL/USD/EURO ile başlamanız gerekmektedir. Akbank vadeli  TL hesapta uygulanacak stopaj kesintileri aşağıdaki gibidir.

  • 6 aya kadar %5
  • 1 yıla kadar %3
  • 1 yıldan uzun %0

Stopaj oranları 31/08/2018 – 30/11/2018 tarihleri arasındaki birikimleriniz için geçerli olacaktır. Yukarıdaki tabloda tarafınıza sunmuş olduğumuz faiz oranları birikiminizin 100,000 TL olduğu varsayılarak belirtilmiştir.

Akbank E Vadeli Hesap İnternet ve Mobil Şube Özellikleri

Akbank e vadeli hesap internet ve mobil faiz oranlarını yukarıda sizlerle paylaştığımız tablodaki verilerde bulabilirsiniz. Faiz oranları 100,000 TL birikim olduğu varsayılarak tabloya eklenmiştir. Hesabınızı ister TL isterseniz de döviz bazında açmanız mümkündür. Farklı miktarlardaki birikimleriniz için en yakın Akbank şubelerine giderek size özel faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

İlgili Makale: ING Bank Mevduat Faizi Oranları güncel 1 yıllık hoş geldin faizleri.

Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabı

Akbank ara ödemeli mevduat faizi oranları, en yüksek faiz veren banka hangisidir, akbank mevduat faizi oranları 2018 ve 2019

Akbank ara ödemeli mevduat faizi oranları

Ara dönem ödemeli mevduat hesabı 1 yıl vadeli olarak açılmaktadır. Vade başlangıcında belirlenmiş olan faiz oranı bir yıl boyunca geçerli olmaktadır. Faiz ödemelerini ister aylık, üç aylık ya da altı aylık olarak istediğiniz vadesiz hesabınıza aktarılır. Ara dönem ödemeli mevduat faiz oranlarını öğrenmek için size en yakın Akbank şubelerine gitmenizi öneririz.

Akbank Altın Mevduat Hesabı

Altın mevduat hesabı ile altınlarınızı evde kasada saklama alışkanlıklarınız bitecektir. Hem altının değer kazanması ile kazanacaksınız, hem de faiz oranı ile birikim kazanmış olacaksınız. Yukarıdaki tabloda da belirtmiş olduğumuz gibi Akbank şubelerinden açabileceğiniz bir altın mevduat hesabınız için minimum miktar 500 gr olmalıdır. Hesabınızı ister Akbank şubelerinden isterseniz de Akbank Direkt uygulamasından açabilirsiniz.

Akbank Nar Hesabı

Akbank nar hesabı ile birikim yapmak artık çok daha kolay. Vadesiz TL hesabınızdaki 5,000 TL üzerinde kalan her 1 TL niz bile faiz getirisi elde etmenizi sağlayacaktır. Akbank nar hesabı hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Akbank şubeleri, 444 25 25 nolu telefon bankacılığı telefonlarından destek alabilirsiniz.

Benzer Makale: Denizbank Vadeli Mevduat konusunda bankaya ait %23’e varan faiz oranlarını tabloya aktardık.

Akbank Direkt Serbest Hesap Tanışma Faizi

Akbank direkt serbest hesabı mobil ya da internet bankacılığı aracılığı ile açabilirsiniz. Minimum 1,000 TL üzerindeki birikimleriniz için size özel tanışma faizi oranlarından yararlanmak için acele edin. Toplamda 90 gün süre ile geçerli olan tanışma faizi oranı 90 günün sonunda liste faiz oranları ile devam edecektir. Hesaba günlük faiz işlemekte olup, hesabınızdan dilediğiniz zaman para çekebilir, yatırabilirsiniz. Akbank direkt serbest hesap tanışma faiz oranları 100,000 TL birikiminiz olduğu varsayılarak yukarıdaki tabloda belirtilmiştir. Akbank ‘ı daha yakından tanımak isterseniz, www.akbank.com.tr web adresini ziyaret edebilir veya Akbank müşteri hizmetleri üzerinden öğrenebilirsiniz. Faiz oranları; ocak, şubat, mart, nisan, mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül, ekim, kasım ve aralık ayları için 2019 yılında da güncel tutulacaktır.

Akbank Vadeli Mevduat Faizi Oranları 2018 (Türk Lirası, Dolar ve EURO) İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

Akbank Vadeli Mevduat Faizi Oranları 2018 (Türk Lirası, Dolar ve EURO) Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git