2019 Banka Sınavları

Güncelleme:11.11.2018 | Yazar:

2019 banka sınavları geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da birçok banka tarafından yapılacaktır. Bankacı olmak isteyenlere, yeni iş hayatına atılmak isteyenlere yardımcı olmak ve bir fikir oluşturmak adına 2018 yılında yapılan banka sınavları hakkında bilgiler aktarmak istiyoruz.  2018 yılında çoğu devlet bankası ve özel banka her yıl bünyesinde çalıştıracağı açık pozisyonlara eleman alımı yapmak için sınav açmaktadır. Özellikle de Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, İş bankası, Akbank vb. gibi bankalar en sık iş ilanı veren bankalar arasında yer almaktadır. Sizlerde 2019 yılında yapılacak olan banka ilanlarını inceleyerek kendinizle ilgili pozisyon için bankalara online iş başvurusu yapabilir veya banka şubelerine gidip bizzat iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bankacı olmak 

Çoğu iş ilanı bekleyen yetişkinlerin ve gençlerin aklındaki soru 2019 banka sınavlarının ne zaman olacağıdır. Peki ne zaman yapılacak bu banka sınavları? İşte krediverenbanka.net olarak sizlere bankalar iş alım ilanlarını paylaştıkça sizler için sitemiz aracılığı ile detaylı bilgilere yer vereceğiz.

2019 Banka sınavları ne zaman yapılacak?

Ülkemizde işsizliğin gittikçe artış gösterdiği bu günlerde iş hayatına atılacak yaşa gelmiş, yeni okullarından mezun olmuş veya uzun süredir iş arayanların merakla beklediği ve sürekli cevabını aradıkları soru 2019 banka sınavları ne zaman olacak sorusudur. Özellikle de 2019 yılı yaklaşırken ve maddi sıkıntıların daha çok belirginleştiği bu aylarda gençlerin yüzlerini güldürecek 2019 banka sınav ilanları ile ilgili verilere erişebilmeleri adına bankalara ait resmi siteler üzerinden “banka iş ilanları 2018” yılına ait verilerden yola çıkarak tahminlerde bulunabilirler. Ayrıca bunlara ek olarak bankaların açık pozisyonlara iş alım ilanlarını sitemiz üzerinden de kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bankalar hangi pozisyonlarda sınav açarlarsa gecikmeden sitemizde bu iş alımına ait ilanı yayınlayıp sizlerin bilgisine sunacağız.  Sizlerde ilanlara tek tek bakarak kendinizle ilgili ve çalışmak istediğiniz işle ilgili olan en uygun ilanı takip edebilir ve başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

2019 Banka Sınavlarına Hazırlık

2019 banka sınavları ile ilgili ilanlar gelmeden önce kendinize bankacılıkla ilgili veya isteğiniz doğrultusunda kendinizi yeterli gördüğünüz pozisyonlar hakkında yazılmış olan ve piyasada uygun fiyatlara satılan kitaplardan edinebilirsiniz. Erkenden çalışmaya başlamak her zaman stresinizi daha da azaltır ve sınavları kazanmaya sizi bir adım daha yaklaştırır. Artık banka sınavlarını kazanmak eskisi gibi zor da değil; önemli olan neyi istediğinizi bilmek doğru kaynaktan ilerlemek ve nasıl çalışmanız gerektiğini anlayabilmektir. Geç kalmadan kendinize bir kaynak edinin ve çalışmalara başlamak için bir ön çalışma ortamı yaratın.

Bankacılık Eğitimleri

Kazandığınızda göreve başlamadan önce eğitimler ilgili bankalar tarafından uygun koşullarda ve ortamlarda verilmektedir. 2019 banka ilanları henüz gelmedi ancak geldiğinde buradan ilk sizin öğrenmeniz için yapmanız gereken tek şey sitemizi takip etmektir. Sitemizi sık sık takip ederek 2019 banka ilanları hakkında bankalar ilanda bulunduklarında burada paylaşmış olacağız. 2019 yılına yepyeni bir başlangıç yapabilir ve yeni sayfalar açarak artık belki de iş sahibi olabilirsiniz. 2019 banka ilanlarının sizlere uğurlu gelmesini ve yeni yıla bir bankacı adayı değil de bankacı olarak girmenizi içtenlikle dileriz.

Not: Bankaların yeni sınav duyuruları yapıldığında bu içerik güncellenecektir. Ayrıca aşağıda bulunan ilgili bankaların kariyer sayfalarına giderek güncel banka iş ilanlarına gözatabilirsiniz.

2019 Ziraat Bankası Sınavı Başvurusu ve Personel Alımı: 

Ziraat bankası 2019 yılı içerisinde sınav ile personel alımına devam edecek. Fakat onun öncesinde bu yılın son alımları için yeni sınavlar açtılar. Ziraat Bankası, Ziraat Yatırım ve Ziraat katılım olarak uzman yardımcıları, Ziraat Teknoloji olarak iş analisti ve yazılım mühendisi, Ziraat Portföy’e ise uzman yardımcıları alınacaktır. Detaylı bilgi için Ziraat Bankası sınav tarihleri sayfasını takip edebilirsiniz.

Akbank Sınav Tarihi ve Personel Alımı:

Akbank personel alımı konusunda diğer bankalara oranla daha aktif rol oynuyor. Hatta oluşturdukları personel alım sistemi ile anlık olarak sisteme düşen alım ilanlarını görebiliyorsunuz. Akbank personel alımı ve banka sınavları için sayfayı takip edebilirsiniz.

Vakıfbank Banka Sınavı ve İş Başvurusu: 

Vakıfbank her yıl ciddi sayıda alımlar yapmaktadır. Vakıfbank banka sınavları için ilgili bankanın sayfasını takipte kalınız.

Qnb Finansbank Banka Sınavları:

Finansbank son yıllarda ülkemizde büyük bir atak yaptı. Qnb ile birleşen Finansbank, büyüdükçe personel alımı konusunda ihtiyaçları da artıyor. Finansbank banka sınavı ve personel alım ilanlarına gözatabilirsiniz.

2019 Banka Sınavları İçin Görüş Yaz veya Soru Sor

2019 Banka Sınavları Konusuna Puan Verebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sayfa başına git